Wkręć się szybko w pary, które lubisz: statystyki Zig Zag - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Wkręć się szybko w pary, które lubisz: statystyki Zig Zag

  1. #21
    1 Załącznik (y) Thx Hayseed. Zbadam twój kod. Oto około 10 minut pracy z tym arkuszem Excela, który zrobiłem. Tylko pic. Moje dane to gmt 2. EJH1 zygzakowalne wahania z ostatnich 14 lat związane z porą dnia. Edycja: Przy okazji próbowałem dołączyć do kolumny dzień tygodnia także do kodu, ale nie udało mi się.
    https://www.forex-instant.com/attach...1050761705.xls

  2. #22
    TicksSeparateVolume działa teraz dobrze. Jednak wydaje się, że występują pewne problemy z wartościami Zig Zag. Wydaje się, że nie pasują one do wykresów EJH1. Nie pasuje do wartości zig zag 12.5.3 wydruków na wykresie. Daje on tylko najlepsze dane (bez dna downswingu) i wydaje się, że używa wartości 5.5.3 na indiorach, chociaż jest 12.5.3. na skrypcie
    . int start () {int counted_bars = IndiorCounted ();/---- uchwyt int; handle = FileOpen (ma.csv, FILE_CSV | FILE_WRITE, ';'); if (handlegt; 0) {for (int i = 0; ilt; 100; i )/----- 5 określa maksymalną liczbę wyeksportowanych wartości FileWrite (uchwyt, iOpen (Symbol (), 0, i), iHigh (symbol (), 0, i), iLow (symbol (), 0, i), iClose (symbol (), 0, i), iVolume (symbol (), 0, i), iCustom (symbol (), 0, ZigZag, 12,5,3,0, PRICE_CLOSE, MODE_SIGNAL, i), iCustom (NULL, 0, TicksSeparateVolume, 0, i), iCustom (NULL, 0, TicksSeparateVolume, 1, i)); FileClose (uchwyt); }/---- return (0); }/ ---------------------------------------------- --------------------

  3. #23
    Brak jednej wartości zerowej. Problem rozwiązany
    iCustom (Symbol (), 0, ZigZag, 12,5,3, 0, PRICE_CLOSE, MODE_SIGNAL, 0, i) Działa to jednak tylko w twoim kodzie filewrite. Nie w historii wydruków, które opublikowałem wcześniej ....

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    iCustom (Symbol (), 0, ZigZag, 12,5,3, 0, PRICE_CLOSE, MODE_SIGNAL, 0, i)
    //----- skupiał się tylko na ilości kleszcza, więc nie zauważyłem niepoprawnego zygzakowatego ciągu znaków ...... poprawny ciąg poniżej .....///---- Wstawiony kod iCustom (Symbol (), 0, ZigZag, 12,5,3,0, i)

  5. #25
    1 Załącznik (y) Oto kilka zdjęć, które można by porównać z podejściem statystycznym. Różnica w uptickdowntick vol, która łączy się z ruchem cen, zmniejsza się wraz ze wzrostem ram czasowych. Pochodzą one z H1. Swingdata wciąż jest żargonem, ponieważ istnieje problem związany z huśtawkami zz w danych, które wyjaśniłem na prev postach, ale po prostu pokazać coś, co można z nimi zrobić. To oczywiście sposób zastosowania statystyk w handlu sprawia, że ​​różnica i to inna historia. BTW Zauważyłem, że jestem brak prawie prawie cały rok 2012 na moich wykresach EJ, jak również w moich danych Excel z tego powodu. Może potrzebuję pomocy, więc jeśli ktoś wie, jak to poprawić, byłbym wdzięczny za twoją pomoc. Zrobiłem funkcję pobierania w narzędziachcentrum historii, ale to nie rozwiązuje problemu.
    https://www.forex-instant.com/attach...2082520911.xls

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote}/----- skupiał się tylko na liczbie tyknięć, zanim zauważyłeś niepoprawny zygzakowy ciąg tekstowy ...... poprawny ciąg poniżej ...../---- iCustom ( Symbol (), 0, Zygzak, 12,5,3,0, i)
    Dzięki. Teraz ten skrypt działa i mogę za jego pomocą wyeksportować regulowaną ilość danych. Próbowałem kod kodu dnia dnia funkcji tygodnia do kodu, ale bez powodzenia do tej pory. Chciałbym również, aby w tym dniu był dzień tygodnia. Aby kolumny były: Data (MM.DD.RRRR), godzina (00.00), rok (RRRR), miesiąc (MM), dzień (DD), dzień tygodnia (Mo = 1 = gt; Su = 6) , otwórz, wysoki, lo, zamknij, głośność, zygzak, upticks, downticks. Pierwsze sześć na liście nie jest łatwe ...
    ale udało mi się samemu podłączyć wolumin OHLC
    Może pomijam to przez jakiś czas i koncentruję się na innych rzeczach, takich jak skumulowana objętość środka huśtawki. Oto dotychczasowy scenariusz./ ----------------------------------------------- ------------------- /| funkcja uruchamiania skryptu |/ ----------------------------------------------- ------------------- int start () {int counted_bars = IndiorCounted ();/---- uchwyt int; handle = FileOpen (ma.csv, FILE_CSV | FILE_WRITE, ';'); if (handlegt; 0) {for (int i = 0; ilt; 100; i )/----- określa maksymalną liczbę wyeksportowanych wartości FileWrite (uchwyt, iOpen (NULL, 0, i), iHigh (NULL , 0, i), iLow (NULL, 0, i), iClose (NULL, 0, i), iVolume (NULL, 0, i), iCustom (Symbol (), 0, ZigZag, 12,5,3,0 , i), iCustom (NULL, 0, TicksSeparateVolume, 0, i), iCustom (NULL, 0, TicksSeparateVolume, 1, i)); FileClose (uchwyt); }/---- return (0); }/ ---------------------------------------------- --------------------

  7. #27
    Zawsze interesowałem się analizą zygzakowatą i miałem zamiar napisać ogólne narzędzie do analizy zygzakiem (zig zag, który oblicza najlepiej dopasowany zygzak na dany okres i wyświetla go w następnej sesji). Czy jest ktoś, kto coś dla ciebie koduje? Przeglądając swój post, masz wiele pomysłów, które są łatwe do wdrożenia, ale ponieważ jest tak wiele pomysłów, zajmie to kilka godzin. Jeśli potrzebujesz kogoś, wyślij mi wiadomość w następny poniedziałek wieczorem, niż mam czas na to.

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zawsze interesowałem się analizą zygzakowatą i miałem zamiar napisać ogólne narzędzie do analizy zygzakiem (zig zag, który oblicza najlepiej dopasowany zygzak na dany okres i wyświetla go w następnej sesji). Czy jest ktoś, kto coś dla ciebie koduje? Przeglądając swój post, masz wiele pomysłów, które są łatwe do wdrożenia, ale ponieważ jest tak wiele pomysłów, zajmie to kilka godzin. Jeśli potrzebujesz kogoś, wyślij mi wiadomość w następny poniedziałek wieczorem, niż mam czas na to.
    Hej Kilian. Miło jest usłyszeć, że jesteś zainteresowany również swingami ZZ
    W tej chwili nie mam nikogo kodującego, więc byłoby wspaniale współpracować z tym. Twój pomysł brzmi interesująco. Czy chciałbyś podzielić się większą ilością swoich myśli tutaj lub przez premiera? Poniedziałkowy wieczór jest w porządku. Jestem dostępny po około 15:00 gmt.

  9. #29
    I powinieneś być pewien, czego chcesz
    . Preferuję statystykę codziennych wrażeń w stosunku do sygnałów z rynku. Rok temu napisałem indior, który próbkował tom o wartości kilku lat z 30-minutowych danych prętowych, aby dać mi obraz tego, jak wygląda przeciętny wolumen dnia. Dostaję inną krzywą kształtu dzwonka dla każdego dnia tygodnia i możesz zobaczyć, jak wielkość zbliża się do przybliżenia każdego dnia. Gdy głośność jest znacznie większa, wiesz, że coś jest nie tak
    . Lubię matematykę i musiałem siedzieć na wykładzie statystycznym w zeszłym roku, więc jestem na zakręcie dzwonka Ruchy Browna itp. Statystyki są dość fascynujące, gdy zrozumiesz, co kryje się za tym. Kilka przemyśleń na temat przesyłania danych: 1: Pokaż ostateczne dane na wykresie i ręcznie wprowadź je do Excela. 2: Funkcja zapisu pliku. Trzeba ręcznie otworzyć plik css i uzyskać tam wszystkie dane. 3: Istnieje sposób na import danych bezpośrednio do arkusza kalkulacyjnego Excel za pomocą DDE (dynamiczna wymiana danych). Gdy wartość na wykresie zmieni również wartość w komórce w programie Excel. (uaktualnienia na bieżąco). Właśnie pracowałem z DDE raz i wiem, że możesz uzyskać wartości Open Close High Low paska, ale nie jestem pewien, czy możesz wysyłać niestandardowe wartości, jak chcemy. Obejściem byłoby utworzenie syntetycznej pary walutowej i zasilenie jej własnymi danymi oraz eksportowanie tych wartości za pomocą DDE. (To idzie trochę głębiej w mql4
    ). 4: Możesz wyeksportować dane z mql4 za pomocą pipestre. Nie jestem pewien, w jaki sposób Excel obsługuje te strony i do tego musimy dodać api okna. To znowu zupełnie inny poziom programowania.

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    I powinieneś być pewien, czego chcesz
    . Preferuję statystykę codziennych wrażeń w stosunku do sygnałów z rynku. Rok temu napisałem indior, który próbkował tom o wartości kilku lat z 30-minutowych danych prętowych, aby dać mi obraz tego, jak wygląda przeciętny wolumen dnia. Dostaję inną krzywą kształtu dzwonka dla każdego dnia tygodnia i możesz zobaczyć, jak wielkość zbliża się do przybliżenia każdego dnia. Gdy głośność jest znacznie większa, wiesz, że coś jest nie tak
    . Lubię matematykę i musiałem siedzieć na ostatnim wykładzie z statystyki ...
    Interesujące punkty
    . To, czego chcę, jest mniej lub bardziej opisane w pierwszym poście, ale sama podróż rozwojowa wytwarza również momenty aha. Widzę to jako podróż w dwie strony. Z drugiej strony końcowym rezultatem może być indior, który pokazuje, gdzie jesteśmy w danym momencie. Z drugiej strony istnieje długoterminowe statystyczne modelowanie pary, która również jest interesująca. Zbieracz danych w czasie rzeczywistym stanowiłby znaczącą pomoc. Jak handluję głównie podczas sesji NY, jest to szczególnie interesujące dla mnie. Możliwość statystycznej analizy sesji jest dla mnie ważna. Być może te dwa poglądy mogą być przynajmniej częściowo połączone, tak jakby statystyczny pulpit nawigacyjny indioru mógł pokazać, gdzie jesteśmy statystycznie. Na przykład. jeśli twój handel na M1 lub M5 byłoby miło zobaczyć, jak daleko posunęły się ZZlegy w dłuższych TF i jakie są prawdopodobieństwa, że ​​pójdą dalej ... Tylko kilka myśli
    .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.