Opcja ”Premium” cennik
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Opcja ”Premium” cennik

  1. #1
    Drodzy zebrani,

    Miałem nadzieję, że możesz rzucić trochę światła na to, jak premia jest obliczana w opcji walutowej ....

    na przykład, zostałem zacytowany przez XYZ Bank

    Opcje walutowe

    XYZ kupuje 200 000 USD
    XYZ sprzedaje GBP

    Data wygaśnięcia: 28 września 2009 r
    Data waluty: 30 września 2009 r

    Ceny Indywidualne - Aby zabezpieczyć stawkę £1,40 USD (Strike Rate) koszt wyniósłby 8 715 £

    Opiera się to na opcji wanilii, którą zakładam jako opcję kupna na USDGBP - jedyna dostępna w Internecie cena dla opcji rozliczanych w gotówce
    http://www.nasdaq.com/asp/currency-options.asp

    na tej stronie, na razie cytują cenę 7,60 za wrzesień 09 USDGBP z strajkiem 1.400

    Jak do cholery dostaję od 7,6 do ceny premium opcji, nie przeszkadza mi to, że jest ona z grubsza już tak, że dostaję informację o tym, jak dotarły do ​​tej liczby.

    Cała twoja pomoc jest bardzo doceniana.

    Vikas Shah

  2. #2
    Cena opcji składa się z wartości wewnętrznej (ile jest tej opcji w pieniądzu), czasu do wygaśnięcia (dłuższy czas, większa wartość) i zmienności. Prawdopodobnie używają modelu wyceny Blacka-Scholesa. Musisz zapoznać się z opcjami, zanim zaczniesz myśleć o ich wymianie.

  3. #3

  4. #4
    dziękuję za odpowiedź, wiem, że premia wynosi 7,6 jednak próbuję zrozumieć, jak bank dostaje się z tej liczby do rzeczywistych kosztów, które zamierzali mnie obciążyć, np .: 87.15,00 £ nie jestem opcjami ”handlu” ( , jak pan twierdzi, jestem przekonany, że przed handlowaniem należy mieć pełną wiedzę na temat produktu. Jest to wymóg korporacyjny. Zwykle obejmujemy fx z spotforward, ale zaczynamy dodawać opcje do miksu, i nie lubię brać banków wycenić na wartości nominalnej, wolałbym raczej mieć własną metodę uzyskania liczby, aby potwierdzić, co zapewniają .

  5. #5
    Musisz pomnożyć premię przez liczbę kontraktów (lub udziałów), które będziesz kontrolować. Opcje są podawane w najniższym wspólnym mianowniku.

  6. #6
    dziękuję, więc używając mojego poprzedniego przykładu. Strike stawia ostatni Chg Bid Ask Vol 140.00
    http://app.quotemedia.com/quotetools...age=1dateIdx=45.00 7.20 7.60 0 na tej podstawie, zakładam mnożnik premii, jaki był, będzie 100x (tj .: procent) .... więc, jeśli chciałem kupić opcję put na callUSD putGBP na powyższej zasadzie dla call200, 000 USD, surowa składka, jaką spodziewam się zapłacić, wynosiłaby 200 000 x 7,60% = 1 500 USD (około 10 000 GB), prawda? Wiem, że zadaję tutaj dość trudne pytanie, ponieważ większość cen będzie obliczana przy użyciu brown-scholes lub dwumianowych modeli ... ale jeśli istnieje zgrubna, gotowa do tego metoda, dobrze byłoby to zobaczyć .... vikas

  7. #7
    Mogę to wyjaśnić tylko w kategoriach opcji na rynku Forex, które zostały zatwierdzone przez OCC i pod względem USD. Jeśli otrzymasz ofertę w wysokości 7,60 USD i chcesz kontrolować 10 000 USD w walucie, zapłacisz 760 USD. Aby handlować opcjami na rynku Forex, rezygnujesz z dźwigni, z której korzystasz na rynku kasowym. Nie wydaje mi się, że warto kupować głębokie opcje pieniężne, gdy wydaje się mniej na rynku kasowym.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mogę to wyjaśnić tylko w kategoriach opcji na rynku Forex, które zostały zatwierdzone przez OCC i pod względem USD. Jeśli otrzymasz ofertę w wysokości 7,60 USD i chcesz kontrolować 10 000 USD w walucie, zapłacisz 760 USD. Aby handlować opcjami na rynku Forex, rezygnujesz z dźwigni, z której korzystasz na rynku kasowym. Nie wydaje mi się, że warto kupować głębokie opcje pieniężne, gdy wydaje się mniej na rynku kasowym.
    Możesz sprzedać tę opcję i zgarnąć ~ 760 $.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Możesz sprzedać tę opcję i zgarnąć ~ 760 $.
    LOL, jeśli jesteś głupkiem, to tak, możesz to zrobić.

  10. #10
    możesz użyć tego 760 jako marży na innej opcji!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.