Gejordan Weekly Journal
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Gejordan Weekly Journal

  1. #1
    ualizacja 1/2018: Zamierzam wykorzystać ten dziennik do niektórych badań w 2018 r. - Start Post 798.
    Oto ważne posty z Project Mikepip:
    Zrób to zanim zaczniesz handlować każdego dnia - Post 195 (i przeczytaj post 194, aby zobaczyć, jak uczciwie musisz być ze sobą)
    Jak handluję każdego dnia w formie obrazu i lekcji na temat handlu - Post 786787, a następnie Post 399, a następnie Post 409

    ualizacja 4/2016: Nacisk na wątek został zmieniony. Teraz jest to Projekt Mikepip zaczynający się od postu nr 107

    Original Journal: Transakcje tygodniowe. Małe pozycje do obsługi większych huśtawek. Celem będzie zakończenie roku bardziej pozytywnie niż negatywnie.

  2. #2
    1 Osprzęt (y) Zwarte usdjpy 15 pip stop

  3. #3
    USDJPY Krótki. Ryzyko wzrasta do 121, patrząc na 116, być może nawet więcej. Będziemy mieć oko na to, gdzie jesteśmy w czwartek.

  4. #4
    Nie tygodniowe przemyślenia: UE - trafienie pierwszego celu krótkiego, następny cel to 1.0720, a potem 1.06. Daj mi znać, jeśli to zrobisz. AU - cel 6830, ale jeśli dojdzie do 6910, przejdź do BE. Zamknij powyżej 7030, zmień krótkoterminowe odchylenie. NU - tak jak dla 6350, a następnie 6250, powinno być z 6520. Zamknij powyżej 6570, przełącznik odchylenia. UJ - Jeśli krótki zestaw, weź go. blisko powyżej 118,90, bardziej prawdopodobne.

  5. #5

  6. #6

  7. #7
    USDJPY Update To hit 99 pipsów od mojego wpisu, więc zamierzam zamknąć 50% i przenieść resztę na BE. Nie jest moim celem zamykanie wszystkiego na 100 pipsów czy cokolwiek, ale uważam, że jest to rozsądne w tym środowisku. Pół zamknięte przy 90 pestkach. Pół biegu, przystanek na BE. Ryzyko i obszary docelowe pozostają takie same
    Cytat Zamieszczone przez ;
    USDJPY Krótki. Ryzyko wzrasta do 121, patrząc na 116, być może nawet więcej. Będziemy mieć oko na to, gdzie jesteśmy w czwartek.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    USDJPY Krótki. Ryzyko wzrasta do 121, patrząc na 116, być może nawet więcej. Będziemy mieć oko na to, gdzie jesteśmy w czwartek.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    USDJPY Update To hit 99 pipsów od mojego wpisu, więc zamierzam zamknąć 50% i przenieść resztę na BE. Nie jest moim celem zamykanie wszystkiego na 100 pipsów czy cokolwiek, ale uważam, że jest to rozsądne w tym środowisku. Pół zamknięte przy 90 pestkach. Pół biegu, przystanek na BE. Ryzyko i obszary docelowe są wciąż takie same {quote}
    Dobrze widzieć, że wróciłeś G

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie tygodniowe przemyślenia: UE - trafienie pierwszego celu krótkiego, następny cel to 1.0720, a potem 1.06. Daj mi znać, jeśli to zrobisz. AU - cel 6830, ale jeśli dojdzie do 6910, przejdź do BE. Zamknij powyżej 7030, zmień krótkoterminowe odchylenie. NU - tak jak dla 6350, a następnie 6250, powinno być z 6520. Zamknij powyżej 6570, przełącznik odchylenia. UJ - Jeśli krótki zestaw, weź go. blisko powyżej 118,90, bardziej prawdopodobne.
    Moja druga część cotygodniowego UJ ledwo przeżyła wycofanie, ale nie ma co do tego nadziei na przetrwanie dzisiejszego spisku FOMC, zobaczymy. Mam nadzieję, że chłopaki (Das LaBoca Xfd) mają się dobrze i nadal handlują. Dla ciebie, dziennych i krótkoterminowych handlarzy, UJ był najbardziej zabawny w tym tygodniu. Zrobiłem kilka podróży z powrotem do mojej strefy wejściowej, więc mam nadzieję, że moja ocena pomogła ci. UA pojawiła się tuż przed moim przejściem do strefy BE, więc mam nadzieję, że jeśli jesteś krótki, to wziąłeś tp1 lub przynajmniej BE. Jest teraz w odwrocie na długi obszar, ale zaczekałem, aż FOMC zacznie coś nowego albo jeśli długo jeździcie i chronicie po południu. NU i UE, będziemy musieli poczekać i zobaczyć. UE była kilka pipsów na mniejszych tf w ciągu ostatnich kilku dni. Można by pomyśleć, że dolar umocni się później, ale zobaczymy. Jestem teraz w UE bardzo długo na M15, ale wyjaśnię to przed dzisiejszym popołudniem. Nie mam do czynienia z codzienną wymianą, wziąłem 70% tp1 na drugi dzień, odkąd jesteśmy w stanie rozdrobnienia i zmieniliśmy swoją drugą pozycję tuż nad knotami, znowu, potrzebuję prostego push down podczas FOMC, aby prawdopodobnie przetrwać kolec.

  10. #10
    w rzeczywistości nie jest to obecnie handel z powodu ograniczeń czasowych, ale chętnie gra się w tygodniowym okresie czasu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.