Gejordan Weekly Journal - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Gejordan Weekly Journal

  1. #11

  2. #12
    Nowy tydzień, brak nowych cotygodniowych wpisów, zobaczmy, co mamy. UE - co tydzień nic nowego. Codziennie, jeśli masz najlepszy wpis w dzienniku, jesteś w tym handlu od około miesiąca i nadal jesteś w porządku. Celuje tak samo jak w zeszłym tygodniu codziennie. GU - Cotygodniowy, schodzący w dół, nic do handlu w tej chwili, będziemy uważać na wycofanie. Codziennie, w czwartek miałeś krótki powrót, działając teraz na Twoją korzyść, biorąc pierwszy zysk, przejdź do BE i zobacz, co się stanie. AU - Tygodniowy, nowy skrót jest możliwy, ale nie zrobiłby tego, chyba że pójdziemy w górę o kolejne kilkaset pipsów. Tak więc wrócimy w przyszłym tygodniu. Codziennie, to samo, kilkaset pestek w górę, i możemy spróbować krótko. Dla odważnych, może spróbować długo, jeśli spadnie o 100 pipsów i daje trochę akcji. NU - Co tydzień, chcę zobaczyć, jak spada, a następnie wycofać. Jeśli się podniesie, musi trochę podróżować, a potem o tym pomyślę. Kilka tygodni, aby przejść do tego. Dziennie powinien być krótki od 6520 i przeniesiony do BE już teraz. Nadzieja jest dla sept. Niskie, ale Nov. lows może być wszystko, co dostajesz, dlatego jego wartość jest teraz w tp1, w mojej opinii UJ - co tydzień, dostałem to, co mogłem bezpiecznie dostać w zeszłym tygodniu, teraz trzeba poczekać i zobaczyć. Codziennie, 119 lub 123.50 to miejsce, w którym czekam codziennie. UCad - W, nie. D, zobacz, czy może spaść kilkaset pipsów i pomyślę długo. To wystarcza, bym był zajęty

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    w rzeczywistości nie jest to obecnie handel z powodu ograniczeń czasowych, ale chętnie gra się w tygodniowym okresie czasu.
    Cześć G Tak samo jak Xfd nie handluję zbyt dużo ze względu na ograniczenia czasowe bardzo pracochłonne. Byłem w usdjpy Short w zeszłym tygodniu oddałem około 80 pipsów za BE. Podoba mi się, że cotygodniowa analiza może uwzględniać niektóre z nich.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Shorted usdjpy 15 pip stop {image}
    przeniósł się do BE

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} przestawiono stop na BE
    Dobra robota Das, rozpoznaj zasięg, handluj od krawędzi do środka. Myślisz o 120.31 za cel? 119 prawdopodobnie zbyt agresywny.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} dobra robota Das, rozpoznaj zasięg, handluj od krawędzi do środka. Myślisz o 120.31 za cel? 119 prawdopodobnie zbyt agresywny.
    Dzięki G Właśnie wróciłem i sprawdziłem komputer, zapomniałem zmienić 15-stopniowy krok zatrzymania, więc obie pozycje zamknęły się 120,9 dla 45 x 2. 121,00 byłoby T1 i zatrzymane ręcznie zatrzymałem się ręcznie dla T2.

  7. #17
    1 Załącznik (y) Zwarcie eurusd stop powyżej BEEB

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zwolnienie eurusd stop powyżej BEEB {image}
    To będzie interesujące ... z powrotem na 19. akcję poniżej poziomu 50 nie udało się. Działanie po cenie osiąga wartość 50 lub wyższą, co jest o wiele bardziej niezawodne. ALE, widzisz zasięg i oddajesz strzał we właściwym kierunku. Jeśli cena może skończyć to 4 godziny poniżej 16, nawet poniżej 09, to prawdopodobnie masz dobry na rękach. Powyżej 16 lat może spaść i zatrzymać się. Czy widzisz, że akcja, w której zatrzymasz się, byłaby lepsza?

  9. #19
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} To będzie interesujące ... z powrotem na 19. akcję poniżej poziomu 50 nie udało się. Działanie po cenie osiąga wartość 50 lub wyższą, co jest o wiele bardziej niezawodne. ALE, widzisz zasięg i oddajesz strzał we właściwym kierunku. Jeśli cena może skończyć to 4 godziny poniżej 16, nawet poniżej 09, to prawdopodobnie masz dobry na rękach. Powyżej 16 lat może spaść i zatrzymać się. Czy widzisz, że akcja, w której zatrzymasz się, byłaby lepsza?
    Tak, dziękuję. G Zrobiłem wcześniejszy wpis po zobaczeniu BEPB na 15-minutowym wykresie

  10. #20
    Projekt 2018 - tydzień wakacyjny A - krótki 12/21 powyżej 1880 B - zmiana krótki 12/26 powyżej 1865 (długi czas od 11/10 1684 do 1858, zamiana neg) IRLT -Down, IRST - Up

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.