Problemy z platformą
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problemy z platformą

  1. #1
    3 Załącznik (-i) Dołączyłem 3 platformy z dzisiejszego Bilansu Handlowego AUDUSD. MT4 to dziwny obraz, który nie pasuje do innych platform transakcyjnych.

    Czy ktoś może rzucić trochę światła na to?

  2. #2
    Myślę, że potrzebujemy nieco więcej informacji niż to, co podałeś. Czy jest to wersja demo lub kanał na żywo? Który broker?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dołączyłem 3 platformy z dzisiejszego Bilansu Handlowego AUDUSD. MT4 to dziwny obraz, który nie pasuje do innych platform transakcyjnych. Czy ktoś może rzucić trochę światła na to?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dołączyłem 3 platformy z dzisiejszego Bilansu Handlowego AUDUSD. MT4 to dziwny obraz, który nie pasuje do innych platform transakcyjnych. Czy ktoś może rzucić trochę światła na to?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że potrzebujemy nieco więcej informacji niż to, co podałeś. Czy jest to wersja demo lub kanał na żywo? Który broker?
    Przekaz na żywo. Prawdziwe konto. Nie można zidentyfikować brokera, ponieważ nie jest on zwolennikiem tej witryny. Będę naruszać zasady zamieszczania postów i mogę zostać źle zrozumiany jako poparcie. Jest domyślnym brokerem platformy.

  4. #4
    Najprawdopodobniej było to spowodowane stop-huntingiem, który był wyłącznie oparty na brokerach. Niedawno monitorowałem dwa konta demo MT4, które pochodziły od różnych brokerów, wraz z moim kontem na żywo, które nie było oparte na MT4. Czasami jeden z nich szczypał i szarpał, podczas gdy ceny pozostałych dwóch poruszały się normalnie z niemal identycznymi cenami. Dopiero wtedy, gdy wszystkie te rachunki wzrosły w tym samym czasie, wtedy nastąpiła prawdziwa fluktuacja rynku. Hoh

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.