Futures expirations ... bądź świadomy!
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Futures expirations ... bądź świadomy!

  1. #1
    ten bieżnik jest również dla mnie, ... zapomniałem, kiedy indeksy giełdowe wygasły, były one diferently wygasły, a następnie futures waluty, .. więc im gona po tym terminie, tak, że w przyszłości będę to sprawdzić, przed otwarciem jakiejkolwiek pozycji ...

    dzięki

    tak czy inaczej...


    OLEJ (cóż, mam to we krwi)
    około 14-16 za brent co miesiąc, WTI po 15-21

    EUREX

    EuroDax (deutsch) - 21 grudnia 2007, 20. czerwca 08

    D.J STOXX 600 Oil Gas Future, - 21 grudnia 2007, marec 08, czerwiec08

    SMI Index Future (CHF) - 21.dec.07, 20.marec 08


    ECBOT

    GOLD - 28.nov 07, 27.dec 07, 27.feb.08

    Dow Jones - 20 grudnia 2007, 19 czerwca, 20 marca 08


    EUR PAR 2

    Indeks CAC 40 - 16.nov.07, 21.dec 07, 18 stycznia 2008, 20 marca, 19 grudnia 2008

    GLOBEX

    AUD funt brytyjski JPY NZD

    17 marca, 16 czerwca, 17 grudnia. 07

    EUR CAD

    - II - 15 września 08

    Złoto COMEX - februar, kwiecień, czerwiec, listopad, grudzień

    Nikkei- nov, dec, jan, feb, march

    NASDAQ SP 500 - mar, czerwiec, grudzień

    ... to ode mnie ...

    MIĘDZYKONTYNENTALNY

    Indeks USD - grudzień, czerwiec, marec

  2. #2
    Dobra racja, tak ... Wszystkie wygasają w różnych momentach.

  3. #3

  4. #4
    1 Załącznik (-i) dobrze zrobiłem trochę pracy domowej, ... ciekawe nadchodzące tygodnie, proszę nie handluj nim, ...

    https://www.forex-instant.com/discus.../2-eurusd.html

  5. #5
    Przypuszczam, że świeży zakup jest w poniedziałek, ale ...

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    cóż, zrobiłem trochę pracy domowej, ... ciekawe nadchodzące tygodnie, proszę nie zamieniaj go, ...
    ha ha! kocham, jak komentujesz listy przebojów! Robię to samo
    Przy okazji, terminy wygaśnięcia kontraktów futures mają tak wiele zawiłości, których naprawdę trudno jest śledzić. jest nawet gorszy od wygaśnięcia opcji! po latach na rynku kontraktów terminowych wciąż popełniam błędy pisarskie i nigdy nie do końca zrozumiałem niektóre z działań cenowych, które widzę po wygaśnięciu.

  7. #7
    Merlin (czy weterani kontraktów futures) możesz trochę tutaj rozwinąć? Dlaczego ważniejsze są daty wygaśnięcia, jakie są te zawiłości, w jaki sposób akcja cenowa jest inna w tych dniach..etc. Czy forex nie jest również rynkiem opcji? Jaka jest ta data ważności opcji, o której mówisz? Dalsze czytanie?
    PS: Pomyślałem, że to oczywiste, że nie traktowałem poważnie sprawy FX Option = Spot, teraz gdy ją czytam, nie widzę zbyt dobrze własnego sarkazmu, więc proszę bardzo. Moim zamiarem jest uzyskać dobre wyjaśnienie różnych różnic, ponieważ nie znalazłem tutaj nic na ten temat.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ha ha! kocham, jak komentujesz listy przebojów! Robię to samo
    Przy okazji, terminy wygaśnięcia kontraktów futures mają tak wiele zawiłości, których naprawdę trudno jest śledzić. jest nawet gorszy od wygaśnięcia opcji! po latach na rynku kontraktów terminowych wciąż popełniam błędy pisarskie i nigdy nie do końca zrozumiałem niektóre z działań cenowych, które widzę po wygaśnięciu.
    cóż, ... tęskniłem za kablem i euro, mam nadzieję, że nie zamknę tej 2 transakcji dopóki nie zobaczę 1000 pipsów na własne oczy, ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.