broker, który zezwala na TP = tylko 5 pipsów
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: broker, który zezwala na TP = tylko 5 pipsów

  1. #1
    cześć guyz, czy ktoś może polecić mi brokera, który pozwala na TP tylko 5 pipsów ?? proszę, potrzebuję pomocy

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć guyz, czy ktoś może polecić mi brokera, który pozwala na TP tylko 5 pipsów ?? proszę, potrzebuję pomocy
    Spróbuj Oanda. Pozwalają na zatrzymanie nawet przy 0,1 pipsa. Pozwalają one na handel kwotami nawet za jedyne 1 $ (0,0001 $ za pips). Niektórym może być problem dla niektórych jest to, że mają one stosunkowo dużą rozpiętość podczas ważnych wiadomości (10-20 pipsów na EURUSD) przez kilka minut. Nie mają możliwości MT4, a ich wykresy są bardzo podstawowe (Propriatary platform), ale ich wykonanie jest bardzo uczciwe i korzystne, jeśli użyjesz dobrego pakietu równoległego. Powodzenia

  3. #3
    Lub możesz użyć tego EA, aby umieścić poziomy ukrytych SL i TP. Ukryte, ponieważ są po stronie klienta, nie po stronie brokera. Używałem ich i pracowałem świetnie! może ustawić TP na 1 lub SL na 1 (ostrożnie, powinieneś policzyć spread!). Mam nadzieję, że to zadziała. Twoje zdrowie!

  4. #4

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć guyz, czy ktoś może polecić mi brokera, który pozwala na TP tylko 5 pipsów ?? proszę, potrzebuję pomocy
    Myślę, że każda ECN zrobi to za Ciebie. Możesz spojrzeć na MB Trading, ATC, PFG itp. Re. EA, który ustawia ukryte SL i TP, ja używam jednego z nich (nie tego samego, co napisałem). Ale musisz mieć świadomość, że jeśli stracisz zasilanie lub połączenie internetowe, EA NIE wykona niczego (bez SL lub TP). Musi być podłączony na żywo, aby mógł działać. Więc chociaż używam podobnego EA do zarządzania moimi otwartymi zleceniami, prawie zawsze ustawiam twardy, widoczny SL i TP na wszelki wypadek. FYI ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.