Broker dla zakładów spread betting w Wielkiej Brytanii
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Broker dla zakładów spread betting w Wielkiej Brytanii

  1. #1
    Mam siedzibę w Wielkiej Brytanii i ostatnio zacząłem handlować, właśnie zdałem sobie sprawę, że mam konto forex, ale chcę się przenieść do firmy Spread Betting, ponieważ wydaje się to najlepszą opcją.
    Czy ktoś może polecić dobrego brokera?

    Twoje zdrowie

    Jaskółka oknówka

  2. #2
    Indeks IG lub spready kapitałowe. Dla maklerów MT4 uważam, że FXCM i Alpari oferują obstawiane zakłady - nie słyszałem wielkich rzeczy o Alpari.

  3. #3
    Spójrz na GKFX Jestem z nimi od pewnego czasu bez problemu.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Indeks IG lub spready kapitałowe. Dla maklerów MT4 uważam, że FXCM i obie oferują rozłożone zakłady - nie słyszałem wielkich rzeczy.
    Cześć Maxx, dziękuję za twoją opinię. Jeśli Ty lub ktoś inny potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek wątpliwości, które chciałbyś omówić, prosimy o kontakt z naszym zespołem
    http://messenger.providesupport.com/.../alpariuk.html, via lub na 44 (0) 207 426 2900. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam siedzibę w Wielkiej Brytanii i ostatnio zacząłem handlować, właśnie zdałem sobie sprawę, że mam konto forex, ale chcę się przenieść do firmy Spread Betting, ponieważ wydaje się to najlepszą opcją. Czy ktoś może polecić dobrego brokera okrzyki Martin
    Cześć Martin, Jeśli chciałbyś być, oprócz podatku od zysków kapitałowych, podatku dochodowego lub opłaty skarbowej od wszystkich zysków uzyskanych z finansowych spread bettingów, poleciłbym zaglądać do naszego
    http://www.alpari.co.uk/en/spread-betting.html. Możesz rozłożyć zakład od zaledwie 10 pensów za każdy punkt w cenie 34 waluty, siedmiu indeksów i 10 towarów, korzystając z popularnej platformy MT4. Alex ________ Alexander Chadwick
    http://www.alpari.co.uk/

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam siedzibę w Wielkiej Brytanii i ostatnio zacząłem handlować, właśnie zdałem sobie sprawę, że mam konto forex, ale chcę się przenieść do firmy Spread Betting, ponieważ wydaje się to najlepszą opcją. Czy ktoś może polecić dobrego brokera okrzyki Martin
    GFTUK

  6. #6
    Istnieje wiele nowych platform zakładów wzajemnych, które zapewniają swoim użytkownikom pomoc i wsparcie, których potrzebują, aby stać się pewnymi handlowcami. Ci użytkownicy mogą cieszyć się wąskimi spreadami i niskimi marżami. Pozwalają one znacznie obniżyć ogólne koszty przedsiębiorcy i zapewnić największy zwrot.

  7. #7
    Polecam GKFX najbardziej pod względem spreadów i wydajności oraz obsługi klienta, spośród wszystkich graczy spreadowych MT4.

  8. #8
    Martin, podoba mi się spread 0,8 EUR na EURUSD, który dostaję z indeksem IG, ale używam danych FxPro MT4 do konfigurowania i monitorowania transakcji. Mam również konto na spread betting MT4 z GFTuk.com, który działa dobrze. W maju 2011 r. Miałem konto na spread betting MT4 z SmartLiveMarkets, ale zamknąłem go, gdy w ciągu tygodnia jego feed danych nieudał się dwukrotnie przez ponad pół godziny za każdym razem.

  9. #9
    Spread betting to nasycona branża, więc powinieneś zawsze zwracać uwagę na słabsze spready. 2 punktowy spread na gbpusd wydaje się obecnie niekonkurencyjny. jeśli nadal szukasz ciasnych spreadów i premii za zapisanie się, powinieneś odwiedzić -
    http://www.independentinvestor.com/b...spread-betting, możesz uzyskać spread tak wąski jak 0,7 na głównych rynkach. Wydaje się jednak, że różni ludzie szukają różnych rzeczy w swoich brokerach, więc musisz upewnić się, że jesteś zadowolony ze swojego brokera.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam siedzibę w Wielkiej Brytanii i ostatnio zacząłem handlować, właśnie zdałem sobie sprawę, że mam konto forex, ale chcę się przenieść do firmy Spread Betting, ponieważ wydaje się to najlepszą opcją. Czy ktoś może polecić dobrego brokera okrzyki Martin
    Atom 8. Broker zakładów wzajemnych oparty na ECN z wąskimi spreadami. Brytyjskie i podlegające regulacji w Wielkiej Brytanii. pozdrowienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.