Cykl trendów Schaffa - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Cykl trendów Schaffa

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Uważaj, ten wskaźnik odświeża się. Ponadto tego rodzaju wskaźniki działają tylko w konkretnych scenariuszach rynkowych, są dość dobre w wyraźnym trendzie spadkowym. Ale jeśli masz ruch boki w bok, zostaniesz spalony tym wskaźnikiem.
    Oczywiście nie czytałeś stron tego wątku. ”Poruszony ruch w bok”? Masz na myśli strukturę korekcyjną? Powiedziałem, że do tego celu używam narzędzi takich jak linie trendów lub taśmy TMA, a nawet lepiej, użyj struktury falowej do identyfikacji struktur korekcyjnych. Po raz ostatni wskaźnik ten nie odświeża się.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Powiedziałem kilka tygodni temu, że użyłem wszystkich ustawień Baru blisko i odmalowałem, użyłem ery 1000 Indi ostatnich 15 lat i tej jednej odświeżenia btw próbuję z różnymi ustawieniami i od 15 min czasu! rvansho może nie robisz żadnej różnicy między normalnym, repint shitty indi!
    Pokaż mi kilka zrzutów ekranu lub wideo do dowodu. idioci

  3. #23
    1 Załącznik (-i) Nice Confluence entry here:

  4. #24
    1 Załącznik (-i) AUDNZD Short:

  5. #25

  6. #26

  7. #27
    1 Załącznik (-i) Następny ruch?

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nastepny krok? {obraz}
    Hej, rvanscho, nowa sceneria ...
    (tylko codziennie?) P.S. interesujące: czy wskaźnik ze strzałkami jest nowy?

  9. #29
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hej, nowe ustawienie ...
    (tylko codziennie?) P.S. interesujące: czy wskaźnik ze strzałkami jest nowy?
    Używam różnych ram czasowych. Codziennie służy do przeglądania struktury ruchu cen. dołączony jest wskaźnik ze strzałkami.
    https://www.forex-instant.com/attach...7261425300.ex4

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Domyślam się, że ktoś, kto tak chętnie nazywa nazwiska kolegów z powodu ich wadliwego osądu, jest równie chętny do bana, więc trzymajmy go tutaj. Kto jest głównym idiotą
    Nie pytałem cię i nie dbam o twój komentarz, małpa nazywała mnie Idiotami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.