Ktoś ma wskaźnik punktu obrotu?
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ktoś ma wskaźnik punktu obrotu?

  1. #1
    Cześć chłopaki,

    Pobrałem jeden, który nazywa się punkt boxpivot, ale ten wydaje się nie działać poprawnie.

    Jego pojawienie się zaczyna być naprawdę mylące.

    1. Różnica w strefie czasowej, co powoduje, że koniec dnia jest inny dla każdego, a wskaźniki błędnie obliczą wartości bazując na złych czasach.
    2. Siedział pół dnia handlu. Nie jestem pewien, ale słyszałem, że niektórzy brokerzy siedzieli na pół dnia. To też może to zepsuć.

    Tak więc punkt boxpivot jest dobry, ponieważ automatycznie kreśli linię, a ja mogę sprawić, że wszystko pójdzie tak daleko, jak chcę zobaczyć historię na temat jej działania.
    Ale czasami to się powtarza, jak np. Mając 2 pp i 2 r1 i 2 s1, więc nie wiem, który z nich należy wykonać.

    Byłoby również dobrze, gdyby wskaźnik obrotu mógł mieć ostrzeżenie o kilku pipsach, zanim dotrze do linii informujących użytkownika.

    Ktoś?

    Dzięki dużo wcześniej chłopaki.
    Noel

  2. #2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.