Candle Stick Pattern Auto Trader - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Candle Stick Pattern Auto Trader

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za wejście. Czy możesz to rozwinąć? Nie jestem pewny co masz na myśli.
    Nie studiowałem tego konkretnego wzorca, ani nie mam dostępu do informacji od kogoś, kto ma w tym czasie. Ale ............ Nazwijmy środkową świecę Cm. 1. Podejrzewam, że bardziej wiarygodny byłby wzór, w którym ciało Cm jest mniejsze niż ciała trzech świec przed dużą świecą (Cf dla pierwszej świecy). 2. Jeśli Cm ma niższy cień, prawdopodobnie powinien być mniejszy (mniej głęboka) niż dolne cienie trzech świec przed Cf. 3. Jeśli Cm ma zarówno cień górny, jak i cień dolny, cień górny powinien być mniejszy niż cień dolny. To tylko niektóre z typów wskazówek dotyczących ceny powtarzalnej ceny, których powinieneś szukać przy określaniu najbardziej niezawodnych wzorów świec. Wzory świecowe nie definiują akcji cenowej, akcja cenowa określa wzór świecznika. Młotki handlowe Google ożywiły się. Przeczytaj ten wątek na elitetrader. Dowiesz się, w jaki sposób generyczne wzorce świecowe są uczciwe w porównaniu do bardziej dobrze zdefiniowanych wzorów, które zwykle nie występują w książkach i na stronach internetowych.

  2. #12
    Cześć, kontynuuj rozwój tego EA, szukam wzorca świecy EA dla automatycznego wpisu w moim handlu ręcznym. Czy możesz zmodyfikować EA, aby ustawić automatyczną stoploss na najwyższym najwyższym poziomie świecy (dla długich i długich)? Dziękuję Ci.

  3. #13
    czy ta nitka jest żywa ........... w końcu poznałem gwiazdę wieczoru powiązaną ........... proszę zaktualizować do najnowszej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.