Czy jakikolwiek broker MT4 mobile może zostać uruchomiony w systemie operacyjnym Android?
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Czy jakikolwiek broker MT4 mobile może zostać uruchomiony w systemie operacyjnym Android?

  1. #1
    Dzień dobry,
    Właśnie przyniosłem jeden telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android. Ale nie mam pojęcia, który z brokerów platformy mobilnej MT4 może zostać uruchomiony w systemie Android OS? Czy platforma mobilna MT4 nie może działać z systemem operacyjnym Android?

  2. #2
    Nie stronię od tego, że słyszę system Android OS oparty na Linuksie, a MT4 działa tylko w systemie Windows (dla urządzeń mobilnychPC)

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witam, właśnie przyniosłem jeden telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android. Ale nie mam pojęcia, który z brokerów platformy mobilnej MT4 może zostać uruchomiony w systemie Android OS? Czy platforma mobilna MT4 nie może działać z systemem operacyjnym Android?
    jest szansa, że ​​to nie zadziała. Wielu ludzi obsługuje MT4 na VPS, a następnie po prostu pobiera klienta VNC na telefon (na pewno jest jeden na telefon z Androidem, szczególnie jeśli jest to Linux). Zasadniczo to, co robisz, to logowanie się do VPS z twojego telefonu. Tak długo, jak twój VPS ma małe opóźnienie, to powinno być skutecznym sposobem korzystania z MT4 na telefonie z Androidem.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    jest szansa, że ​​to nie zadziała. Wielu ludzi obsługuje MT4 na VPS, a następnie po prostu pobiera klienta VNC na telefon (na pewno jest jeden na telefon z Androidem, szczególnie jeśli jest to Linux). Zasadniczo to, co robisz, to logowanie się do VPS z twojego telefonu. Tak długo, jak twój VPS ma małe opóźnienie, to powinno być skutecznym sposobem korzystania z MT4 na telefonie z Androidem.
    Dziękuję za twój dobry pomysł. Zastosuję tę metodę, aby to zrobić. :-)

  5. #5
    Dobrym pomysłem jest użycie logmein.com --- to nic nie kosztuje !!! Po prostu włącz PC włączony i podłączony do internetu (zalogowany do logmein.com) i możesz używać dowolnego innego urządzenia, takiego jak PPC, smartfon, inny komputer, laptop itp. Do zdalnego dostępu do komputera domowego - gdzie zainstalowałeś pełne mt4 to jest dobre dla pple, którzy używają niestandardowych wnętrzności! działa bardzo dobrze i szybko (dla mnie) używam mojego GSM_provider HSDPA 7.2mb do zdalnego dostępu do mojego komputera domowego i jest wystarczająco szybki dla mnie. Testowałem HTC Touch 2 PRO --- kocham to. Zamierzam kupić jeden do zdalnego handlu forex. (Używam custom indior do wyjść)

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dobrym pomysłem jest użycie logmein.com --- to nic nie kosztuje !!! Po prostu włącz PC włączony i podłączony do internetu (zalogowany do logmein.com) i możesz używać dowolnego innego urządzenia, takiego jak PPC, smartfon, inny komputer, laptop itp. Do zdalnego dostępu do komputera domowego - gdzie zainstalowałeś pełne mt4 to jest dobre dla pple, którzy używają niestandardowych wnętrzności! działa bardzo dobrze i szybko (dla mnie) używam mojego GSM_provider HSDPA 7.2mb do zdalnego dostępu do mojego komputera domowego i jest wystarczająco szybki dla mnie. Testowałem HTC Touch 2 PRO --- kocham to. Zamierzam kupić jeden do zdalnego handlu forex. (ja...
    cześć. Sprawdziłem ich stronę i mówi ona o bezpłatnej wersji próbnej, ale potem kosztuje 700 funtów rocznie na podstawową, z dodatkowym 450 na wsparcie mobilne. Czy jest wokół tego za darmo, o którym wiesz? Mam zamiar kupić notebook i użyć mojego pomarańczowego klucza 3g. Mam to jako kopię zapasową mojego czasami niewiarygodnego połączenia bt. Dostaję 3gig za 15 funtów miesięcznie, co stanowi ogromną pojemność dla mt4 i platformy. To powiedziawszy, jeśli mogę używać logmein, to moja htc pda może wystarczyć do korzystania z custom indis. Proszę, proszę, dzięki Andy

  7. #7
    jeśli przeczytasz uważnie, zobaczysz, że logmein.com jest darmowe do użytku osobistego
    kiedy się zarejestrujesz, zakładają konto pro (konto płatne) dla Ciebie, ale w preferencjach możesz zmienić go na wersję darmową (jak pamiętam, możesz użyć go 10 lat za darmo do zdalnego sterowania 1 PC) uwierz mi i przeczytaj uważnie
    używam go i jest dobry i darmowy
    logmein.com rulez

  8. #8
    1 Załączniki mają wiele różnych kont, jeden jest bezpłatny, do użytku osobistego tylko 1 załącznik do sprawdzenia komputera
    https://www.forex-instant.com/discus...3-usd-cad.html

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    masz wiele różnych kont, jeden jest darmowy, tylko do użytku osobistego 1 załącznik do sprawdzenia komputera
    Dzięki, Oleevier, dam to iść później, może to być odpowiedź dla mnie, ponieważ mam nieograniczone połączenie z Internetem na moim PDA. Odpowiem i dam ci znać, jak poszło. Andy

  10. #10
    Ile danych zwykle ma 4 wykresy? Jaka jest prędkość telefonu z dostępem zdalnym w porównaniu do oglądania na komputerze? dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.