Czy jakikolwiek broker MT4 mobile może zostać uruchomiony w systemie operacyjnym Android? - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Czy jakikolwiek broker MT4 mobile może zostać uruchomiony w systemie operacyjnym Android?

  1. #31
    Handluję z aplikacją mobilną FXsolutions na moim starym Blackberry i działa świetnie!

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Go Markets oferuje platformę Android MT4 od wczoraj.
    Zauważ, że nie jest to oficjalny MT4, ale niektórzy developerzy stworzyli interfejs do serwerów MT4. ALE najlepsze oprogramowanie do handlu pozostają pod Windows Mobile (nie 7.x ale 6.5 i poniżej), dlatego nadal trzymam telefon komórkowy z systemem Windows, ponieważ jest to najlepsze komercyjne oprogramowanie mobilne, jakie możesz zdobyć ... Świetne wykresy w kieszeni. Pozdrowienia 13

  3. #33
    Good Morrow do jednego i wszystkich ja również szukałem rozwiązania mojej zagadki handlowej Android Phone. Znalazłem odpowiedź wczoraj. Przejdź do App Store i pobierz przeglądarkę Team Viewer. To jest darmowe. Jest to zdalna przeglądarka ekranu. Połączenie między telefonem a komputerem jest bezproblemowe i mogę teraz wymieniać się przy biurku w pracy lub w ruchu! Spróbuj, to naprawdę działa! Dobre Pipping do jednego i wszystkich !!

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Good Morrow do jednego i wszystkich ja również szukałem rozwiązania mojej zagadki handlowej Android Phone. Znalazłem odpowiedź wczoraj. Przejdź do App Store i pobierz przeglądarkę Team Viewer. To jest darmowe. Jest to zdalna przeglądarka ekranu. Połączenie między telefonem a komputerem jest bezproblemowe i mogę teraz wymieniać się przy biurku w pracy lub w ruchu! Spróbuj, to naprawdę działa! Dobre Pipping do jednego i wszystkich !!
    Ile zużywa to połączenie?

  5. #35
    Cześć, nie jestem pewien, czy rozumiem twoje pytanie dotyczące zużycia połączenia. Jeśli mówisz o ilości danych ...... Nie mam pojęcia. Miałem jednak klucz przenośny na moim laptopie i miałem go włączoną przez cały czas do handlu na MT4. To, co zużywa 800mb na miesiąc, daje lub bierze trochę. Jak handluję 4 godziny, mogę sprawdzić moje ”pary” w około 5-10 minut, a następnie po prostu wyłączyć połączenie. Mam nadzieję że to pomoże. Twoje zdrowie

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dobrym pomysłem jest użycie logmein.com --- to nic nie kosztuje !!! Po prostu włącz PC włączony i podłączony do internetu (zalogowany do logmein.com) i możesz używać dowolnego innego urządzenia, takiego jak PPC, smartfon, inny komputer, laptop itp. Do zdalnego dostępu do komputera domowego - gdzie zainstalowałeś pełne mt4 to jest dobre dla pple, którzy używają niestandardowych wskaźników! działa bardzo dobrze i szybko (dla mnie) używam mojego GSM_provider HSDPA 7.2mb do zdalnego dostępu do mojego komputera domowego i jest wystarczająco szybki dla mnie. Testowałem HTC Touch 2 PRO --- kocham to. Zamierzam kupić jeden do zdalnego handlu forex. (ja...
    Jest to niewiarygodne z mojego punktu widzenia, ponieważ wszystko może się zdarzyć w połączeniu z komputerem domowym. VPS jest o wiele bardziej stabilny i zbędny, zawsze włączony, zawsze - w Internecie. Do połączenia z Androidem możesz używać klientów RDC, na przykład Remote Desktop RDC lub PocketCloud. Przypuszczam, że ta metoda zadziałałaby przy ręcznym handlu z tanią konfiguracją. Ale niektórzy brokerzy stworzyli własne mobilne interfejsy mt4 z urządzeniami iPhoneAndroid. Ale Metaquotes będzie oferować androidiphone dla mt5 natywnie. Wspomnieli w niedawnym komunikacie prasowym, że nie planują rozszerzenia swoich mobilnych wersji swojej platformy na mt4. Inne niż poprawkistabilność, zmieniły fokus na mt5,

  7. #37
    Widzę, że MT4 wypuściło teraz aplikację, która uruchamia MT4 na Androida. Mogę handlować za pomocą mojego konta Alpari UK. Podstawowe, ale działa.

  8. #38
    Metaquotes już oficjalnie wydała Meta Trader 4 dla Androida. Po prostu przejdź do Sklepu Play i wyszukaj MetaTrader

  9. #39

    Cytat Zamieszczone przez ;
    na ich oficjalnej stronie internetowej?
    Cześć SaidSaid, klienci (z Wielkiej Brytanii) mogą teraz uzyskać dostęp do potężnych platform MetaTrader na swoim urządzeniu z systemem Android za darmo
    https://play.google.com/store/apps/d...GF0cmFkZXI0Il0aplikacja i
    https://play.google.com/store/apps/d...tatrader5hl=enaplikacja MetaQuotes. Alex ________ Alexander Chadwick
    http://www.alpari.co.uk/

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć SaidSaid, klienci Alpari (Wielka Brytania) mogą teraz uzyskać dostęp do potężnych platform MetaTrader na swoim urządzeniu z systemem Android za darmo
    https://play.google.com/store/apps/d...GF0cmFkZXI0Il0aplikacja i
    https://play.google.com/store/apps/d...tatrader5hl=enaplikacja MetaQuotes. Alex [font = Verdana] [size = 2] ________ Alexander ...
    Działa w rzeczywistości dla większości brokerów MT4. Aplikacja jest raczej prosta, ale funkcjonalna, jeśli chcesz po prostu sprawdzić swoje pozycje w podróży. Nie chciałbym jednak z tego handlować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.