Czy jakikolwiek broker MT4 mobile może zostać uruchomiony w systemie operacyjnym Android? - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Czy jakikolwiek broker MT4 mobile może zostać uruchomiony w systemie operacyjnym Android?

  1. #21
    oanda ma aplikację dla Androida?

  2. #22
    HTC to świetny telefon. Doceniam, czy ktokolwiek może dzielić się doświadczeniami z uruchamiania aplikacji mobilnej IBFX.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    to fajne wideo. Rozumiem, że Sung Galaxy S ma już wbudowaną tę funkcję. HTC Desire najwyraźniej nie było i jest jednym z głównych obszarów, dla których pozostaję niezdecydowany, nad którym telefonem wybrać. Ale jeśli ta aplikacja do tetheringu. postanawia, że ​​wtedy HTC Desire staje się ulubionym telefonem ponownie
    Jeśli otrzymasz telefon z Androidem 2.2 lub nowszym, otrzymasz tethering przez USB, a także możesz ustawić swój telefon jako hotspot Wi-Fi, gdy potrzebujesz szybkiego dostępu do Internetu na swoim netbooku lub tablecie.

  4. #24
    Czytałem gdzieś, że mt zostanie wydany na androida w tym roku ... więc siedzieć napięty

  5. #25
    Go Markets oferuje platformę Android MT4 od wczoraj.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Go Markets oferuje platformę Android MT4 od wczoraj.
    pokonałeś mnie! co najmniej 500 punktów nerd straconych ...

  7. #27
    Jeśli wpiszesz MT4 w usłudze Android Market, znajdziesz brokerów oferujących natywne aplikacje do handlowania na Androidzie i firmę udostępniającą to rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać dalsze informacje.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    HTC to świetny telefon. Doceniam, czy ktokolwiek może dzielić się doświadczeniami z uruchamiania aplikacji mobilnej IBFX.
    Htc P3600 współpracuje z ibfx smuth jak z jedwabiu. Używam go już od dwóch lat bez żadnych problemów, bez recvotes. Handlem w moim vorku za pomocą oczekujących zamówień, a potem edytuję je w zależności od sytuacji. Używam go w sieci 3g.

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dobrym pomysłem jest użycie logmein.com --- to nic nie kosztuje !!! Po prostu włącz PC włączony i podłączony do internetu (zalogowany do logmein.com) i możesz używać dowolnego innego urządzenia, takiego jak PPC, smartfon, inny komputer, laptop itp. Do zdalnego dostępu do komputera domowego - gdzie zainstalowałeś pełne mt4 to jest dobre dla pple, którzy używają niestandardowych wskaźników! działa bardzo dobrze i szybko (dla mnie) używam mojego GSM_provider HSDPA 7.2mb do zdalnego dostępu do mojego komputera domowego i jest wystarczająco szybki dla mnie. Testowałem HTC Touch 2 PRO --- kocham to. Zamierzam kupić jeden do zdalnego handlu forex. (ja...
    Niestety, LogMeIn.com nie działa dla Windows Mobile 6.5, ponieważ odkryłem na własnej skórze! Ale w systemie Windows 6.5 jest zainstalowany Pulpit zdalny, więc używam go zamiast tego. Wolę jednak logmein. Umożliwia przewijanie ekranu i powiększanie w sposób niedostępny na pulpicie. Wysłałem bilet (wiele osób) ponad rok temu, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Wygląda na to, że logmein.com nie jest w stanie wymyślić poprawki.

  10. #30
    Bump, czy nie mógłbyś po prostu uruchomić podwójnie systemu Windows 6.5 i Android? Spójrz na specyfikację HTC desire S, która jest tak potężna, że ​​myślę o używaniu w tym celu jakiejkolwiek myśli? Jeśli żadna z powyższych czynności nie zostanie użyta, użyję zdalnego dostępu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.