TMS Renko Variant - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: TMS Renko Variant

  1. #31
    Cześć, by Gizzle innych. Dostałem się przez twoje posty na TMS. Czy próbowałeś już Renko z Heikeni? Wraz z TDI działają całkiem nieźle. Grałem z tym przez kilka tygodni z Cegłami 10. Najlepszą rzeczą jest to, jak TDI podąża za zmianą baru. Działa dobrze na łamanie linii Trend. Nawet handel wszystkimi TDI wydaje się wychodzić naprzód, ale najlepiej, aby uniknąć zakresów. Jestem głównie użytkownikiem NInjaTrader i kombinacja działa dobrze. Próbowałem użyć wygładzonego Renko (nowy pasek zaczyna się od 50% poprzedniego, ale chociaż wyglądają ładnie, TDI nie potwierdza tak dobrze). Moim jedynym zmartwieniem jest fakt, że RENKOHA nie zawsze pokazuje prawdziwe HiLo, co może być problemem przy ustawianiu zatrzymań bez sprawdzania innej podstawowej tabeli, ale nie jest to duży problem. Również przy użyciu RENKO alerty są bardzo istotne z powodu nieznanego czasu. Na NT możesz ustawić je na Bar Close, którego nie mogę znaleźć na MT4, a więc zbyt wiele alertów przychodzi. Pozdrawiam Alana

  2. #32
    Moim jedynym zmartwieniem jest fakt, że RENKOHA nie zawsze pokazuje prawdziwe HiLo, co może być problemem przy ustawianiu zatrzymań bez sprawdzania innej podstawowej tabeli, ale nie jest to duży problem. Jeśli zostawisz knoty na cegłach Renko, zobaczysz cześćlo.

  3. #33
    ”Przez kilka dni raczej zajmowałem się sprawami brokerskimi, właśnie w tej chwili dostałem wiadomość, że przetwarzają moje pieniądze teraz, zobaczymy. Wcale nie jestem przekonany.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...nsistency.htmlW każdym razie, do systemu Renko, robiłem kilka transakcji w ciągu ostatnich kilku dni i odniosłem sensowny sukces. wygrała parę ładnie, straciła na wiadomościach, na które nie pozwoliłam i straciła jednego, ponieważ przegrała. Moje obecne myśli są takie, że jest łatwy w użyciu i działa, bardzo lubię go używać. Jednak ,,,, Nie jestem jeszcze pewien, czy jest lepszy niż inne systemy. Z pewnością jest ”powolny” i wiele informacji jest ukrytych (jak na powyższym wpisie). Ponownie opublikuję kilka wykresów, gdy będę miał przedstawicieli reprezentatywnych, (dobrych i złych).

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Moim jedynym zmartwieniem jest fakt, że RENKOHA nie zawsze pokazuje prawdziwe HiLo, co może być problemem przy ustawianiu zatrzymań bez sprawdzania innej podstawowej tabeli, ale nie jest to duży problem. Jeśli zostawisz knoty na cegłach Renko, zobaczysz cześćlo.
    Dzięki, może to być rzecz NT, ale prawdziwa cena hilo mmostly nie pasuje do knotów RENKOHA, jest dużo czatu na stronie NT. Pozdrawiam Alana

  5. #35
    I am no longer pursuing this method as I have completely failed to make it any better than systems I am already using and I can't see that it would become sufficiently better to merit the time and effort. I am currently using the TMS system (Trading Made Simple - a thread on this site) which I use on H4 charts. I am migrating more and more to pure price action with support and resistance on bare (or nearly bare) charts using pending orders. If you're working with Renko - 'hope it works out for you.

  6. #36
    Dzięki Gizzledonk, ja również podążam za TMS i ulepszam moją wiedzę o PA, zanim zacznę na serio. Chociaż obecnie nie podążam za systemem Renko, mam nadzieję, że powrócę do niego, ponieważ wydaje mi się, że może to pomóc w uzyskaniu danych po ustaleniu sygnału PApotwierdzenia, ale to jest daleko. Powodzenia. Pozdrawiam Alana

  7. #37
    Czy ktoś może mi wytłumaczyć systemegy? Jestem nowy i nieznajomy indi, który znajduje się pod wykresem. proszę i dziękuję.

  8. #38
    Po dobrym badaniu i teście stwierdziłem, że ta metoda nie dodaje nic znaczącego do oryginału. Właściwie to mnie znudziło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.