TMS Renko Variant
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: TMS Renko Variant

  1. #1
    Handluję Eeelfranz Trading Made Simple przez kilka lat, jest to opłacalny i przyjemny system handlu, mały stres, fajny wątek na dobrej stronie FF.

    Ostatnio zacząłem grać z klockami Renko w połączeniu z systemem Eelfranz TMS i wygląda na to, że może powstać dobry system.

    Ten wątek służy do zbadania tej możliwości.

    Nie ma magicznej kuli, nie mam wszystkich odpowiedzi i jeśli zadasz mi pytanie, może nie znam odpowiedzi.
    Nie śledź tego wątku, jeśli szukasz systemu, który gwarantuje ci zysk dzisiaj, w tym tygodniu lub w następnym miesiącu.

    Poniżej przedstawiam niektóre screeny i to, co obecnie przechodzi dla mojego ”systemu”. Wątpię, by było to coś oryginalnego lub nowego i nie żądam żadnego kredytu, dopóki nie wezmę pierwszego bankomatu do banku.

    proszę wnosić konstruktywny i ogólnie zgodny z dyskusją, jeśli się rozwija.

    Twoje zdrowie.

  2. #2
    1 Załącznik (y) Oto pierwsza skreenie, cegły renko są 10pip, wydaje się, że działa dobrze na rynku trendy, a także z kilkoma parami. Używam TDI indior z ustawieniami domyślnymi z TMS Mam kalendarzforex-instantw rogu wiadomości. Używam również zmiany koloru renko dla alertów, ponieważ nie siedzę cały czas na ekranie. Wkrótce wprowadzę tu przykłady, szablon itp.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...read-cost.html

  3. #3
    Ponieważ jest to system podążający za trendami, używam konfiguracji wielu wykresów z Heiken i świece, aby zdecydować, które pary będę wymieniać na sesję, a następnie ustawić je w MT4

  4. #4
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ jest to system podążający za trendami, używam konfiguracji wielu wykresów z Heiken i świece, aby zdecydować, które pary będę wymieniać na sesję, a następnie ustawić je w MT4
    cholera, zapomniałem o screenie.
    https://www.forex-instant.com/tradin...l-edition.html

  5. #5
    1 Załącznik (s) Oto kilka przykładów i szablonów. AAA RenkoLiveChart_v3.3x2.ex4 to EA i przechodzi na goły wykres M5. Jest wielu Renko indi, a niektórzy działają lepiej niż inni, ten jest dobrze napisany i pozwala mi mieć otwarte 3 różne MT4, każdy z pół tuzina Renko. niektóre znalazłem zmielić maszynę, aby zatrzymać z więcej niż kilku par działa. TDI red limegreen jest indeksem handlowym Dynamic - TDI - z wątku TMS. Zmierzyłem trochę kolory, ale nic więcej. Baza renko M3 jest szablonem do zastosowania do gołego wykresu M5. TDI można zastosować do wykresu offline M3 wraz z kalendarzemforex-instantitp. AA Renko Sygnał offline TDI to szablon, który można zastosować do wykresu offline M3, aby wyglądał jak mój, jeśli chcesz. Panel FFCal Sonic_5 (czarny) to kalendarzforex-instant- zastosuj go jako indior.
    https://www.forex-instant.com/attach...8128911774.zip

  6. #6
    Jak to działa? System TMS indies (długi) handel, gdy zielona linia przechodzi przez czerwony, idealnie ten krzyż występuje powyżej żółtego, a także powyżej linii 50, jednak trzeba użyć uznania przedsiębiorcy z tym zgodnie z rynkiem. Ten i inne sygnały są szeroko omawiane w wątku TMS. Duże liczby okrągłe i inne zatwierdzone poziomy wsparcia i oporu są dobre do handlowania i używania jako stop loss i osiągnięcia poziomów zysku. Wiele systemów renko mówi, że handel jest zależny, kiedy nowy, kolorowy blok renko zamyka się trendem, podoba mi się ta podstawowa prostota, kluczową rzeczą - podobnie jak w przypadku wielu systemów - jest upewnienie się, że istnieje trend i że handlujesz z nim. Stąd mini-wykresy. Istnieje wiele metod wykorzystywanych do tworzenia punktów wejścia. Testuję zarówno natychmiastowy wpis przy zamknięciu świecy, jak i oczekujące zamówienie kilka pipsów w górę.

  7. #7
    Historia do tej pory, Miałem dość stabilny system działający na 10pip Renko przez około tydzień przy użyciu najdroższego zestawu czynników jak wyżej. Wygląda na jak dotąd opłacalny, ale nie ma jeszcze wystarczającej ilości danych, a także zmieniłem system trochę tu i teraz i uruchomiłem go na około trzech różnych kontach, więc nie pytaj o statystyki, ponieważ nie poszedłem i na tym etapie byliby zupełnie bezwartościowi.

  8. #8
    1 Attachment (s) Hi Gizz, Jestem wielkim fanem renko, a także wielkim fanem TMS. Próbowałem połączyć oba elementy i stanąłem przed niektórymi wyzwaniami, z których największym jest to, że zasada TMS polega na tym, że należy wejść z drugiej świecy po krzyżu TDI, ale z renko przez większość czasu krzyż ma miejsce na drugiej świecy, co oznacza, że ​​muszę pociągnij za spust przy świecy # 3, co jest niezgodne z zasadami. poniższa tabela daje wyobrażenie o tym, o czym mówię
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...0-trading.htmlEdycja: Myślę, że musimy wymyślić odpowiedni rozmiar skrzynki z krzyżami TDI

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Gizz, jestem wielkim fanem renko, a także wielkim fanem TMS. Próbowałem połączyć oba elementy i stanąłem przed niektórymi wyzwaniami, z których największym jest to, że zasada TMS polega na tym, że należy wejść z drugiej świecy po krzyżu TDI, ale z renko przez większość czasu krzyż ma miejsce na drugiej świecy, co oznacza, że ​​muszę pociągnij za spust przy świecy # 3, co jest niezgodne z zasadami. poniższa tabela daje wyobrażenie o tym, o czym mówię {image} Edit: Myślę, że musimy wymyślić odpowiedni rozmiar skrzynki z krzyżami TDI
    Dziękuję za komentarz, zauważyłem również, że wpis na Renko jest często nieco ”wolny” w porównaniu z TMS - gdzieś reguła będzie musiała się zepsuć lub być skorygowana, myślę, nie wiem jeszcze gdzie, albo to późne wejście według standardów TMS lub wczesny przez Renko. Moja ogólna zasada handlowania polega na tym, że wolałbym mieć bardziej wiarygodny mały kawałek od środka ruchu, niż próbować wchodzić wcześnie i spóźniać się na maksymalne pipsy. Moją skłonnością jest więc spóźniony wpis TMS. Gram z oboma. Nie mam jeszcze żadnych stałych reguł. pozdrawiam, GD.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dziękuję za komentarz. Zauważyłem też, że wpis na Renko jest często nieco ”powolny” w porównaniu z TMS - gdzieś reguła będzie musiała się zepsuć lub być skorygowana, myślę, nie wiem gdzie jeszcze, albo jest to późne wejście według standardów TMS lub wczesnych przez Renko. Moja ogólna zasada handlowania polega na tym, że wolałbym mieć bardziej wiarygodny mały kawałek od środka ruchu, niż próbować wchodzić wcześnie i spóźniać się na maksymalne pipsy. Moją skłonnością jest więc spóźniony wpis TMS. Gram z oboma. Nie mam jeszcze żadnych stałych reguł. pozdrawiam, GD.
    Postaram się teraz przejść od trzeciej świecy (krzyżyk TDI) powyżej poprzedniej świecy plus spread (20 pipsów spread) i zobaczyć, jak to się rozegra .. opublikuje moje transakcje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.