TMS Renko Variant - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: TMS Renko Variant

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} dobrze wyglądam, ”muszę iść i zdobyć dzieci itp. teraz i zamykam mt4 na cały dzień. będę obserwować, jak wyglądają twoje miski, powodzenia! GD
    Powodzenia, moje minęło jeszcze 5 godzin, zanim skończy się szkoła

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} teraz breakeven. Używam trailing stop 25pips {image}
    uderzyć w trailing stop 0 pip

  3. #23
    Dzięki za uruchomienie wątku. Przez jakiś czas handlowałem Renko. Twoje komentarze na temat szybkościwydajności AAA LiveRenkoChart.v3.3x2 wzbudziły moje zainteresowanie, ale nie jestem w stanie wygenerować wykresu offline. Czy rynek musi być otwarty, aby to zadziałało? Nie tak z indeksem Renko, którego obecnie używam. Uruchamianie MT4 Build 745. Nazwy symboli mają przyrostek, więc ustawię StrangeSymbolName = true. Jakieś sugestie?

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za uruchomienie wątku. Przez jakiś czas handlowałem Renko. Twoje komentarze na temat szybkościwydajności AAA LiveRenkoChart.v3.3x2 wzbudziły moje zainteresowanie, ale nie jestem w stanie wygenerować wykresu offline. Czy rynek musi być otwarty, aby to zadziałało? Nie tak z indeksem Renko, którego obecnie używam. Uruchamianie MT4 Build 745. Nazwy symboli mają przyrostek, więc ustawię StrangeSymbolName = true. Jakieś sugestie?
    Tak, rynek musi być otwarty.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za uruchomienie wątku. Przez jakiś czas handlowałem Renko. Twoje komentarze na temat szybkościwydajności AAA LiveRenkoChart.v3.3x2 wzbudziły moje zainteresowanie, ale nie jestem w stanie wygenerować wykresu offline. Czy rynek musi być otwarty, aby to zadziałało? Nie tak z indeksem Renko, którego obecnie używam. Uruchamianie MT4 Build 745. Nazwy symboli mają przyrostek, więc ustawię StrangeSymbolName = true. Jakieś sugestie?
    Cześć, Nie miałem żadnego problemu z tym indi w ogóle na kilku różnych kompilacjach. Jeśli próbujesz wykonać wstępną konfigurację przy zamkniętym rynku, możesz potrzebować generatora ticków - kilka jest dostępnych na tej stronie. Zrobiłem konfigurację z rynkiem otwartym, więc nie mogę być konkretny. Myślę, że być może będziesz musiał pobrać trochę danych historycznych. Wspomniałeś, że używasz indeksu Renko, a LiveRenkoChart to EA, a nie indi. Powodzenia

  6. #26
    Dziękuję Ci. Używam AAA ...... jako EA. Ten, którego obecnie używam, jest produktem komercyjnym i działa jako indi. Wypróbuje generator tick w ciągu weekendu. Pobierz wiele danych historycznych. Pracowałeś z Renko przez ponad 5 lat. Używam go wyłącznie w ubiegłym roku. Mój problem polega na tym, że mogę uzyskać dobrą wydajność tylko przy dwóch lub mniej załadowanych parach (cegiełki 8-cio pinowe). Im mniejszy cegiełka, tym więcej zajmuje cpu. Dzięki jeszcze raz.

  7. #27
    Im więcej handluję Renko, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniej pary par do handlu w danym dniu, a może w dowolnej sesji giełdowej. Jeśli rynek się kręci (nawet jeśli w szerokim kanale) ktoś w łańcuchu żywnościowym usunie twój postój. Rynek musi iść gdzieś - trending z celem.

  8. #28

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Im więcej handluję Renko, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniej pary par do handlu w danym dniu, a może w dowolnej sesji giełdowej. Jeśli rynek się kręci (nawet jeśli w szerokim kanale) ktoś w łańcuchu żywnościowym usunie twój postój. Rynek musi iść gdzieś - trending z celem.
    Podobnie jest z tym samym, wydaje się, że Renko jest zwodniczo łatwe, gdy warunki są w porządku, i będzie cię kąsać, jeśli nie są. Robiłem backtesting cały dzień i uczyłem się dokładnie tego, chociaż do tej pory z tym nastawieniem mam zysk, więc wydaje mi się, że jest on wykonalny.

  10. #30
    Próbowałem użyć siły walutowej, aby wybrać pary, ale do czasu, kiedy wybiorę parę, ruch jest już prawie zakończony. W tym tygodniu spróbuję innego podejścia, używając T3 ma i minimalnego nachylenia. Dowiesz Ci, czy jest lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.