GBPAUD - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: GBPAUD

  1. #11
    2 Załączniki Zamknięte wszystkie moje spodenki Zdobyte dużo pipsów 5% wzrost konta na 2 kontach


  2. #12
    AUDNZD Widzisz ruch do 1,196, czy to tylko ja?

  3. #13
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    AUDNZD Widzisz ruch do 1,196, czy to tylko ja?
    Długo czekam na 1.180. Myślę, że ruch w dół nie jest jeszcze zakończony. Jeśli trafi się dobrze, jeśli nie, są inne transakcje.

  4. #14
    Cześć chłopaki, spójrz na GBPAUD 60 TF, tworzy gwiazdę wieczorną przerwę CTL, wygląda całkiem interesująco, po prostu nie mam czasu na migawkę i umieszczam ją tutaj, wygląda dobrze. Uważaj i dobrze handluj. FX 35.

  5. #15
    Właśnie sprzedałem kolejną partię @ 1.7234. Widzę, że znowu rośnie, ale jestem zadowolony z tej ceny. 4 szorty już otwarte.

  6. #16
    ^ ^^ wciąż tam wisi? - sprawdź Daily ... w toku S @ 1.7325. Widzę, że cena wraca do dwutygodniowego MA około 1.7085.7100

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ^ ^^ wciąż tam wisi? - sprawdź Daily ... w toku S @ 1.7325. Widzę, że cena wraca do dwutygodniowego MA około 1.7085.7100
    Tak, to nie jest duży ruch w górę. Jestem inwestorem na dłuższą metę, więc dla mnie ta kontynuacja to tylko mały plusk.

  8. #18
    Dodałem też kilka krótkich wypowiedzi po przemówieniu Stevensa. Wygląda na to, że zobaczymy 1,69, ale trend wzrostowy nie skończy się w tym tygodniu. Ruchy w górę na GBPAUD są bardzo szybkie i gwałtowne, więc zapnijcie się, panowie! Zielone pestki dla wszystkich

  9. #19
    Mam tylko 1,74205. Mam nadzieję, że działa świetnie!

  10. #20
    Oglądałem ten wątek z zainteresowaniem przez ostatnie kilka dni i zastanawiałem się, dlaczego chciałbyś tęsknić za audytem, ​​gdy jest jasne, że aussie bierze poważne nurkowanie? Patrząc na cotygodniowy TF, powiedziałbym, że wyjście dalej na plus to więcej kart IMO. Dlaczego, jak już wspomniałem, słabość aussie prawdopodobnie będzie kontynuowana ...! Każdy chętny na temat, dlaczego będziesz na krótko? Być może zainteresuje mnie krótki film, kiedy widzę, że aussie jest coraz niższa, trochę niepewna, ponieważ podstawy wydają się krzyczeć krótko aussie! Panie Krassen, gdzie widzisz powrót do 1,69? jakiekolwiek podstawowe lub techniczne powody?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.