Hedge EA - Naprawdę jestem na czymś ... Pomóż mi
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Hedge EA - Naprawdę jestem na czymś ... Pomóż mi

  1. #1
    Mam EA od mojego przyjaciela, który jest metodą zabezpieczenia, która otwiera Kup i Sprzedaj na
    ta sama para walutowa w tym samym czasie.

    Jedna transakcja zostaje ostatecznie zamknięta dla małego zwycięzcy, a RISK jest bardzo niski.
    Tutaj możesz zobaczyć wątek, to było 3 lata temu:


    http://worldwide-invest.org/us/threa...dified-by-iran

    EA nie działa już na wersjach MT4 i kazałem koderowi go odbudować, ale nadal
    nie działa.

    Teraz istnieją podobne konta z tej samej grupy, które można zobaczyć poniżej
    te konta haseł dla Inwestorów MT4.

    Acct # 456054
    Pomiń: FXPersia123

    Acct # 465756
    Pomiń: FXPersia123

    Serwer MT4: 67.212.76.146:20031
    (Niektóre z tych kont są dość szalone).

    Nie wiem, czy handel jest tak wspaniały, jak wygląda - ale może możesz mi powiedzieć ...
    Ale to jest to, czego naprawdę szukam ...

    Handluję z brokerem kasowym Cash Rebate. Dostaję prowizję od moich transakcji i robię to
    duża objętość w moim obrocie, ale oczywiście im większa objętość, tym większe ryzyko.
    gt; gt; Chcę EA, który może HEDGE z BARDZO niskim RYZYKIEM. Nie obchodzi mnie, czy zysk jest prawie
    NIC lub nawet jeśli straci pieniądze przez większość czasu. I DONT CARE!

    Czy jest taki EA lub sposób programowania?

    Dzięki chłopaki.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam EA od znajomego, który jest metodą zabezpieczenia, która otwiera Kup i Sprzedaj w tej samej parze walutowej w tym samym czasie. Jedna transakcja zostaje ostatecznie zamknięta dla małego zwycięzcy, a RISK jest bardzo niski. Tutaj możesz zobaczyć wątek, to było 3 lata temu:
    http://worldwide-invest.org/us/threa...dified-by-iranEA nie działa już na wersjach MT4, a ja miałem go przebudować, ale nadal nie działa. Teraz są podobne konta ...
    Szary Wieloryb. Pierwszą lekcją, jaką dał mi mój mentor, był handel w taki sposób, że twój pośrednik nie powinien wiedzieć, co próbujesz zrobić i jaka jest twoja taktyka. EA przekazuje te informacje do twojego brokera w srebrnym talerzu. Jedyny powód, dla którego nigdy nie myślałem o handlu z pomocą EA. Wielu robi, ale nie ja.

  3. #3
    @: można odczytać tylko pliki MQ4 (kod źródłowy). Przed budową 600 MT4 możliwe było dekompilowanie EX4 (pliki wykonywalne), aby uzyskać trudną do odczytania wersję oryginalnego źródła. Rozumiem, że począwszy od budowy 600, nie można już dekompilować EX4 (ktoś, proszę, popraw mnie jeśli się mylę). Stąd, jeśli broker nie używa narzędzi spoza MT4, aby skradzić plik MQ4 z twojego komputera, nie ma możliwości dowiedzenia się, co robi twój EA, poza tym, że po prostu obserwuje kiedygdzie robisz swoje wpisy i wyjścia na wykresie, który nie różni się od prób odkrywania metodologii ręcznego tradera. Jeśli martwisz się o kradzieże brokerów, zawsze możesz przenieść plik MQ4 na zewnętrzny dysk kopii zapasowej, aby br0ker nie mógł uzyskać do niego dostępu. Po drugie, pojawia się pytanie, na ile kłopotów i kosztów każdy z brokerów chciałby pójść, biorąc pod uwagę, że wymaga się pewnego wysiłku, aby (1) rozszyfrować kod dekompilowany i (2) dokonać odwrotnej inżynierii reguł systemowych z (1). Musiałby zapłacić programistom, którzy również dobrze rozumieją handel na rynku Forex, aby to zrobić. O ile EA nie wygrał znacznej kwoty $$ $, prawdopodobnie nie byłoby to warte jego czasu; a jeśli jest prawdziwym brokerem ECNSTP, to i tak y nie wpływają bezpośrednio na niego. A jeśli ”broker shop” br0ker tracił pieniądze na rzecz przedsiębiorcy lub EA, łatwiej byłoby mu po prostu zakończyć działalność z tym klientem. Po trzecie, żaden EA nie może handlować tak inteligentnie ani adaptacyjnie jak człowiek. Domyślam się, że jeśli coś takiego, jak 90% niedoszłych handlarzy ręcznych ostatecznie przegra, wtedy ponad 99% ”amatorskich” EA-kodowanych EA zostanie ostatecznie utracone. Zmieniające się warunki rynkowe i koszty transakcji są z czasem na tyle łatwe, aby pokonać większość ”najmądrzejszych” EA. (Istnieją automaty handlowe zarządzane przez instytucje, które wykorzystują chwilową nieefektywność cenową, ale te zależą od rozlanego drugiego terminu i kosztów, które są bliskie zeru # 8212; żadne z nich nie jest dostępne dla detalisty przy użyciu produktu takiego jak MT4). Jeśli więc z jakiegoś powodu ktoś z MT4 chciał się przekonać, jak samemu opłacić się z zyskiem, prawdopodobnie nauczyłby się więcej, studiując punkty wejścia i wyjścia najbardziej udanych handlarzy ludźmi, którzy prowadzili rachunki przez jego broker.

  4. #4
    Proszę. Żaden broker nie dba o twoją egię, nie popadaj w paranoję.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Proszę. Żaden broker nie dba o twoją egię, nie popadaj w paranoję.
    Dokładnie. I udało ci się powiedzieć to jednym zdaniem, podczas gdy zajęło mi to cztery akapity.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dokładnie. I udało ci się powiedzieć to jednym zdaniem, podczas gdy zajęło mi to cztery akapity.
    Czasami opłaca się być dokładnym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.