Strategia handlowa S.A.Hasib D1 - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Strategia handlowa S.A.Hasib D1

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} witaj, panie Pundit. Handluję forex za zarabianie pieniędzy. Używam mojego systemu do zrozumienia rynku. Używam konfiguracji, aby znaleźć dobry wpis. To jest to . Tutaj nie będę uczyć, dlaczego trend się wydarzył, faktycznie istnieje kilka powodów, dla których modny rynek. Nauczę, jak możemy zarabiać pieniądze. Myślę, że rozumiesz mój punkt widzenia.
    Cześć Hasib, Twój wątek pokazuje przeniesiony Nie wiem dlaczego, właściwie chciałem znać regułę wejścia i wyjścia twojego systemu, jej miłą, jeśli zarabiasz na rynku forex. Przy okazji jestem z Indii, waszego sąsiada.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    w przyszłym tygodniu będziemy szukać sprzedać usdchf. nasz sl będzie ponad oporem. po wpisie zamieszczę zdjęcie tutaj {image}
    Cześć Hasib. Ktokolwiek z twoich indis odświeża przeszłość?

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Hasib, Twój wątek jest wyświetlany przeniesiony Nie wiem dlaczego, tak naprawdę chciałem znać regułę wejścia i wyjścia twojego systemu, fajnie, jeśli zarabiasz na rynku forex. Przy okazji jestem z Indii, waszego sąsiada.
    Miło cię poznać, tak, omówię całą regułę wejścia i wyjścia. Właściwie Dzisiaj opublikuję ten wątek Będę omawiać każdy myśli dzień po dniu. Na razie wystarczy pobrać plik post i zainstalować system w swoim mt4. i zacznij obserwować tylko wykres D1.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Hasib. Ktokolwiek z twoich indis odświeża przeszłość?
    cześć cariddi Dziękuję za przyłączenie się do mnie. Co masz na myśli przez ”Repaints the Past”, czy możesz je rozwinąć?

  5. #15
    Hmm ... nigdy naprawdę nie myślałem, że zobaczę kogoś z Bangladeszu na FF. Cóż, szczerze życzę powodzenia Panu .......

  6. #16

  7. #17
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Tomagain, tak, omówię wszystkie zasady, a ja dadzę wewnętrzną konfigurację. Nie pozwól mi wprowadzić wszystkich ustawień.
    Ponieważ już odpowiedziałeś. Nie sądzę, aby kupiec miał wiele pytań, zanim twoje zasady się nie ujawnią. Btw po zastosowaniu szablonu, mój wykres jako załącznik. Myślę, że niektóre z nich nie są jeszcze uwzględnione.
    https://www.forex-instant.com/crypto...lp-indior.html

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} witaj cariddi Dziękuję za przyłączenie się do mnie. Co masz na myśli przez ”Repaints the Past”, czy możesz je rozwinąć?
    Po prostu pytam, czy w twoim systemie są odświeżone pomieszczenia. Teraz w jednym z twoich szablonówzrzutów ekranu widzę semafory. Cóż, w każdym razie, czeka na ciebie zasady

  9. #19
    Opublikuj swoje reguły wejściawyjścia, pojawią się pytania .... Podoba mi się prostota twojego szablonu 1, z RSX jako potwierdzeniem, na dziennym. Czy używasz ma do wejścia lub po prostu do pomocy wizualnej?

  10. #20
    2 Załącznik (y) tutaj jest szablonem 3. Daję również Macd indior. teraz, jak zdobywasz punkt wejścia. 1. Będziemy walczyć o 3 ema cross 8 eam, co jest naszym pierwszym potwierdzeniem. zobacz na zdjęciu (dla twojego zrozumienia usuwam wszystkie inne indior)
    https://www.forex-instant.com/attach...639481952861.a
    https://www.forex-instant.com/forex-...l-gbp-usd.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.