Dowolny efekt z mapowaniem MT4, ale wykonywanie transakcji z brokerem spoza MT4?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dowolny efekt z mapowaniem MT4, ale wykonywanie transakcji z brokerem spoza MT4?

  1. #1
    Mam konto w brokerze MT4. Chcę otworzyć konta na żywo u 2 brokerów, z których żaden nie korzysta z MT4 (lepsze spready). Chciałbym nadal korzystać z MT4.

    Zastanawiałem się, czy ktoś dostanie swoje sygnały handlowe za pomocą MT4, a następnie wykonuje transakcję na platformie innej niż MT4. Czy jest to zalecane lub zniechęcające? Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami?

    Dziękuję za twój wkład

  2. #2
    Wiele osób robi to samo. Używam kilku programów do tworzenia wykresów, których nie oferują moi brokerzy. Wiele osób wforex-instantkorzysta z wykresów MT4 i wykonuje transakcje na żywo z Oandą. To sprawia, że ​​trochę łatwiej, jeśli masz więcej niż jeden monitor, ale nawet to nie jest konieczne. Możesz zauważyć niewielką rozbieżność między pakietem wykresów a ofertązapytaniem brokera na żywo, ale nie powinna być ona większa niż pips lub dwa. Porównaj swoje wykresy MT4 z ceną kupnasprzedaży z tymczasowymi brokerami. Jeśli planujesz handlować wiadomościami, porównaj je również podczas ogłoszeń. Dopóki otrzymujesz pakiet do tworzenia wykresów od renomowanego brokera, a twoje konta na żywo są z równie szanowanymi brokerami, powinieneś być w porządku.

  3. #3
    Myślę, że z powodu różnic GMT pomiędzy brokerami, wzorce wykresów wyglądałyby inaczej. Jeśli więc ktoś używa konta demonstracyjnego MT4 do rzeczywistego tworzenia wykresów i otrzymuje długi sygnał Z trendem, wykona ten handel na platformie brokera bez MT4 i zignoruje ten wzorzec wykresu, który może faktycznie pokazać, że zmierza PRZECIWKO tendencja. Przepraszam, że brzmi to tak elementarnie, ale wolałbym brzmieć głupio i zdobyć odpowiedzi od bardziej doświadczonych handlowców, niż martwić się o moją dumę i uczyć się na własnej skórze
    . Dziękuję Ci.

  4. #4
    Dlatego właśnie Billflet chciał porównać ceny. Mam demo MT4 z IBFX. Kiedy porównuję ceny z Oandą, czasami występuje różnica 4-5 pipsów. Jeśli chodzi o trendy, może to mieć ogromne znaczenie. Widziałem IBFX w trendzie wzrostowym na wykresie 4H, a Oanda na wykresie zniżkowym na ich wykresie 3H! Duża różnica. Porównaj ceny, trendy, wzory świec itp. Między brokerem MT4 a innymi brokerami, zanim zdecydujesz się na handel w ten sposób. Upewnij się, że znasz różnice lub może to kosztować dużo pieniędzy.

  5. #5
    Myślę, że on mówi o świecach w różnych formatach strefy czasowej, co tak naprawdę jest problemem z całym oprogramowaniem do tworzenia wykresów. 1 mt4, lub jakiekolwiek inne oprogramowanie do tworzenia wykresów, ma 4hr świecy, która kończy się na gmt innym końcu gmt 1, świece faktycznie zamykają 1 godzinę różną przy zupełnie innej cenie. Nie ma standardowej strefy czasowej, a mt4 po stronie serwera (np. Broker) zapewnia czas świecy. Jeśli chcesz określonej strefy czasowej, poszukaj tej. Może to również zrobić dużą różnicę w handlu, jeśli wykonujesz backtest handlu na 4hr lub więcej z 1 świecą strefy czasowej, musisz powtórzyć test z wszystkimi strefami czasowymi. Wcześniej opublikowałem wyniki testu historycznego dla transakcji, która przyniosła ponad 8k pipsów przy ponad 65% współczynniku wygranej w GMT 4, ale mniej niż 2k pipsów i straszny wskaźnik, jeśli faktycznie wykonałeś transakcję w czasie GMT.

  6. #6
    To wszystko, Vensik; W szczególności, na przykład, powiedzmy, że używam metody krzyżowej MA na wykresach 4H. Na mojej oryginalnej platformie otrzymuję krzyż i uruchamia sygnał kupna. Ale na moim wykresie brokera bez MT4, nie ma go w pobliżu krzyża i nie ma sygnału. W rzeczywistości wygląda na to, że kupowałbym przeciw trendowi (wbrew moim zasadom handlu), zamiast iść zgodnie z trendem, zgodnie z zamierzeniem mojego sygnału MT4. I wtedy trzeci broker pokazuje więcej długonogiego doji (niezdecydowanie) i nie ma krzyża. Moje pytanie brzmi ... Co robią ludzie? - (Cena mieści się w granicach /- 8 dla wszystkich 3 brokerów) A) Przejdź z oryginalnym sygnałem podanym przez wykresy MT4 i wykonaj transakcje na drugim 2 - ignorując ich schematy wykresu LUB B) Zaczekaj, aż sygnał wystąpi na każdej platformie niezależnie , a następnie wprowadź transakcję, gdy otrzymasz sygnał, który lubię MT4, wiem, jak kodować elementy wewnętrzne i bardzo mi się z tym czuję. Lubię brokerów innych niż MT4, aby uzyskać wiele innych korzyści. Chcę tylko zobaczyć, jak radzi sobie ten scenariusz. Dziękujemy za udział.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam konto w brokerze MT4. Chcę otworzyć konta na żywo u 2 brokerów, z których żaden nie korzysta z MT4 (lepsze spready). Chciałbym nadal korzystać z MT4. Zastanawiałem się, czy ktoś dostanie swoje sygnały handlowe za pomocą MT4, a następnie wykonuje transakcję na platformie innej niż MT4. Czy jest to zalecane lub zniechęcające? Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami? Dziękuję za twój wkład
    robię to. z pewnością można to zrobić. ale jeśli ur produkuje sygnały na 1M wykresach, zapomnij o tym.

  8. #8
    Robię to w ten sposób. Moje sygnały pojawiają się na moich wykresach MCFX. Następnie wykonuję swoje transakcje z Gainem lub Oandą. Nie zwracam uwagi na wykresy, które moi maklerzy oferują poza porównaniem aktualnej ceny. Robię to jako nawyk, nawet nie myśląc o tym. Tak długo jak ceny mojego dostawcy wykresów są w granicach kilku pipsów moich cen maklerskich, to działa dobrze z moją metodą handlu. Dla mnie nie ma znaczenia, czy wzory lub świece są dokładnie takie same. Opieram się wyłącznie na moich mapach MCFX, aby podejmować decyzje. Moi pośrednicy są tylko pojazdem, który pozwala mi wejść i wyjść.

  9. #9
    Sądzę, że jest to trudne, w sposób platonicznynienaturalny, jeśli chcesz, po prostu ślepo wejść na giełdę na platformie bez sprawdzania wykresów. Przynajmniej tak to wygląda. Przyzwyczaja się. Zdałem sobie sprawę, że właśnie dlatego jest tak wiele nieporozumień na tak wielu wątkach systemów transakcyjnych, w których ktoś wzywa do kupowania na gbpusd i reszty ludzi, bo nie mają tego samego sygnału. Następnie zakładają, że nie rozumieją systemu. Zasadniczo system transakcyjny jest ważny na wszystkich wykresach (w tym przypadkuwątku, wszystkich platformach brokerskich), a sygnał ostatecznie nadejdzie, aczkolwiek w różnych czasach dla różnych osób. Hmmm ... Ten temat może być bardzo pomocny dla wielu początkujących (ja) w wyjaśnieniu zamieszania związanego z problemami strefy czasowej i dlaczego ich wykresy są różne. Dziękuję wszystkim, którzy napisali do tej pory. Mam nadzieję, że inni podzielą się swoimi doświadczeniami, jak radzą sobie z transakcjami cross-broker.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Robię to w ten sposób. Moje sygnały pojawiają się na moich wykresach MCFX. Następnie wykonuję swoje transakcje z Gainem lub Oandą. Nie zwracam uwagi na wykresy, które moi maklerzy oferują poza porównaniem aktualnej ceny. Robię to jako nawyk, nawet nie myśląc o tym. Tak długo jak ceny mojego dostawcy wykresów są w granicach kilku pipsów moich cen maklerskich, to działa dobrze z moją metodą handlu. Dla mnie nie ma znaczenia, czy wzory lub świece są dokładnie takie same. Opieram się wyłącznie na moich mapach MCFX, aby podejmować decyzje. Moi pośrednicy są tylko pojazdem, który pozwala mi wejść i wyjść.
    Czy nie spowoduje to utraty wielu transakcji? Widziałem, jak moja platforma MT4 toruje sobie drogę do systemu, z którego korzystałem i złożyłbym zamówienie. Jednak na mapach Oandy trend był odwrotny! Co oznaczałoby natychmiastową ę, jeśli złożyłbym zamówienie w Oandzie na podstawie moich wykresów MT4. Nie rozumiem, jak to w ogóle mogło być dobre. Ponieważ ceny brokerów różnią się tak bardzo (a Oanda ma to 3 godziny zamiast standardowej 4 godziny), nie patrzenie na wykresy dla brokera, w którym składasz zamówienie, może oznaczać katastrofę. Być może twój system jest niezależny od brokera, ale nie widzę, jak to może działać, biorąc pod uwagę różne ceny między brokerami. Ale chciałbym wiedzieć, jak to robisz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.