Dowolny efekt z mapowaniem MT4, ale wykonywanie transakcji z brokerem spoza MT4? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Dowolny efekt z mapowaniem MT4, ale wykonywanie transakcji z brokerem spoza MT4?

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy nie spowoduje to utraty wielu transakcji? Widziałem, jak moja platforma MT4 toruje sobie drogę do systemu, z którego korzystałem i złożyłbym zamówienie. Jednak na mapach Oandy trend był odwrotny! Co oznaczałoby natychmiastową ę, jeśli złożyłbym zamówienie w Oandzie na podstawie moich wykresów MT4. Nie rozumiem, jak to w ogóle mogło być dobre. Ponieważ ceny brokerów różnią się tak bardzo (a Oanda ma to 3 godziny zamiast standardowej 4 godziny), nie patrzenie na wykresy dla brokera, w którym składasz zamówienie, może oznaczać katastrofę. Być może twój system jest niezależny od brokera, ale nie widzę, jak to może działać, biorąc pod uwagę różne ceny między brokerami. Ale chciałbym wiedzieć, jak to robisz.
    Ceny wyświetlane na moich wykresach MCFX i moich wykresach eSignal są bardzo zbliżone do cen na moich platformach transakcyjnych. Jeśli moja 4-godzinna mapa daje mi sygnał za pewną cenę, a cena w Oanda jest taka sama, gdzie jest problem? Tak jak napisałem wcześniej, musisz porównać ceny dostawcy wykresu z brokerem, aby zobaczyć, że są blisko. I rób to o różnych porach dnia i w różnych okolicznościach. Jeśli cena wyrośnie na MCFX i eSignal, to prawdopodobnie pojawi się na rynku. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​niezawodne pakiety wykresów są dobrym wskaźnikiem tego, co robi rynek w chwili obecnej. A dobra platforma brokerów będzie robić to samo. Jeśli spojrzysz na różne wykresy brokerów i wszystkie rzeczy są równe (ramy czasowe, liczba pokazanych świec), trendy powinny wyglądać tak samo. Nigdy nie zauważyłem tego, o czym wspomniałeś - trendu idącego w jedną stronę na jednym wykresie brokerskim i przeciwnym na Oandzie, ale z zadowoleniem przyjmuję przykład. Chyba że mamy inny sposób patrzenia na trendy. Nie martwię się zbytnio, że wykres 3 godzinny Oandy nie wygląda jak wykres 4 godzinny kogoś innego. To nie ma znaczenia dla mojego handlu. Jeśli dostanę sygnał kupna na kablu w 2.0166 na eSignal, to mówi mi, żebym kupił kabel. Jeśli cena Oanda to 2,0165 lub 2,0167, nadal będę kupować z nimi kabel. Jeśli otrzymam sygnał zwrotny na poziomie 2.0210 na eSignal, zamknę się bez względu na to, czy cena Oandy ma wartość pipsa, czy dwie. W przypadku większości brokerów widać niewielką różnicę między ceną na ich wykresach a ceną na ich platformie. Udaje nam się z tym żyć.

  2. #12
    Tak, zgadzam się, że nie będziesz tracić transakcji tylko dlatego, że dwie platformy wykresów wyglądają inaczej. Cena jest ważna, a jeśli chcesz, możesz zrobić szalone spojrzenie na różne wykresy i brokerów. Na dłuższą metę, po prostu zachowaj przewagę, spójrz na wykresy, które lubisz, i handluj z brokerem, który ci się podoba. Jeśli 5-sekundowy wykres Oandy mówi, że sprzedajesz, a mój dziennik MT4 mówi, idź długo ... Idę długo i przez Oandę.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ceny wyświetlane na moich wykresach MCFX i moich wykresach eSignal są bardzo zbliżone do cen na moich platformach transakcyjnych. Jeśli moja 4-godzinna mapa daje mi sygnał za pewną cenę, a cena w Oanda jest taka sama, gdzie jest problem? Tak jak napisałem wcześniej, musisz porównać ceny dostawcy wykresu z brokerem, aby zobaczyć, że są blisko. I rób to o różnych porach dnia i w różnych okolicznościach. Jeśli cena wyrośnie na MCFX i eSignal, to prawdopodobnie pojawi się na rynku. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​niezawodne pakiety wykresów są dobrym wskaźnikiem tego, co robi rynek w chwili obecnej. A dobra platforma brokerów będzie robić to samo. Jeśli spojrzysz na różne wykresy brokerów i wszystkie rzeczy są równe (ramy czasowe, liczba pokazanych świec), trendy powinny wyglądać tak samo. Nigdy nie zauważyłem tego, o czym wspomniałeś - trendu idącego w jedną stronę na jednym wykresie brokerskim i przeciwnym na Oandzie, ale z zadowoleniem przyjmuję przykład. Chyba że mamy inny sposób patrzenia na trendy. Nie martwię się zbytnio, że wykres 3 godzinny Oandy nie wygląda jak wykres 4 godzinny kogoś innego. To nie ma znaczenia dla mojego handlu. Jeśli dostanę sygnał kupna na kablu w 2.0166 na eSignal, to mówi mi, żebym kupił kabel. Jeśli cena Oanda to 2,0165 lub 2,0167, nadal będę kupować z nimi kabel. Jeśli otrzymam sygnał zwrotny na poziomie 2.0210 na eSignal, zamknę się bez względu na to, czy cena Oandy ma wartość pipsa, czy dwie. W przypadku większości brokerów widać niewielką różnicę między ceną na ich wykresach a ceną na ich platformie. Udaje nam się z tym żyć.
    Dzięki za wgląd. Rozumiem, co mówisz i oczywiste jest, że wykonałeś pracę domową z porównaniem. Jeśli chodzi o różnicę trendów, to przyglądałem się systemowi krzyżowemu 6, 13 EMA na wykresie 4H. Trend był na MT4 (IBFX), ale na Oandzie. Wiem, że Oanda ma tylko 3 godziny, a nie 4, ale widziałem to samo na codziennych listach przebojów. Teraz powiem, że były to platformy demo, więc może to był problem. Oczywiście, byłoby trudno przetestować egies z ich mapami demo, jeśli istnieje taka rozbieżność, więc nie wiem, dlaczego tak się stało. W każdym razie, dzięki za wyjaśnienie.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za wgląd. Rozumiem, co mówisz i oczywiste jest, że wykonałeś pracę domową z porównaniem. Jeśli chodzi o różnicę trendów, to przyglądałem się systemowi krzyżowemu 6, 13 EMA na wykresie 4H. Trend był na MT4 (IBFX), ale na Oandzie. Wiem, że Oanda ma tylko 3 godziny, a nie 4, ale widziałem to samo na codziennych listach przebojów. Teraz powiem, że były to platformy demo, więc może to był problem. Oczywiście, byłoby trudno przetestować egies z ich mapami demo, jeśli istnieje taka rozbieżność, więc nie wiem, dlaczego tak się stało. W każdym razie, dzięki za wyjaśnienie.
    Wyjaśniłeś mi też coś. Kiedy mówię, że obie wykresy są coraz bardziej popularne, patrzę tylko na cenę. Nie umieszczam żadnych osób na listach przebojów Oandy lub Gaina. Opieram się na eSignal lub MCFX, żeby pokazać mi, co robi rynek i gdzie są moi podwładni. Umieszczanie osób na obu wykresach w nadziei, że uda im się uzyskać te same sygnały w tym samym czasie, byłoby katastrofą. Myślę, że Freevey próbuje osiągnąć to samo co ja. Znalazł brokera, z którym chce sobie poradzić, ale nie jest zadowolony z pakietu do tworzenia wykresów. Mogę uzyskać informacje od Gaina o eSignal i MCFX, a także o innych kanałach. Więc jeśli handluję z Gainem wszystko jest idealne. Używam Oandy także dlatego, że cena jest wystarczająco bliska, wykonanie jest szybkie, a spready są dobre. Nie czepiam się często, więc różnica w ilości kilku pestek mi nie przeszkadza. Nie handluję w niedzielę. Może również istnieć możliwość wprowadzenia w błąd.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wyjaśniłeś mi też coś. Kiedy mówię, że obie wykresy są coraz bardziej popularne, patrzę tylko na cenę. Nie umieszczam żadnych osób na listach przebojów Oandy lub Gaina. Opieram się na eSignal lub MCFX, żeby pokazać mi, co robi rynek i gdzie są moi podwładni. Umieszczanie osób na obu wykresach w nadziei, że uda im się uzyskać te same sygnały w tym samym czasie, byłoby katastrofą.
    Dokładnie, i właśnie tam nas skrzyżowano. Trend oparty wyłącznie na cenie z pewnością byłby taki sam dla wszystkich brokerów (przynajmniej tak by się wydawało
    ), ale liczba osób w różnym stopniu się różni. O tym właśnie mówiłem.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie czepiam się często, więc różnica w ilości kilku pestek mi nie przeszkadza.
    To ma sens.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie handluję w niedzielę. Może również istnieć możliwość wprowadzenia w błąd.
    Nie, wcale nie dotykam też niedzieli. Mój pierwszy handel jest w poniedziałki.

  6. #16
    Właśnie to robiłem, Billflet ... Handluję systemem godzinowym, szukając po 20 pipsów naraz (małe zyski, ale bardzo spójne - używając dobrego MM), z ciasnym SL (12-14 pipsów). Drugim jest system dzienny, który działa przez wiele dni. Metoda godzinowa nie znajduje się na zamkniętym pasku. Wejście jest dokonywane, gdy się porusza. Więc sięgnięcie po 20 pipsów i przejście na inną platformę, gdzie różnica w cenie może wynosić 4-5 pipsów, może faktycznie zrobić wielką różnicę, czy wejdę do handlu, czy nie. Z drugiej strony, mając GBPJPY z spreadem 9 pipsów na MT4 (moje wykresy), wówczas wykonanie transakcji na platformie brokerskiej za pomocą 4 pipsów GBPJPY może zrekompensować różnicę w cenie. Następnie pojawia się problem (1) Mój broker MT4 ma lepsze ceny niż mój non-MT4, ale (2) spread jest o 5 pipsów wyższy. Czy to nie jest pranie, czy też czegoś mi brakuje. Potem sprowadza się do: - Czy po prostu tworzę więcej pracy dla siebie? Właśnie dlatego zacząłem ten wątek. Odbieranie pomysłów i doświadczeń innych handlowców na ten temat. Dziękuję za radę.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Metoda godzinowa nie znajduje się na zamkniętym pasku. Wejście jest dokonywane, gdy się porusza. Więc sięgnięcie po 20 pipsów i przejście na inną platformę, gdzie różnica w cenie może wynosić 4-5 pipsów, może faktycznie zrobić wielką różnicę, czy wejdę do handlu, czy nie. Z drugiej strony, mając GBPJPY z spreadem 9 pipsów na MT4 (moje wykresy), wówczas wykonanie transakcji na platformie brokerskiej za pomocą 4 pipsów GBPJPY może zrekompensować różnicę w cenie. Następnie pojawia się problem (1) Mój broker MT4 ma lepsze ceny niż mój non-MT4, ale (2) spread jest o 5 pipsów wyższy. Czy to nie jest pranie, czy też czegoś mi brakuje. Potem sprowadza się do: - Czy po prostu tworzę więcej pracy dla siebie?
    Nie jestem pewien, co masz na myśli, mówiąc o lepszej cenie. Czy masz na myśli: ..1) Kiedy jesteś gotowy, aby iść długo, twój broker MT-4 jest zawsze niższy? i ..2) Kiedy jesteś gotowy, aby się zepsuć, twój broker MT-4 jest zawsze wyższy? Faktyczna cena nie powinna mieć znaczenia, o ile zakres ruchu jest taki sam. Mam na myśli to; Jeśli kupisz 5 pipsów wyżej na non MT-4, a ruch na obu wykresach będzie taki sam, powinieneś również sprzedać 5 pipsów wyżej. Tam powinno być pranie. Następnie ściślejsze rozprzestrzenianie powinno być na Twoją korzyść. W systemie 1-godzinnym, liczącym 20 pipsów, przewaga tańszego spreadu powinna być znacząca w miarę upływu czasu. Inną rzeczą do rozważenia w systemie 1-godzinnym jest czas wykonania. Nadal mam konto w brokerze MT-4, a czas ich realizacji jest słaby i dają dużo rekwotowań. To może kosztować Cię kilka transakcji, jeśli wybierasz 20 pipsów. Nie ma już więcej pracy, aby handlować w ten sposób, ale posiadanie dwóch komputerów lub dwóch monitorów sprawia, że ​​to pestka. Jeśli możesz jednocześnie oglądać swoją platformę do tworzenia wykresów i broker wykonawczy, utracisz tę materialną czkawkę, która wynika z tego, że widzisz tylko jedną osobę naraz. Rachunek

  8. #18
    Przez lepszą cenę mam na myśli ... 1) Długi sygnał na MT4 (moje wykresy) na 1,2040 (9 spreadów) - (cel 20 pipsów) 2) Ten sam wpis na moim non-MT4 (broker na żywo) wyniósłby 1.2045 (4 spread Tak więc, używanie 2 standardowych partii i widzenie różnicy w cenie 5 pensów, podświadomie, automatycznie powoduje wahanie. Ale zasadniczo, $$$ - rozsądek, ten scenariusz to pranie. To tylko kwestia ogólna, którą należy przezwyciężyć. Dobrze? Wiem, że niektórzy ludzie powiedzą, po co zawracać sobie głowę!?! Ale posiadanie większości moich pieniędzy w najbardziej stabilnym kraju i rachunku w najbardziej niezawodnej walucie (CHF) sprawia, że ​​śpię znacznie lepiej w nocy. W jakiś sposób nic z amerykańskich regulowanych brokerów (NFA) nie sprawia, że ​​czuję się ciepło i nieostrożnie. Jaka jest różnica, jeśli są one regulowane, gdy waluta (USD) staje się drugą stawką i do czasu, gdy ich pozwiesz i zapłacisz prawnikom i marnujesz czas, który mógłbyś poświęcić na handel pieniędzmi, a ty nadal kończysz przegranym? . Tak więc mój proces myślowy ma więcej niż tylko lepsze spready. Po prostu czuję się lepiej, otrzymując więcej potwierdzenia od bardziej doświadczonych handlowców niż ja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.