Czy będę miał sprawę przeciwko brokerowi, jeśli uruchomię EA na żywo i demo jednocześnie?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Czy będę miał sprawę przeciwko brokerowi, jeśli uruchomię EA na żywo i demo jednocześnie?

  1. #1
    Załóżmy, że korzystam z tego samego konta EA z tymi samymi ustawieniami na tych samych kontach na żywo i demo tego brokera. A ponieważ są to te same ustawienia, wykonają podobne zamówienia z podobną stop loss i TP..etc,

    Ale demo wynosi 10% po miesiącu, a live wynosi -2%, czy mam dobry przypadek do zarchiwizowania? Czy będę w stanie uzyskać moje pieniądze, zgłaszając się do NFA?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Załóżmy, że korzystam z tego samego konta EA z tymi samymi ustawieniami na tych samych kontach na żywo i demo tego brokera. A ponieważ są to te same ustawienia, wykonają podobne zlecenia z podobną stop loss i TP..etc, ale demo wynosi 10% po miesiącu, a live wynosi -2%, czy mam dobry przypadek do zarchiwizowania? Czy będę w stanie uzyskać moje pieniądze, zgłaszając się do NFA?
    Nie. Konta demo mają doskonałą realizację, a konta na żywo nie. Czy mimo to możesz powiedzieć, czy różnica między zwrotem z twojego demo a live ma coś wspólnego z spreadem?

  3. #3
    Nie jestem pewien, czy miałbyś sprawę, czy nie, a ja na pewno nie jestem wykwalifikowany, aby doradzać w tej sprawie. Ale ... nawet zakładając, że Twój broker detaliczny jest w 100% uczciwy, mogę zagwarantować, że nadal będziesz widział bardzo różne wyniki z konta demo na konto live. Na rachunku demonstracyjnym nikt nie zajmuje drugiej strony twojego handlu, to tylko wyimaginowany handel, który nigdy nie potrzebuje drugiej strony, by uzgodnić cenę, którą wybrałeś. Klikasz więc, by kupić lub sprzedać po określonej stawce, i natychmiast się wypełnisz. Teraz uruchom i wszystko się zmienia, ponieważ po kliknięciu (lub kliknięciu robota), aby kupić lub sprzedać w tempie, musisz poczekać, aż ktoś po drugiej stronie zgodzi się na taką samą stawkę. Jeśli nikt po drugiej stronie nie zgadza się z tą stawką, nie otrzymasz zapełnienia. Jeśli używasz zlecenia rynkowego, lub zezwalaj na częściowe wypełnienia lub określoną ilość poślizgu, często będziesz wypełniać w różnym tempie, do tego, czego faktycznie oczekiwałeś. Kiedy handlujesz na żywo, musisz poczekać, aż inna strona zgodzi się na twoją cenę i prawdopodobnie nie uzyskasz dokładnej ceny, którą wybierzesz przez cały czas. Twoje wyniki na żywo zawsze będą się różnić od wyników demonstracyjnych.

  4. #4
    Dziękuję LasV i Flot. Gram na żywo przez 1 rok i znam różnicę między demo a live. I faktycznie złe wykonanie rozpocznie się dopiero wtedy, gdy będę konsekwentnie opłacalny. Znam różnicę, ale jeśli różnica jest duża, czy mogę złożyć raport do NFA? Nie chcę być tym gościem, który płacze na forexpeachach, kiedy kradną moje pieniądze. Chodzi o to, że każdy pojedynczy broker na rynku ma okropne recenzje, każdy pojedynczy broker, z wyjątkiem Oandy, ale nie używa MT4. Tak więc jestem bardzo zdezorientowany, gdzie uruchomić swój EA.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję LasV i Flot. Gram na żywo przez 1 rok i znam różnicę między demo a live. I faktycznie złe wykonanie rozpocznie się dopiero wtedy, gdy będę konsekwentnie opłacalny. Znam różnicę, ale jeśli różnica jest duża, czy mogę złożyć raport do NFA? Nie chcę być tym gościem, który płacze na forexpeachach, kiedy kradną moje pieniądze. Chodzi o to, że każdy pojedynczy broker na rynku ma okropne recenzje, każdy pojedynczy broker, z wyjątkiem Oandy, ale nie używa MT4. Tak więc jestem bardzo zdezorientowany, gdzie uruchomić swój EA.
    Czy rozkład jest taki sam między transmisją na żywo a demo?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy rozkład jest taki sam między transmisją na żywo a demo?
    Używam FXDD i mają bardzo dobre wykonanie bez żadnych problemów. Sprzedawałem z nimi tylko od 2 miesięcy, osiągałem niewielki zysk i bez problemu wycofałem wszystkie swoje pieniądze. Nawet bez problemu wymieniłem z nimi wiadomości NFP. Mówię o niezmiennie dochodowym EA, nie będzie to opłacalne, jeśli będą one ślizgać się po moich zamówieniach i polować na moje postoje. Więc w tym momencie zastanawiam się, jaki jest sens handlu Forex!

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Używam FXDD i mają bardzo dobre wykonanie bez żadnych problemów. Sprzedawałem z nimi tylko od 2 miesięcy, osiągałem niewielki zysk i bez problemu wycofałem wszystkie swoje pieniądze. Nawet bez problemu wymieniłem z nimi wiadomości NFP. Mówię o niezmiennie dochodowym EA, nie będzie to opłacalne, jeśli będą one ślizgać się po moich zamówieniach i polować na moje postoje. Więc w tym momencie zastanawiam się, jaki jest sens handlu Forex!
    Spójrz w górę. Jeśli ktoś wie o EA i różnicy między live i demo, to prawdopodobnie on. Jestem pewien, że jeśli przeprowadzisz wyszukiwanie zaawansowane, temat został już omówiony. Mam nadzieję, że to pomoże. Powodzenia.

  8. #8
    Dobrze narzekaj na swojego brokera. Ononi prawdopodobnie potrzebują dobrego śmiechu. Myślałem, że jest wystarczająco dużo wątków na żywo w porównaniu z demo, że każdy, kto ma więcej niż kilka miesięcy jako członek, zna odpowiedź.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślałem, że jest wystarczająco dużo wątków na żywo vs demo.
    Nie myliłeś się.
    https://www.forex-instant.com/crypto...hedge-dow.html
    https://www.forex-instant.com/discus...discovery.html

  10. #10
    wskazał mi ten wątek i pomyślałem, że równie dobrze mogę włożyć moje 2 centy. Transmisja na żywo i kanał demonstracyjny brokera prawie nigdy nie są identyczne. Kanał demonstracyjny ma tendencję do 1-2 ticków za transmisją na żywo. Może to mieć poważne konsekwencje w formowaniu prętów. Na wykresie 1M zamknięcie paska na żywo może być drugim kliknięciem następnego paska z kanałem demonstracyjnym. Potrzeba tylko jednego tiku do zmiany indioru na tyle, by wyzwolić sygnał na jednej platformie, podczas gdy inna platforma nie otrzymuje tego sygnału. W twoim przypadku Brb-Fraudin, ponieważ wydajesz się, że oba EA działają równolegle, rozważ następujące kwestie: Czy każdy handel doskonale odzwierciedla się między dwoma terminalami? Przez odzwierciedlenie mam na myśli dokładny czas wjazdu do drugiego, dokładną cenę wejścia, dokładną cenę wyjścia, dokładny czas wyjścia, wszystko. Kiedy Twoje rozkazy są wykonywane, czy istnieje jakiś poślizg? Ile? Ile czasu zajmuje wypełnienie zamówienia? Czy transakcje są uruchamiane na jednym koncie, ale nie w drugim? Moją sugestią byłoby przeczytanie warunków, które uzgodniłeś ze swoim brokerem. Zawsze istnieje gdzieś klauzula, która zasadniczo stwierdza, że ​​cena demo nie zawsze jest proporcjonalna do ceny na żywo. W skrócie: wszelkie testy demonstracyjne EA są faktycznie nieważne dla środowiska na żywo. Jeśli klauzula ta istnieje, nie masz szczęścia. Jeśli nie, przejdź do brokera i zapytaj go, czy jego kanał demonstracyjny jest dokładnie taki sam, jak jego transmisję na żywo. Jeśli tak, zapytaj ich, dlaczego wyniki EA są inne. Pamiętaj, aby przesłać im listę znaczników czasowych i upewnić się, że liczba następujących po sobie późnych znaczników wynosi co najmniej jedną godzinę. Oznacza to, że kleszcze z kanału na żywo znajdują się również w kanale demonstracyjnym, ale w kanale demonstracyjnym tyknięcia są opóźnione - z jakiegokolwiek powodu. Przejście do dowolnej agencji rządowej jest całkowicie bezużyteczne, chyba że masz lobbystów. Obecnie prowadzę akta sprawy z FTC, prosząc ich o zbadanie kogoś, kogo już udowodniłem, użyłem mojego swobodnie dostępnego kodu EA i przemianowałem go na jego własny. Jesteś prawdziwą dźwignią wobec każdego brokera, który bierze pieniądze i znajduje inne. Mam luksus składania dziesiątek tysięcy transakcji rocznie, a brokerzy, z którymi mam do czynienia, wiedzą, że traktują mnie bardzo dobrze, ponieważ mogę zabrać im spore dochody, jakie im przynoszę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.