mt4 najlepszy broker scalping? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: mt4 najlepszy broker scalping?

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Większość brokerów zezwala na skalpowanie, ale gdy tylko zobaczą, że zarabiasz, zamykają cię lub zmieniają warunki handlowe
    Zgadzam się z tobą, ale myślę, że monitorują tylko dużych chłopców. Wątpię, aby zwracali uwagę na kilka skalpujących się handlowców o mniej niż 10 000 kontach.

  2. #12
    ps: Wydaje mi się, że broco nie zostało jeszcze sprawdzone jako bezpieczny wiarygodny broker ecn dzięki wystarczającej ilości próbek informacji zwrotnych od użytkowników. ich dane demonstracyjne wyglądają dobrze i używamy cen ecn demo do składania zamówień w Oanda na skalpowanie ... nie korzystając z samego brokera.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    IBFX !!! ??
    - To Żart! - (szukaj) - oprócz tych 2 tam Broco
    http://www.whcmarket.ru/(W Rosji) i MBTrading
    http://www.mbtrading.com/metaTrader4Overview.aspx(4 gwiazdki !!! MT4 w wersji beta) - Ci faceci nie handlują przeciwko tobie. Wprowadzają twoje zamówienie do prawdziwego rynku - wszyscy inni handlują przeciwko tobie, a kiedy wygrywasz przegrywają - wygrywają za dużo i będą manipulować twoimi transakcjami (w większości przypadków będą nimi manipulować) - IBFX wygładza dane tak bardzo, że to obrzydliwe.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    IBFX !!! ??
    - To Żart! - (szukaj) - oprócz tych 2 tam Broco
    http://www.whcmarket.ru/(W Rosji) i MBTrading
    http://www.mbtrading.com/metaTrader4Overview.aspx(4 gwiazdki !!! MT4 w wersji beta) - Ci faceci nie handlują przeciwko tobie. Wprowadzają twoje zamówienie do prawdziwego rynku - wszyscy inni handlują przeciwko tobie, a kiedy wygrywasz przegrywają - wygrywają za dużo i będą manipulować twoimi transakcjami (w większości przypadków będą nimi manipulować) - IBFX wygładza dane tak bardzo, że to obrzydliwe.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    możesz mi powiedzieć, który broker jest najlepszy do skalpowania ramki 1-minutowej i pozwala platformie mt4 ???
    Ufam tylko 3 rzeczy za scalping M1 ... 1. ecn demo mt4 feed danych (realna cena) i miejsce limitu zamówienia w oanda (bez limitów do zamówienia-aktualny dystans cenowy, może wynosić 1 pipsa lub 0) 2. ecn sam (mbt lub intbrkers ... nie próbowałem) inne opcje? może dedykuję platformę jak Fxsol GTS, opóźnienie jest minimalne ... mt4 opóźnienie nie jest dobre samo w sobie, a poślizg zjada zysk z dala za skalpings. powód mt4 nie jest dla 1Minowania skalpowanie jest proste ... wiele mt4 poprosić o cenę zamówienia limit być 5pips od aktualnej ceny .... w M1, która jest różnica między tp hitem lub nie hitem wiele razy. jeśli nie użyjesz zlecenia z limitem, stracisz 1pip na otwartej i zamkniętej kolejności z powodu poślizgu.

  4. #14

  5. #15
    Cześć, Fulltime Czy jesteś pewien, że pfgbest jest prawdziwym brokerem ecn ?! Przeglądam je i prawie utrzymuję spread w 2 pipsach za eurusd. Używają 4 cyfr po przecinku. Przez co nie mogą zrobić jak inny broker podać 0,5 ~ 0,7 pips, ale powinien utrzymać 1 pips z prowizji. Zastanówmy się więc, czy pfgbest jest prawdziwym brokerem ecn, czy nie.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    myślę, że fxcm
    Cześć, Alice Czy używasz fxcm? Jaka jest ich wydajność. FXCM wygląda jak dostawca kanałów do brokera atc.

  7. #17
    Cześć Jestem nowy w tym, więc to może być głupie pytanie ... ale dlaczego broker miałby się troszczyć i próbować manipulować twoimi przyszłymi transakcjami, jeśli robiłeś zbyt dużo pieniędzy skalpujących? Poza tym - dlaczego chcesz otworzyć tylko konto z 10 tys.? Jaki jest problem z obrotami głowy? Dzięki za odpowiedzi

  8. #18

  9. #19

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.