5 System handlu świecami - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: 5 System handlu świecami

  1. #21
    Inni inwestorzy są tym zainteresowani i mogę to łatwo zakodować, jeśli udowodnimy, że przyniesie on zysk. Właśnie wizualizacja tego sugeruje mi, że może być bardziej opłacalne handlować w kierunku pięciu świec, niż handlować przeciwko niemu. Spójrz na następujące sygnały, które opracowałem dla tego i daj mi znać, co myślisz

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Inni inwestorzy są tym zainteresowani i mogę to łatwo zakodować, jeśli udowodnimy, że przyniesie on zysk. Właśnie wizualizacja tego sugeruje mi, że może być bardziej opłacalne handlować w kierunku pięciu świec niż handlować przeciwko niemu. Spójrz na następujące sygnały, które opracowałem dla tego i daj mi znać, co myślisz
    Dobrze wyglądaj, bardzo dziękuję za zainteresowanie. proszę, jeśli to możliwe, proszę podzielić się tym z nami. nie liczymy 5 świec, jeśli świeca jest dojigwiazda. dzięki

  3. #23
    A oto sygnał, który otrzymasz, jeśli zamienisz się w kierunku 5 świec, zamiast na niego
    Więc ludzie, decydujcie, co powinno przynosić zyski. Jeśli się zgodzimy, mogę wyprodukować EA. Może niektórzy ludzie zapewnią nam modyfikację, którą moglibyśmy wypróbować

  4. #24
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    A oto sygnał, który otrzymasz, jeśli zamienisz się w kierunku 5 świec, zamiast się przeciw niemu {obraz} Tak więc, zdecyduj, co powinno przynosić zyski. Jeśli się zgodzimy, mogę wyprodukować EA. Może niektórzy ludzie zapewnią nam modyfikację, którą moglibyśmy wypróbować
    Tak, podzielę się. Po prostu myślę, że mogę zmienić filtr, który usunie dojiinne świece niekwalifikowane, ale muszę znać dokładną specyfikację świec, które chcesz zwolnić. Na przykład, jaka jest wielkość knota względem ciała dla kwalifikacji jako doji i innych typów To nie jest EA i powinno być umieszczone w folderze indior. Jest to prosta praca, którą utworzyłem dla tego wątku
    https://www.forex-instant.com/attach...2103804140.ex4

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dobrze wyglądaj, bardzo dziękuję za zainteresowanie. proszę, jeśli to możliwe, proszę podzielić się tym z nami. nie liczymy 5 świec, jeśli świeca jest dojigwiazda. dzięki
    Powinniśmy ci podziękować za udostępnienie. Jestem gotowy wprowadzić modyfikacje, które mogą być konieczne, aby dopracować egy

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Powinniśmy Ci podziękować za udostępnienie. Jestem gotowy wprowadzić modyfikacje, które mogą być konieczne, aby dopracować egy
    Ok, moi przyjaciele, wszyscy razem opracowujemy ten system, aby uzyskać więcej zysków. jeszcze raz dzięki za dobrą pracę.

  7. #27
    1 Załącznik (-i) Dokonałem niewielkiej modyfikacji kodów, aby dać przedsiębiorcy wybór, aby przetestować tę egy w dowolnym kierunku. Po prostu przejdź do danych wprowadzonych przez użytkownika i zdecyduj, czy chcesz przetestować tę opcję, jak przedstawiono ją przez autora, czy chcesz przejść w kierunku 5 świec. Wartością domyślną jest zamiana metody na zaproponowaną przez autora, a druga to handel w kierunku 5 świec. Kiedy przetestujemy te dwa, daj mi znać, że powinniśmy dążyć do tego, że Indior jest tutaj
    https://www.forex-instant.com/attach...1865781243.ex4

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadziłem niewielką modyfikację kodów, aby dać przedsiębiorcy wybór, aby przetestować tę egy w dowolnym kierunku. Po prostu przejdź do danych wprowadzonych przez użytkownika i zdecyduj, czy chcesz przetestować tę opcję, jak przedstawiono ją przez autora, czy chcesz przejść w kierunku 5 świec. Wartością domyślną jest zamiana metody na zaproponowaną przez autora, a druga to handel w kierunku 5 świec. Kiedy przetestowaliśmy te dwa, daj mi znać, że powinniśmy dążyć do Indior tutaj {plik}
    to kolejna dobra opcja dla nas. dzięki

  9. #29

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadziłem niewielką modyfikację kodów, aby dać przedsiębiorcy wybór, aby przetestować tę egy w dowolnym kierunku. Po prostu przejdź do danych wprowadzonych przez użytkownika i zdecyduj, czy chcesz przetestować tę opcję, jak przedstawiono ją przez autora, czy chcesz przejść w kierunku 5 świec. Wartością domyślną jest zamiana metody na zaproponowaną przez autora, a druga to handel w kierunku 5 świec. Kiedy przetestowaliśmy te dwa, daj mi znać, że powinniśmy dążyć do Indior tutaj {plik}
    przyjaciel ajewopf Czy możliwe jest przekonwertowanie tego indioru przez EA. przepraszam kochanie, proszę, nie przejmuj się.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.