Auto Hedge Commodity Trader System - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Auto Hedge Commodity Trader System

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Szczęśliwego Nowego Roku sir i przepraszam za zadawanie głupich pytań 1) czy jest jakiś czas, w którym muszę postawić powyżej ea? 2) Chcę handlować xauusdxagusd, więc muszę umieścić to na obu wykresach i muszę dokonać modyfikacji w ea i umieścić powyżej towaru w sekcji symbol1 i symbol2 ??
    To prawda, ramy czasowe nie są ważne, wszystko byłoby w porządku. wybierz dowolne partie jako dane wejściowe i docelowe, a także wybierz dowolne symbole do ich obrotu. powodzenia!

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} {image}, obecnie myślę, że ma odwrotny związek korelacyjny
    Czy możesz wyjaśnić, że twój zysk zabezpieczający jest oparty na tym, jaki rodzaj widoku na rynku i regule # 65311; przykład # 65306; eurusd jest na długim trendzie, SP 500 był zmiennością, czy dobry moment na wejście? lub w inny sposób?

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} czy możesz wyjaśnić, że twój zysk zabezpieczający jest oparty na tym, jaki rodzaj widoku na rynku i regule # 65311; przykład # 65306; eurusd jest na długim trendzie, SP 500 był zmiennością, czy dobry moment na wejście? lub w inny sposób?
    Nie jestem pewien co do par walutowych w stosunku do scenariusza indeksów giełdowych, takich jak EUR USD vs SP500 (lub) USD JPY vs Nikkei 225. Jestem znacznie bardziej komfortowy z towarami o takiej samej wartości, jak OIL (OIL UK OIL Vs US OIL) Gold (XAU USD Vs XAU EUR), ponieważ zawsze zawsze korelują dodatnio i dostępne są zyski, gdy są one zabezpieczane w niestabilnych czasach.

  4. #14
    proszę pana, proszę wyjaśnić więcej na temat wkładu ea 1) mały dolar 2) duży dolar 1) mała magia 2) duża magia

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie jestem pewien co do par walutowych w stosunku do scenariusza indeksów giełdowych, takich jak EUR USD vs SP500 (lub) USD JPY vs Nikkei 225. Jestem znacznie bardziej komfortowy z towarami o takiej samej nazwie, jak OIL (OIL UK OIL Vs US OIL) Gold (XAU USD Vs XAU EUR), ponieważ zawsze korelują dodatnio, a zyski są dostępne, gdy są one zabezpieczane w niestabilnych czasach.
    dzięki twojej odpowiedzi, nikt nie może być pewien rynku, dlatego wszyscy ciężko pracujemy i tęsknimy za moją beztroską ustanowioną bez poważnego badania i testowania twojego EA chcę wiedzieć, jaki rodzaj czasu i widoku otworzy handel i zamknie na tym EA zrobiłeś?

  6. #16
    pomocne może być sprawdzenie tej strony pod kątem różnych korelacji w walutach
    https://www.mataf.net/en/tools/01-01-correlation

  7. #17
    Po prostu patrząc na kod, myślę, że wywołania Hour () powinny zostać zmienione na TimeHour (TimeCurrent ()), aby działać zgodnie z przeznaczeniem. Hour () po prostu zwraca godzinę, kiedy EA został uruchomiony po raz pierwszy, a nie aktualny czas serwera.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po prostu patrząc na kod, myślę, że wywołania Hour () powinny zostać zmienione na TimeHour (TimeCurrent ()), aby działać zgodnie z przeznaczeniem. Hour () po prostu zwraca godzinę, kiedy EA został uruchomiony po raz pierwszy, a nie aktualny czas serwera.
    Hour () gt; = 12 and Hour () lt; 22 jest przeznaczone do handlowania podczas sesji w Wielkiej Brytanii i USA, zgodnie z MT4. Czas brokera, który handlujesz.

  9. #19
    Ludzie mogą skonfigurować program Currenex Demo ac 5k na HF Markets, który ma OIL US OIL na platformie VPS, z następującymi danymi wejściowymi i dodać eksploratora handlowego do wątku: ============== ===== partie = 5;/1 lot na 1k Symbol1 = USOIL; Symbol2 = UKOIL; smalldollars = 25;/5USD TP za zestaw 1 bigdollars = 25;/5USD TP za zestaw 2 smallmagic = 11;/default leave as is bigmagic = 22;/domyślny urlop jak w basketdollars = true;/włączaj dolary koszyka openStartHour = 12;/domyślny urlop jak jest openEndHour = 22;/domyślny urlop jak jest opennewStartHour = 12;/default leave jak is opennewEndHour = 22;/domyślny urlop jak jest =================== Będzie czekać na jednego wolontariusza do testowania do jutrzejszej niedzieli
    , jeśli nie, będę MASCOTEM
    do konfigurowania eksploratora handlowego. Pozdrawiam Scoobi

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ludzie mogą skonfigurować program Currenex Demo ac 5k na HF Markets, który ma OIL US OIL na platformie VPS, z następującymi danymi wejściowymi i dodać eksploratora handlowego do wątku: ============== ===== partie = 5;/1 lot na 1k Symbol1 = USOIL; Symbol2 = UKOIL; smalldollars = 25;/5USD TP za zestaw 1 bigdollars = 25;/5USD TP za zestaw 2 smallmagic = 11;/default leave as is bigmagic = 22;/domyślny urlop jak w basketdollars = true;/włączaj dolary koszyka openStartHour = 12;/domyślny urlop jak jest openEndHour = 22;/domyślny urlop jak jest opennewStartHour = 12;/domyślna...
    Cześć Scooby, będę wystawiony na próbę i bez zmian EA na moim koncie FXCM (Demo).
    Zobaczmy co się stanie. Ale myślę, że może otworzyć pozycje, gdy ceny mają pewną odległość (pipsy lub $). Co myślisz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.