Poszukuję wiarygodnych brokerów walutowych ... - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Poszukuję wiarygodnych brokerów walutowych ...

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Oanda ma swoją platformę. Próbowałem ich demo i wygląda na to, że mają platformę internetowąJava. (Proszę, niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę). Pamiętam inny post na FF, gdzie ktoś próbował zintegrować MT4 z Oandą, ale nie jestem pewien, czy to były sukcesy. Oto link do wpisu, o którym mówię:
    https://www.forex-instant.com/discus...nd-trades.htmlGFT ma dwa sposoby obrotu, o których mi wiadomo. Są to 1. DealBook Web 2. DealBook 360 Dealbook Web to internetowa platforma handlowa, w której ...
    Cześć Nickester, dzięki za udział w wiedzy. Wpadłem na pomysł dotyczący internetowej platformy transakcyjnej i platformy do instalacji. Jaka jest twoja platforma handlowa? i czy mogę się dowiedzieć, z jakiego brokera korzystasz? Twoje zdrowie

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Nickester, dzięki za udział w wiedzy. Wpadłem na pomysł dotyczący internetowej platformy transakcyjnej i platformy do instalacji. Jaka jest twoja platforma handlowa? i czy mogę się dowiedzieć, z jakiego brokera korzystasz? Pozdrawiam Gilsa
    Jestem całkiem nowy na rynku forex i badałem moje opcje. Jedną z najtrudniejszych rzeczy, które zauważyłem dla siebie (lub jakiegokolwiek nowego inwestora) jest to, że istnieje niezwykle duża liczba brokerów dostępnych do pobrania. Stwarza to wiele zamieszania, jak dla mnie. Czytanie forów i recenzji tylko doprowadzało mnie do szału, próbując zrozumieć, dlaczego jedna osoba lubiła określonego brokera, a inna nie. To, co w końcu zrobiłem i sugeruję, abyś zrobił to samo, to wybrać kilka, które są często wymienione na forach i zapisać się na konto demo. Przetestuj go na kilka dnitygodnimiesięcy, a następnie wybierz. Podszedłem do tego w ten sposób i znalazłem GFT według mojego upodobania. Faktycznie stworzyłem konto na żywo całkiem niedawno po przetestowaniu ich na około 2 miesiące. Powód, dla którego wybrałem je nad innymi brokerami, był z dwóch powodów. 1. Pracuję w godzinach rannych w godzinach 7: 00-18: 00 EST, dlatego chciałem mieć brokera internetowego, ponieważ mój pracodawca nie pozwala mi zainstalować programu na komputerze. 2. Stwierdziłem, że ich układ jest bardzo uproszczony, zatrzymam je na chwilę i zobaczę, dokąd zmierza. Mam nadzieję, że znajdziesz brokera, który pasuje do Twoich potrzeb.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oanda nie jest Mt4. Oanda, Alpari UK Fxpro będzie dla ciebie ok. P.S.1 Myślę, że minimum dla Alapari Uk Mini to 250 $. W jakiś sposób sprawdź ich stronę! P.S.2 Lepszy handel demonstracyjny za 200 $ i myślenie jak własne pieniądze. Zaoszczędź trochę pieniędzy, a następnie zacznij od dyscypliny za pomocą egii i dobrych, spójnych wyników demo.
    Witaj Forexsaint, jestem zaniepokojony opłatami bankowymi za wypłatę. tj. międzynarodowy przelew transakcyjny. Ile wynosi obciążenie bankowe w USD? Czy wiesz? Niektórzy mówią 35 $ jakieś 25 $ i jakieś 10 $ i jestem zdezorientowany. pozdrowienia

  4. #14
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj Forexsaint, jestem zaniepokojony opłatami bankowymi za wypłatę. tj. międzynarodowy przelew transakcyjny. Ile wynosi obciążenie bankowe w USD? Czy wiesz? Niektórzy mówią 35 $ jakieś 25 $ i jakieś 10 $ i jestem zdezorientowany. Pozdrawiam Gils
    Wyślij im e-mailem ... są szybcy w tej pomocy, jeśli masz tę samą strefę czasową. Myślę, że to nie jest w $ 15Pounds Ale nic, jeśli jesteś w uk .. Jego różne w zależności od tego, gdzie jest twoje konto bankowe. Dowód jest załączony Nadzieja, która pomaga
    https://www.forex-instant.com/attach...1163448615.pdf

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wyślij im e-mailem ... są szybcy w tej pomocy, jeśli masz tę samą strefę czasową. Myślę, że to nie jest w $ 15Pounds Ale nic, jeśli jesteś w uk .. Jego różne w zależności od tego, gdzie jest twoje konto bankowe. Dowód jest załączony Nadzieja, która pomaga
    Dziękuję forexsaint za dzielenie się, skontaktuję się z brokerem w sprawie opłaty za wypłatę. Nawiasem mówiąc, wybieram brokera Tadawul FX, ponieważ demonstruję z nimi przez ostatnie 5 miesięcy. pozdrowienia

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nawiasem mówiąc, wybieram brokera Tadawul FX, ponieważ demonstruję z nimi przez ostatnie 5 miesięcy.
    Są BullShit z ich spreadami! i dużo więcej. Nie doradzam Alpari UK! Oni również wpadli w szał z ich brudnymi grami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.