Twój EA jest HAKOWANY! Czas na migrację!
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Twój EA jest HAKOWANY! Czas na migrację!

  1. #1
    6 Załączniki Pełne pliki mq4-mq5 są zaszyfrowane i zapisane w plikach ex4-ex5 !!! Kto stworzył algorytm szyfrowania, ma klucz do twojego kodu źródłowego, komentarze zawarte.
    Czas na zbudowanie własnej platformy poza MT4-MT5 na dedykowanym PC, MT4 może włamać się, jeśli udostępniasz ten sam komputer.
    Przeczytaj uważnie wszystkie dostarczone informacje, ten wątek może Cię uratować od przyszłych .

    Przede wszystkim muszę określić, że moje podejście do rynków jest czystą matematyką opartą na analizie ilościowej.
    Prawdziwe liczby w świecie handlu detalicznego to: 3 handlowców stale zyskowne vs 5000 borykających się z trudnościami (ex - referencje maklerskie, które uzyskały dostęp do tysięcy kont handlowych). Wskaźnik wygranych wynosi około 0,06%. Te 3-5% to liczba statystyczna w świecie instytucjonalnym. mówię tylko o tym, że zawsze jest się opłacalnym.

    Sprzedaż detaliczna stanowi 17% rynku i jest bardzo cennym źródłem dochodu dla instytucji w celu pokrycia transakcji związanych z obrotem handlowym i poprawy ich efektywności biznesowej. Kto powiedział, że nie poluje na przystanki handlowe, ponieważ są za małe, musi myśleć dwa razy. żyjąc w świecie, w którym wymagana jest wydajność, i popychana do maksymalnych limitów za pomocą algorytmów zaprojektowanych specjalnie do tego zadania. Będą pobierać pieniądze do ostatniego dolara.

    Znany anton Kreil w filmie wideo na YouTube wyjaśnia relacje między brokerami i bankami inwestycyjnymi. Są to tylko proste, proste banki pośredniczące dla banków inwestycyjnych, mające na celu rekrutację jak największej liczby klientów i edukację za pomocą webinarów, kursy, książki, darmowe narzędzia, z obietnicą szybkiego bogactwa itp. Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto zaprogramował wszystkie wskaźniki i dlaczego ktoś daje ci bezpłatną pożyczkę (bez odsetek) i premię oraz dlaczego rynek zawsze idzie wbrew twojemu wpisowi dając uczucie, że ktoś może czytać w twoim umyśle, gdy tylko wciśniesz przycisk Kup Sprzedaj?

    Market Makers naprawdę potrafią odczytać twój umysł, a ja wytłumaczę, jak to robią.
    Aby przenieść rynek na określony poziom cen, MM musi znać dokładną pozycję jak największej liczby handlowców, aby sprawdzić, czy ruch może być opłacalny, czy też nie. Znają dokładną pozycję, która złożyła zlecenia limitowane i zatrzymuje y, ale to nie wystarcza. Większość inteligentnych handlowców rozumie ryzyko pokazania swoich rąk i uniknięcia tego rodzaju zamówień statycznych i buduje systemy, które generują dynamiczne zamówienia w oparciu o różne warunki rynkowe. Jak mogą przewidzieć, gdzie ta grupa handlowców podejmie część akcji? To jest brudna praca wykonana przez dom maklerski.

    Jest to związane z MT4-Mt5, ale będzie to robione przez każdą inną platformę. Roboty z gry mogą łatwo odczytać wygenerowane parametry twojego eksperta lub wskaźnika bezpośrednio z pamięci MT $, ale to nie da im zbyt wielu informacji o tym, gdzie twój system spowoduje, że zamówienie zostanie zamówione. Tak więc potrzebują kodu źródłowego. Reżyseria skompilowanego kodu za każdym razem, gdy trader dokonuje modyfikacji, jest nieco skomplikowana, robotom łatwiej byłoby bezpośrednio odczytać kod źródłowy i zrozumieć, co się dzieje. wyzwolić zamówienie i gdzie będzie SL i TP. Kodu źródłowego w fazie kompilacji nie można wykonać, jeśli programista używa go do kompilacji na innej maszynie innej niż lokalizacja MT4 i może bez dostępu do Internetu (bezpieczne środowisko). tylko pozostałe rozwiązanie ... pakowanie kodu źródłowego wewnątrz pliku ex4, a następnie szyfrowanie całego pliku, przy użyciu silnego algorytmu szyfrowania i zapisanie klucza deszyfrującego wewnątrz pliku ex4.

    Jeśli roboty maklerskie będą miały i uruchamiają kod, lub jeśli robot brokerski zaprogramowany w terminalu.exe może odczytać kod i może obliczyć w czasie rzeczywistym, ile cena musi przenieść, aby odtworzyć warunki rynkowe, które są uruchamiając zamówienie, wygeneruje wirtualne zamówienie w oparciu o zamiar handlu po cenie, jaką przewidział dla egii. To zamówienie zostanie przekazane do domu maklerskiego, a następnie do Market Makers. Teraz krąg jest zamknięty i jest czas na działanie.

    Metatrader nie opublikował żadnych informacji o wygenerowanym formacie ex4 i jakie dane zawierają.
    cytowane z freelancer.com

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Metatrader 4 EX4 jest zamkniętym formatem plików firmy MetaQuotes, używanym jako skompilowany Expert Advisor (program handlowy w Metatrader 4) lub binaria wyjścia biblioteki Metatrader 4.
    Najpierw szukasz jakiejkolwiek informacji, jeśli wiesz coś o wymaganiach licencyjnych lub cokolwiek innego, ponieważ żadne informacje nie są dostępne w Internecie i nie jest tak łatwo komunikować się z MetaQuotes bezpośrednio.
    Poszukuję kogoś, kto już pracował w MetaQuotes lub w dziale IT Brokera lub w czymkolwiek, i jakoś da mi pełną specyfikację formatu pliku.
    Lub, alternatywnie, poszukuje firmy, która sprzedaje licencję specyfikacji formatu EX4.
    Kod źródłowy jest zapakowany do pliku ex4-ex5. Jeśli kodu nie było, metatrader nie może wykryć dokładnej kolumny i wiersza, w których błąd znajduje się bezpośrednio z pliku ex, bez kodu źródłowego w tym samym folderze.To udowodnij, że wygenerowałem błąd. Stworzyłem bufor, który może załadować tylko do 100 elementów w tym przypadku: double buff [100] ;. Kiedy biegnie ekspert, próbuje załadować do tego bufora więcej niż 100 elementów, aby wygenerować Array błąd poza zasięgiem.
    Na pierwszym obrazie umieszczam błąd w wierszu 108 kolumny 10. Test jest wykonywany po usunięciu pliku źródłowego z folderu.


    teraz przenieśmy błąd 2 spacje na tę samą linię z kolumny 10 do kolumny 12 i zgadnij co.

    Wykrywanie 2 pustych spacji w skompilowanym kodzie jest niemożliwe, chyba że terminal nie odczytuje kodu źródłowego wewnątrz skompilowanego kodu ex4.
    jest to folder bez żadnego kodu źródłowego w testowanym.

    to jest ekspert z błędem, dla kogo chce go przetestować.
    https://www.forex-instant.com/attach...8327592088.ex4

    Pod C , jeśli kompilujesz 10 razy kod źródłowy bez wykonywania jakiejkolwiek modyfikacji, będziesz miał 10 razy identyczny plik exe ... ale skompilowany plik ex4 ze względu na polimorficzny algorytm używany do szyfrowania ciągle zmienia jego kształt z kompilacji na inny.
    Są to 2 kompilacje ex4 bez żadnych modyfikacji w 30-sekundowym zakresie czasowym.

    Jeśli przejdę i zdemontuję terminal.exe w pamięci podczas uruchamiania sniffowania wszystkich pakietów danych, zanim zostaną zaszyfrowane i wysłane do brokera ... którzy wiedzą, co jeszcze może znaleźć.Ale nie jestem zainteresowany robieniem tego. kilka możliwych problemów z bezpieczeństwem.

    Mogłem łatwo zaprogramować złego robota, by czytał i przewidywał wszystkie twoje przyszłe zamówienia EA, tworząc i wysyłając wirtualne zamówienie do brokera, aby był używany przeciwko tobie ... lub nawet zmusić EA do opóźnienia spustu o kilka pipsów za wejście Stop Loss Zamów i spróbuj przewidzieć kilka pipsów Take Profit ... wystarczająco dużo, aby zjeść z możliwego zysku trochę za każdym razem, gdy jesteś opłacalny i zmusić swoich przegranych, by byli większymi wielbicielami.
    Robienie tego w swoich EA jest niewykrywalne. Robiąc to samo po stronie wykonawczej opóźnienie wykonania żądanego zamówienia można zobaczyć w pliku dziennika terminalu i jest wykrywalne. Którą metodę wybrałbyś, gdybyś był brokerem?
    Pytanie brzmi: dlaczego twój dochodowy, mocno testowany EA traci i zmienia zachowanie w prawdziwym handlu na żywo?

    Kiedyś programowałem moje algo do biblioteki dll i wstrzykiwałem je na MT4, aby nie wykryć i chronić kod przed kradzieżą, ale wtedy zrozumiałem, że jest to lepsze rozwiązanie, aby wyjść na zewnątrz i zbudować mój interfejs dedykowany komputer, w bezpiecznym środowisku. Każde oprogramowanie zainstalowane na komputerze może dać zdalny dostęp do swojego programisty, MT4 może łatwo przekształcić się w trojana.

    Kilka lat temu uciekłem z MT4 Alraz. Kto będzie następny?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pełne pliki mq4-mq5 są szyfrowane i zapisywane w plikach ex4-ex5 !!! Kto stworzył algorytm szyfrowania, ma klucz do twojego kodu źródłowego, komentarze zawarte. Czas na zbudowanie własnej platformy poza MT4-MT5 na dedykowanym PC, MT4 może włamać się, jeśli udostępniasz ten sam komputer. Przeczytaj uważnie wszystkie dostarczone informacje, ten wątek może Cię uratować od przyszłych . Przede wszystkim muszę określić, że moje podejście do rynków jest czystą matematyką opartą na analizie ilościowej. Prawdziwe liczby w świecie handlu detalicznego to: 3 handlowców stale zyskowne vs 5000 walczących ...
    wszystko czego potrzebujesz to prosta kryptografia z kluczem publicznym. Po prostu przetrząśnij algo i przechowuj je na transakcji typu bitcoin opreturn. Teraz masz dowód w sądzie, twoje algo było poprawne w pewnym określonym czasie. Szyfruj algo idź do cyfrowej tożsamości (lepiej, jeśli jest on również zrootowany na blockchain). Oddaj po stronie klienta tylko pamięć ulotną, aby mógł działać. Teraz, oprócz ataków z kanału bocznego, które są fizyczne, nikt nie będzie wiedział, jakie masz zamiary. Nawet jeśli musisz udowodnić przed sądem, wiesz, jaki był twój kod w przeszłości. na koniec, dlaczego na świecie nadal handlujesz forexem, kiedy świat krypto jest o 10000% lepszy pod każdym względem, jest poza mną.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wszystko, czego potrzebujesz to prosta kryptografia z kluczem publicznym. Po prostu przetrząśnij algo i przechowuj je na transakcji typu bitcoin opreturn. Teraz masz dowód w sądzie, twoje algo było poprawne w pewnym określonym czasie. Szyfruj algo idź do cyfrowej tożsamości (lepiej, jeśli jest on również zrootowany na blockchain). Oddaj po stronie klienta tylko pamięć ulotną, aby mógł działać. Teraz, oprócz ataków z kanału bocznego, które są fizyczne, nikt nie będzie wiedział, jakie masz zamiary. Nawet jeśli musisz udowodnić przed sądem, wiesz, jaki był twój kod w przeszłości. wreszcie dlaczego na świecie nadal handlujesz ...
    U nie zrozumiał wątku, nie chodziło o wprowadzanie w błąd twojego algo, chodzi o to, w jaki sposób mogą przewidzieć twoje zamówienia, szpiegując cię mając pełny dostęp do swojego kodu źródłowego. Ten wątek nie dotyczy Forex. To może być stosowane na całym rynku .

  4. #4
    Straciłem kilka EAS podczas hackowania, a kilka niechcianychnależących do innych eas z plikami mql4 zostało zdeponowanych na moim koncie.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Straciłem kilka EAS podczas hackowania, a kilka niechcianychnależących do innych eas z plikami mql4 zostało zdeponowanych na moim koncie.
    Ja też, kiedyś usunąłem wszystkie niechciane wskaźniki w MT4 i któregoś dnia bez robienia aktualizacji terminalu, znalazłem folder wskaźników pełen śmieci. Mówi wszystko o bezpieczeństwie.MT4 omija zaporę systemu Windows i chyba też inne firewalle .

  6. #6
    Dzięki stary. Gdyby coś takiego miało miejsce, ale po prostu nie mogło go trafić. Ładny. Czas uciec. Prison break empty4 break

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} U nie zrozumiał wątku, nie chodziło o wprowadzenie w błąd twojego algo, chodzi o to, w jaki sposób mogą przewidzieć twoje zamówienia szpiegujące, że masz pełny dostęp do swojego kodu źródłowego. Ten wątek nie dotyczy Forex. To może być zastosowane do cały rynek.
    musisz ponownie przeczytać mój post. Wyjaśniłem ci to wszystko, aby tego uniknąć. Crypto btw, ponieważ jego nowy nie ma go, ale można go zastosować do dowolnego bota. Najpierw potrzebujesz PKI, abyś mógł kontrolować dostęp w sposób, który pozwala bezpiecznie podróżować komunikacją od API do handlu.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pełne pliki mq4-mq5 są szyfrowane i zapisywane w plikach ex4-ex5 !!! Kto stworzył algorytm szyfrowania, ma klucz do twojego kodu źródłowego, komentarze zawarte. Czas na zbudowanie własnej platformy poza MT4-MT5 na dedykowanym PC, MT4 może włamać się, jeśli udostępniasz ten sam komputer. Przeczytaj uważnie wszystkie dostarczone informacje, ten wątek może Cię uratować od przyszłych . Przede wszystkim muszę określić, że moje podejście do rynków jest czystą matematyką opartą na analizie ilościowej. Prawdziwe liczby w świecie handlu detalicznego to: 3 handlowców stale zyskowne vs 5000 walczących ...
    Twój zapis jest z pewnością naukowy, ale ja się różnię od twojego wniosku, że brokerzy i animatorzy rynku wiedzą, co masz zamiar zrobić, to dlatego, że są oni w stanie przeczytać twój kod źródłowy. Myślę, że to nie jest prawda. Kiedyś wierzyłem dokładnie w to, o co walczyłeś, ale nie teraz z następujących powodów. 1. Każdy wie, że 95% lub więcej detalicznych sprzedawców straci pieniądze w danym okresie. Z całą pewnością dobry odsetek tych handlowców korzysta z EA. Jeśli oni sami z siebie przegrywają, dlaczego mielibyśmy się z tym pogodzić. Nie trzeba czytać kodu źródłowego itp. 2. EA, którego ja i inni używamy, znajduje się na moim komputerze. EA we właściwym czasie po prostu wyślij linię instrukcji do serwera, który zawiera symbol, kup lub sprzedaj, spopularyzuj itd. Brokerzy nie wiedzą, który z Twoich wysyła instrukcję. Nawet jeśli nazwa ea jest przesyłana do brokera, tysiące wysyła instrukcje do brokera, a oni po prostu nie mogą odczytać i spojrzeć na kod ea, aby zdecydować, co robić. 3. Brokerzy i animatorzy rynku nie muszą wykonywać całej tej wyrafinowanej pracy, aby pokonać przedsiębiorców. Pokonują handlarzy za pomocą bardzo prostego rozwiązania. To, co robią brokerzy, to analizowanie wydajności konta za ostatnie 30, 60 lub 90 dni i identyfikują konta, które konsekwentnie tracą pieniądze, a następnie pośredniczą po prostu stają się kontrahentami zamówień pochodzących z tych kont. Twórcy rynku robią to inaczej. MM zna dokładnie, dla danego symbolu, sumę długich i krótkich zleceń, całkowitą ilość i średnią cenę. Tak więc od czasu do czasu przesuwają cenę do punktu, w którym kwota z powodu utraty zamówień przekroczy kwotę wygrywających zamówień. Nie robią tego, dopóki nie zostanie osiągnięty znaczny zysk. Zauważyłeś, że od czasu do czasu SPIKES pojawiają się bez żadnych wieści. Jedynym celem tych skoków jest trafienie limitu limitu i zbieranie pieniędzy.

  9. #9
    Och ... Interesująca nić. Powiedziałem już wcześniej, że MT4 to bardzo dziwna platforma. Mam teraz cTrader i jestem szczęśliwy. Mam nadzieję, że to dobra platforma bez czegoś takiego. Dzięki za wątek
    SF

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Twój zapis jest z pewnością naukowy, ale ja się różnię od twojego wniosku, że brokerzy i animatorzy rynku wiedzą, co masz zamiar zrobić, to dlatego, że są oni w stanie odczytać twój kod źródłowy. Myślę, że to nie jest prawda. Kiedyś wierzyłem dokładnie w to, o co walczyłeś, ale nie teraz z następujących powodów. 1. Każdy wie, że 95% lub więcej detalicznych sprzedawców straci pieniądze w danym okresie. Z całą pewnością dobry odsetek tych handlowców korzysta z EA. Jeśli oni sami przegrywają, dlaczego ktoś miałby się z tym pogodzić ...
    Complete Horse Shit bro o brokerze, który nie robi nic, wiedząc, że 99% w końcu się nie powiedzie. Większość profesjonalnych i komercyjnych produktów i aplikacji ma legalne backdoory, które symulują 100% tego, co robią ich użytkownicy w ramach obsługi klienta. Prawnym terminem dla tej funkcji jest Personifikacja lub Usługi proxy w ramach warunków korzystania z tej usługi. Nie oszukuj się, że brokerzy i właściciele platform obrotu nie mają pełnego dostępu do Twojej działalności handlowej. Zróbmy sobie przerwę i pomyśl o tym. Czy uważasz, że ci nieregulowani brokerzy narażają nasz kapitał na ryzyko związane z handlem? Czy postawiłbyś 20 milionów dolarów przy założeniu, że wszyscy handlowcy detaliczni ostatecznie stracą? Na jakiej podstawie brokerzy ci oferują linię kredytową 20 milionów dolarów od swoich dostawców płynności? Po prostu możemy handlować i zarabiać 40 milionów dolarów? Czas przestać oszukiwać naszymi ciężko zarobionymi dolarami. Ludzie stracili wszelkie poczucie obiektywizmu przez to, co czytamy non-stop na forach. Obudź się! 99% nie powiodło się z powodu tego, co handlu detalicznego mówi się, jak handlować na forach, patrząc na TE, myFXbook, fantazyjne wykresy, siatki, martingale i resztę gówna. Sprawdź, co robią firmy zajmujące się wyszukiwaniem danych i oprogramowaniem big data, ucząc się maszynowo, ucząc się i sztucznej inteligencji. Wszystko tu jest. Kontynuuj łączenie kont LIVE z darmowymi usługami TE i MyFXbook !!! Kontynuuj używanie tego samego adresu e-mail między brokerem a takimi forami. Zrób przerwę i sprawdź swoich subskrybentów pod swoim profilem. Zapewniam cię, że znajdziesz przynajmniej kilka podejrzanych postaci, które od lat łączą się z zaledwie kilkoma postami po twoim każdym ruchu. Behavioral Science ... Google to. Jest to główny powód, dla którego firmy i kraje zachodnie prosperują. Masowa manipulacja ludźmi jest sprawdzonym faktem we wszystkim, co robimy wokół nas. - Idź do supermarketu, a zobaczysz, że kup jeden. Czy to prawda? - Idź do sklepu z meblami, a zobaczysz sprzedaż likwidacyjną lub wyjście z sprzedaży biznesowej. Czy to prawda? - Darmowa wysyłka - czy to naprawdę - Kupuj i zdobądź drugie miejsce całkowicie za darmo ... po prostu zapłać za wysyłkę i obsługę. Czy to się dzieje naprawdę ? Lista jest długa. Obudź się!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.