Twój EA jest HAKOWANY! Czas na migrację! - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Twój EA jest HAKOWANY! Czas na migrację!

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie tracę pieniędzy w handlu. Jestem opłacalny 7 lat z rzędu i nie mam żadnych złych idee ... mówimy o zestrojeniu bezpieczeństwa MT4 w tym wątku. Jeśli przejdę i zdemontuję terminal.exe w pamięci podczas uruchamiania węszenia wszystkich danych pakiety przed zaszyfrowaniem i wysłaniem do brokera ... którzy wiedzą, co jeszcze może znaleźć. Ale nie jestem zainteresowany robieniem tego. Wyjaśniłem tylko potencjalne problemy z bezpieczeństwem. Mogłem łatwo zaprogramować złego robota, by czytał i przewidywał wszystkie przyszłe zamówienia EA, tworząc i wysyłając wirtualne zamówienie do ...
    więc co, jeśli brokerzy znają twój handel. na koniec dnia, nie mają wystarczająco dużo, aby przenieść rynek przeciwko tobie. brak pośrednika handlowego. nawet jeśli mają taką zdolność. dlaczego celowo celują w ciebie, gdy zamiast tego będą atakować klaster zamówień. powiedział po prostu, że to głupie pieniądze zostają przyciśnięte, ponieważ większość wchodzi w to samo miejsce. jeśli udowodniłeś swoją wartość przez ponad 7 lat. w interesie brokera jest przekazywanie zamówienia na rynek zamiast na rynek.

  2. #22
    Dla mnie ten wątek jest zamknięty. Użyj informacji jak chcesz. Czas, aby zarobić trochę pieniędzy.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie tracę pieniędzy w handlu. Jestem opłacalny 7 lat z rzędu i nie mam żadnych złych idee ... mówimy o zestrojeniu bezpieczeństwa MT4 w tym wątku. Jeśli przejdę i zdemontuję terminal.exe w pamięci podczas uruchamiania węszenia wszystkich danych pakiety przed zaszyfrowaniem i wysłaniem do brokera ... kto wie, co jeszcze może znaleźć ...... Pytanie brzmi: dlaczego twój test EA z backtestem przegrywa i zmienia zachowanie w prawdziwym handlu na żywo?
    Dobrze, rozumiem. Przypominam sobie, że ja i mój przyjaciel mieliśmy podobne doświadczenia z EA. Ale pomyślałem, że to dlatego, że spread nie był tym samym rzeczywistym czasem, ale to było z Jforex Whe będzie patrzeć na to ponownie!

  4. #24
    Właśnie wróciłem z bycia z dala od internetu na dwa dni tylko po to, by odkryć, że mój EA został zhackowany.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Właśnie wróciłem z dala od internetu tylko po to, że mój EA został zhackowany.
    Lol

  6. #26

  7. #27
    nawet jeśli mogliby pobrać wszystkie EA każdego użytkownika na świecie, nie dbali o swój mały Święty Graal, który przynosi 100% miesięcznie, teraz ukradli znacznie lepiej

  8. #28
    witam dziękuję za udostępnienie było o zadać pytanie, czy plik mt4 .ex4 z datą ważności bezpiecznyuncrackable ^ ^ Myślę, że każdy programista może zhackować plik .ex4

  9. #29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.