Pinpars Rock
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Pinpars Rock

  1. #1
    PINBARS ROCK

    Sześciany są martwe, łatwo zauważalne i są najbardziej niezawodnym sposobem na dostrzeżenie dobrej okazji do wejścia do handlu z mojego doświadczenia.

    jest również znany w żargonie lichtarzy jako młotek, dla haseł byczych lub Shooting Starodwróconych młotów, dla bessy.

    Używam wykresów 1-godzinnych lub wyższych, aby wykrywać potencjalne wpisy, nigdy nie obniżać ram czasowych.

    Dobry długi ogon, z małym prawdziwym ciałem, jest warunkiem wstępnym.

    Wejście

    Aby wejść, istnieją dwa podstawowe podejścia:

    1. W przypadku długich szczypiec próbuj wejść do połowy w , na powtórkę.

    Jest to opłacalne, ale może oznaczać utratę świetnego handlu, jeśli odtworzenie nie nastąpi w rzeczywistości.

    2. Wejdź bezpośrednio na zamknięcie pinbar.

    Może to kosztować cię więcej, jeśli chodzi o Stop Loss, ale oznacza, że ​​nie przegapisz potencjalnie wielkich transakcji czekających na powrót, który nie występuje.

    Stop Loss zawsze umieszcza kilka PIP poza końcem rygla.

    Zaufanie do wejścia zwiększa się, gdy widać przecięcie z ważnym poziomem (poziomami) S R, na przykład:

    1. Poziom Key Fibo, zazwyczaj 50% lub 76,4% retracements.

    2. Znaczący poziom rozszerzenia Fibo, np. 127,2% lub 161,8%.

    3. Zauważalny poziom S R stworzony w ciągu ostatnich 24-48 godzin handlu.

    4. Poziomy BRN (Big Round Number) czasami, np. Poziomy x50, x00.

    Handlu zwykle oferują bardzo dobre Nagroda: Współczynnik ryzyka - Szukam minimum 2: 1, często 3: 1 lub więcej.

    Po wstępnym odejściu od wpisu pinbar, często można zablokować ryzyko, aby przerwać nawet dość wcześnie w handlu.

    Zarządzanie ryzykiem

    Oczywiście, z definicji, zawężone transakcje są często sprzeczne z tendencjami handlowymi, co jest sprzeczne z dominującą tendencją chwili, więc bądź w pełni tego świadomy, zanim wejdziesz do gry.

    Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko, wybierz tylko te wpisy , które prowadzą do wznowienia trendu po odtworzeniu.

    Wyjście

    Po prostu wybierz swoje ulubione podejście, które może być jednym z następujących:

    1. Dana nagroda: osiągnięcie ryzyka, np. 3: 1 lub więcej.

    2. Kluczowy poziom S R, np. 50% lub 76,4% poziomu Fibo.

    3. Trailing Stop.

    Poniżej zamieszczam kilka przykładów zawężonych transakcji na wykresach godzinowych lub dłuższych.

    Zwracam uwagę, że handluję przede wszystkim samym działaniem związanym z ceną.

    (Nie mogę zaprzeczyć, że trzymam pół oczu na 20 (Czerwonym) i 50 (Niebieskim) EMA, aby sprawdzić, czy mówią mi coś pożytecznego.)

  2. #2
    1 Załącznik (y) Perfekcyjny wykres 1-godzinny Shooting Star na EJ dziś rano o 7:00 rano BST, reakcja z przedłużenia 161,8% Fibo poprzedniego wybiegu ... już przy zysku, z zablokowanym 1 PIP w. Blokowanie na początku oznacza, że ​​ryzykuję znokautowanie z powrotem, zanim handel szelfem w pełni się rozwinie, ale uważam, że życie w walce z innym dniem nigdy nie jest złym podejściem.

  3. #3
    1 Załącznik (y) Kiedy zakończyć ten krótki handel EJ? Konserwatywnym podejściem może być wyjęcie około 126,56, połączenie poprzedniego poziomu S R i 50% Fibo. Ewentualnie, zakładając, że i tak już masz ryzyko, zablokuj je, aby sprawdzić, czy chce przejść do poziomu 76,4% Fibo na poziomie 126,31. ualności? Tylko kilka średnich wpływów związanych z GBP ma o 9:30 czasu BST, czego nie spodziewałbym się mocno wstrząsnąć EJ. Post Script Okazuje się, że spadek tendencji do zrzucania pinbara nie posunął się tak daleko, mimo że istniały 23 PIP, które można było zrobić z tego handlu, gdybyś znalazł się przy zamknięciu pinbala i wysiadł na Dolny. W moim przypadku, mój handel wyszedł na zatrzymanie utraty przerwy nawet 1 PIP. Ktoś żyje, aby walczyć kolejny dzień! Jeśli jesteś niechętny do podejmowania ryzyka, unikaj takich transakcji. Zamiast tego poczekaj na zakończenie odtwarzania i użyj wpisów , aby powrócić do dominującego trendu.

  4. #4
    1 Załącznik (-i) Lepiej poczekać na pręty o przeciwnym kolorze poprzedniego paska

  5. #5
    Dzięki za wątek loudoniii, po prostu zauważyłem ładny na dax i ok jeden na CAD USD

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Lepiej poczekać na piny z przeciwległym kolorem poprzedniego paska {image}
    Słuszna uwaga! Chociaż 14 sierpowy sztyft na twoim wykresie działał całkiem nieźle, i jest tego samego koloru - zielony - jak poprzedni pasek. Twój przykład pokazuje, jak pinbary mogą działać na wykresach długoterminowych, takich jak wykresy 4-godzinne i dzienne.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za wątek, po prostu dostrzeżony ładny na dax i ok jeden na CAD USD
    Fajne. W którym przedziale czasowym widziałeś pinbar w USDCAD - nie widzę go w 1-godzinnej godzinie 11: 00 BST 1-godzinna świeca na USDCAD ma raczej tłuste prawdziwe ciało, a jego ogon zdecydowanie nie jest co najmniej 3 razy większa od długości prawdziwego ciała. Więc osobiście nie zaklasyfikowałbym tego jako pinbar, chociaż cena w tej chwili wydaje się być odwrotna! To był dość nudny targowy dzień w Londynie, więc mam nadzieję na trochę więcej życia, kiedy Nowy Jork otworzy się o 13:00 BST (08:00 EST).

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cool. W którym przedziale czasowym widziałeś pinbar w USDCAD - nie widzę go w 1-godzinnej godzinie 11: 00 BST 1-godzinna świeca na USDCAD ma raczej tłuste prawdziwe ciało, a jego ogon zdecydowanie nie jest co najmniej 3 razy większa od długości prawdziwego ciała. Więc osobiście nie zaklasyfikowałbym tego jako pinbar, chociaż cena w tej chwili wydaje się być odwrotna! To był dość nudny targowy dzień w Londynie, więc mam nadzieję na trochę więcej życia, kiedy Nowy Jork otworzy się o 13:00 BST (08:00 EST).
    Tak, CAD nie wygląda dobrze podczas powiększania, ale jestem w DAX nadal. Im również za pomocą czasu londin na IG

  9. #9
    Uzgodnione, szpilkowe pręty na obszarach zbiegów zwykle działają dobrze. Ale działają znacznie lepiej, gdy są sprzedawane w kierunku głównego trendu. Handel bezpieczny i prosperujący. KP

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Uzgodnione, szpilkowe pręty na obszarach zbiegów zwykle działają dobrze. Ale działają znacznie lepiej, gdy są sprzedawane w kierunku głównego trendu. Handel bezpieczny i prosperujący. KP
    Oczywiście, ponowne wejście w kierunku podstawowego trendu - po odjęciu - zapewnia bezpieczniejszy handel, jak mówisz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.