Pinpars Rock - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Pinpars Rock

  1. #11
    Cieszę się, że mamy to zrozumienie w tym wątku. Jest to dobry wątek i może być ciekawie zobaczyć, jak handlowcy radzą sobie z tym, w jaki sposób używają prętów. Osobiście lubię retracement do obszarubandu 50/62 Fib. Nie mam nic przeciwko pominięciu jakichkolwiek ruchów na rynku, ponieważ uwielbiam wysoki współczynnik nagroda - ryzyko. Handel bezpieczny i prosperujący. KP
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Oczywiście, ponowne wejście w kierunku głównego trendu - po odjęciu - zapewnia bezpieczniejszy handel, jak mówisz!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Oczywiście, ponowne wejście w kierunku głównego trendu - po odjęciu - zapewnia bezpieczniejszy handel, jak mówisz!

  2. #12
    Innym punktem będzie zastosowanie podejścia z dwiema ramami czasowymi i zleceniem limitów. Używasz wyższego tf do konfiguracji i wprowadzasz handel na niższym tf. KP
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cieszę się, że mamy to zrozumienie w tym wątku. Jest to dobry wątek i może być ciekawie zobaczyć, jak handlowcy radzą sobie z tym, w jaki sposób używają prętów. Osobiście lubię retracement do obszarubandu 50/62 Fib. Nie mam nic przeciwko pominięciu jakichkolwiek ruchów na rynku, ponieważ uwielbiam wysoki współczynnik nagroda - ryzyko. Handel bezpieczny i prosperujący. KP {quote}
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cieszę się, że mamy to zrozumienie w tym wątku. Jest to dobry wątek i może być ciekawie zobaczyć, jak handlowcy radzą sobie z tym, w jaki sposób używają prętów. Osobiście lubię retracement do obszarubandu 50/62 Fib. Nie mam nic przeciwko pominięciu jakichkolwiek ruchów na rynku, ponieważ uwielbiam wysoki współczynnik nagroda - ryzyko. Handel bezpieczny i prosperujący. KP {quote}

  3. #13
    Wątek tutaj miał całkiem niezły wskaźnik na specjalny rodzaj paska Pin, więc sprawdzę, czy nadal działa
    https://www.forex-instant.com/discus...is-majors.html

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wątek tutaj miał całkiem niezły wskaźnik na specjalny rodzaj paska Pin, więc sprawdzę, czy nadal działa
    https://www.forex-instant.com/crypto...m-indiors.html
    Wielkie dzięki, ... Pójdę to sprawdzić.

  5. #15
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ... Post Script Okazuje się, że przeciw-tendencja spadająca z pinbara nie posunęła się tak daleko, mimo że istniały 23 PIP, które mógłbyś zrobić z tego handlu, gdybyś znalazł się przy zamknięciu pinbar i dostał na dole. W moim przypadku, mój handel wyszedł na zatrzymanie utraty przerwy nawet 1 PIP. Ktoś żyje, aby walczyć kolejny dzień! Jeśli jesteś niechętny do podejmowania ryzyka, unikaj takich transakcji. Zamiast tego poczekaj na zakończenie odtwarzania i użyj wpisów , aby powrócić do dominującego trendu. {obraz}
    Jeśli naprawdę chcesz używać prętów szpilkowych, dobrze byłoby obserwować i używać TYLKO tych pręcików, które występują podczas zwiększania głośności RISING. To wskaże, że przepływ zamówień naprawdę się zmienił i najprawdopodobniej spowoduje odwrócenie. Najlepiej, jeśli będzie to widoczne również po fazie kulminacji i wyczerpania, ale przynajmniej ta prosta zasada uratowałaby cię przed tą ą ... lub wprowadziłaby cię w długi na (lub blisko) dno. Niski obrót (lub spadająca objętość) prętów szpilkowych (w rzeczywistości ten na górze to spadająca gwiazda, a ten na dole jest młotkiem) wskazuje na prosty brak zainteresowania kontynuacją ruchu (w górę lub w dół) ... jednak jeśli szukasz odwrócenia, zobaczysz ten sam pasek na RISING tomie pokazujący, że na przekór całej sprzedaży, pasek zakończył się dobrze na dole ... a kupujący absorbują tę sprzedaż.
    Powodzenia

  6. #16
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wielkie dzięki, .. Sprawdzę to.
    Tutaj widzimy, jak wziął przykład z Post 2, mam nadzieję, że wyszedłeś co najmniej na przerwie Liczba jest kratkami od ceny na tym poziomie. Nie jest to gwarancja niczego oprócz interesującej statystyki. Możesz naprawić tytuł wątku lub potrzeby Adminior do pomocy? Powodzenia wszystkim


  7. #17
    1 Załączniki Oto niesamowity, wyselekcjonowany, najlepszy scenariusz
    Ryzyko: Nagrody na przedłużeniach Fibo są od wysokich do niskich odczytów Oczywiście wpis o wartości 50% da podwójny wynik Wszystkiego dobrego, zróbmy to


  8. #18
    1 Załączniki Przepraszamy, jeśli to Cię nudzi, po prostu nie czytaj, jeśli to robi
    Zapewniło to również 50% wejścia
    Włamanie początkowe dało 250 pipsów; możemy tylko pomarzyć o 1000 ów
    To sprawi, że twój rok obrotowy, szczególnie z dodanymi wpisami
    Powodzenia wszystkim


  9. #19
    1 Załącznik (y) Po przeszukaniu Google, czy jest ktoś, kto handluje szpilkami i rozszerzeniami fibo, znalazłem ten wątek i cieszę się, że to zrobiłem
    Jak narysujesz przedłużenie fibo? Wszędzie widzę ludzi, którzy rysują go między najnowszym swingiem a niskim, ale używam go trochę inaczej. Kiedy widzę huśtawkę wysoką lub niską, zaczynam rysować przedłużenie fibo, wyrównując przedłużenie% 23.6 z pierwszym wycofaniem po huśtawce niskowysoko. Czasami cena zachowuje się tak dobrze, że wyrównuje poziomy fibo, czujesz, że potrafisz przewidzieć przyszłość. Podaję też tylko ogólny kierunek ceny. Zobacz załącznik.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po przeszukaniu Google, czy jest ktoś, kto handluje szpilkami i rozszerzeniami włókien, znalazłem ten wątek i cieszę się, że to zrobiłem
    Jak narysujesz przedłużenie fibo? Wszędzie widzę ludzi, którzy rysują go między najnowszym swingiem a niskim, ale używam go trochę inaczej. Kiedy widzę huśtawkę wysoką lub niską, zaczynam rysować przedłużenie fibo, wyrównując przedłużenie% 23.6 z pierwszym wycofaniem po huśtawce niskowysoko. Czasami cena zachowuje się tak dobrze, że wyrównuje poziomy fibo, czujesz, że potrafisz przewidzieć przyszłość. Również wchodzę tylko ...
    W tych przykładach po prostu umieszczam Fib na 1 świecy, więc od High do Low, zobacz 50% retracement, rozszerzenia są normalne, 1, 2, 3, aby dać równe pipsy Co to za narzędzie tam pokazujesz, jeśli to jest Metatrader, musisz być specjalnym wskaźnikiem niestandardowym Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.