rozwój robota eksperta doradcy
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: rozwój robota eksperta doradcy

  1. #1
    5 Załącznik (y) Wiele lat temu robiłem 20% tygodniowo za pomocą systemu zabezpieczającego i handlując wieloma parami w tym samym czasie. Teraz robię dla niego EA. Otwiera się 3 pary bez podejmowania ryzyka, ryzyko jest przy wyjściu Przykład: kupuj tutaj kupuj eur usd sprzedaj eurgbp i sprzedaj usb gbp. Nie mogłem myśleć o tworzeniu EA wiele lat temu, ale teraz robię EA.

    Ten system jest przeznaczony na rynku intraday. Rynek waha się w 80% w rzadko spotykanych trendach.



    https://www.forex-instant.com/attach...1148852447.xls






  2. #2

  3. #3
    Czy jest to arbitraż Trójstronny? Nie znalazłem żadnej opłacalnej wersji, test historyczny jest świetny, test forward nie jest, ponieważ broker. Czy znalazłeś rozwiązanie? W jaki sposób wymieniasz go ręcznie? Transakcje manualne nie opierały się na arbitrażu?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy jest to arbitraż Trójstronny? Nie znalazłem żadnej opłacalnej wersji, test historyczny jest świetny, test forward nie jest, ponieważ broker. Czy znalazłeś rozwiązanie? W jaki sposób wymieniasz go ręcznie? Transakcje manualne nie opierały się na arbitrażu?
    Nie ma testów wstecznych, były to ręczne wyniki w wersji demonstracyjnej. Nie można wykonać testu z powrotem na trzy pary. wpis o sumie zerowej, wypłacanie spreadu 4 pipsy, wyjście z tp1, tp2 i tp3 lub stop loss. Brak arbitrażu.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie ma testów zwrotnych, były to ręczne wyniki w wersji demonstracyjnej. Nie można cofnąć testu trzema parami. wpis o sumie zerowej, wypłacanie spreadu 4 pipsy, wyjście z tp1, tp2 i tp3 lub stop loss. Brak arbitrażu.
    Backtest jest możliwy w MT5, widziałem wiele bezużytecznych EA. To znaczy, że nie zamykasz pozycji w tym samym czasie?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Backtest jest możliwy w MT5, widziałem wiele bezużytecznych EA. To znaczy, że nie zamykasz pozycji w tym samym czasie?
    tak blisko 1 na celu 50, drugie na 20 i na trzecim na 30

  7. #7
    2 Załączniki dzisiaj handlują jak najemnik


  8. #8

  9. #9
    2 Załącznik (i) tutaj 88 pipsów wczoraj


  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.