Może mój ostatni miesiąc z dziennikiem handlu forex - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Może mój ostatni miesiąc z dziennikiem handlu forex

  1. #21
    Widzę, że lubisz skalpowanie, ale pipsy, które próbujesz wykorzystać, powinny być wykonywane na parach o ograniczonej liczbie spreadów, które odzwierciedlają niewielki lub żaden draw down, co oznacza, że ​​nawet 2 pipsy są dla ciebie zyskiem. Życzę ci wszystkiego najlepszego w handlu ... korzystaj z właściwego zarządzania pieniędzmi i handluj swoim planem i niczym więcej.

  2. #22
    Tak, już się spieszę i gdzie patrzę na gbpusd i obserwuję, jak się zachowuje i doszedłem do wniosku, że mam zamiar za bardzo handlować 1 spektakularny sygnał i insidebar breakeout, albo gdy zaczynam trendować, a trend wciąż się rozwija. też używaj ciasnych przystanków przy 2 pipsach nie ryzykując więcej, 2-3% pr. handluję też idę też nie blisko transakcji poniżej 3 pipsów i ustalam cel na 25 pipsów nawet nigdy nie miałem wymiany handlowej za 15 pipsów Soo będę śledzić moje Zatrzymaj się agresywnie po 5 pipsach i zatrzymaj się na 3 pipsach po 10 pipsach i ustawię na 7 po 15 i 12 i tak dalej, gdybym to zrobił na moich zawodach, które dla mnie spadły, miałbym teraz dobry zysk ... Jestem na emeryturze 44 lata i dostaję 2300 eouro miesięcznie i sprzedajemy magazyny bez podatku na stronie, więc idę za mało małych depozytów po drodze, a także próbuję odzyskać 800 dolarów y z września przed finalizowaniem Oktobera również korzystam z wysokiej dźwigni doo yoo moje napięte przystanki i ja spojrzałem z powrotem na transakcje wyładunku insidebar s i wiele z nich idzie 10-15-25 pipsów z wadami.Czyszy soo mogę zatrzymać ślad na zamknięciu świecy, gdy następna poszła trochę ... Największa zmiana jest taka, że ​​teraz moje zwycięskie zawody będą z 1,5: 1 R: R też 12,5: 1 R: R soo naprawdę nie potrzebuję wysokiej wygranej, gdybym mógł wygrać 40-50%, będę miał zysk z zysku ... Myminimum za 1 dzień 10 pipsów i maksymalnie 50 pipsów zatrzymam. ... Biorę dzisiaj kilka trdów, a także małą wpłatę ... Różnica Sii od wcześniejszego i że teraz idę za duży zysk ... LOL ... Czy to będzie celować w znacznie więcej pestek niż przed pr ... Właśnie zamknąłem transakcję, ponieważ miałem zbyt dużo zbyt toalety, która podróżowała 15 więcej pestek w czasie, dopóki nie wróciłem ... Powinienem pozwolić mu działać ... LOL

  3. #23
    1 Attachment (s) Zrobione na tydzieńweekend ostatnia transakcja, którą wziąłem wydostałam się na 3 pipsy przeszedłem 10 pipsów więcej Jestem tak zmęczony wydostaniem się za wcześnie, ale kiedy zostanę w handlu to toczy się wokół soo czasami po prostu Zyskaj trochę zysku, nawet jeśli jest mały, ale jeśli ja też jestem, zrób 2-300% w Oktober, a także cofnij to, co straciłem, i wezmę trochę więcej ryzyka ..... Moim marzeniem jest też moja emerytura i uczynienie 1500- 2000 na stronie przez handlowanie soo mogę opuścić czasopismo, ale od teraz potrzebuję też sprzedać jeszcze więcej magazynów za codzienne wpłacanie pieniędzy, ponieważ straciłem to z powodu zbyt złego osądu w moim imieniu ... Moje sygnały są dobre, mój system jest dobry, nie jestem dobry, mam problemy z disiplinem.

  4. #24
    1 Załącznik (y) Teraz też mój EA to ten EA to ten, na który mam największą nadzieję, że wzrósł o 13%, a dziś zabrakło mu na 84 partiach przy 15 pipsach, które jest sl dla żywopłotów.matringale z funkcją hedge soo teraz, a potem będzie trochę na thoose, ale jego lepiej niż dmuchanie konta, gdy nadejdzie zbyt poziom 8 lub 9, a hdge zostanie otwarte z siatką sprzedającą się nawzajem, więc wzrosło o 13% i spadł zbyt 2 jak teraz, ponieważ kiedy zacząłem EA i jakoś otworzyłem 2 150 lotów partii i miałem zbyt blisko wyrzucenia ze ą więc zacząłem na 93000 to będzie intresing też zobaczyć, czy to może odzyskać ... Soo zbyt Następny...

  5. #25
    1 Załącznik (y) Jest to sieć EA, której koder nie może się zepsuć i czerpie zyski z niewielkich cięć, dzięki czemu przetrwa długie trendy, ale potrzebuje tylko 20-25 pipsów, aby uzyskać zysk i zamknąć kosz ..... zarobił 150 dolarów na koncie w wysokości 1000 dolarów w ciągu tygodnia, a to zaczynało się od małej części ... Imponujące ... Ale też expencive 697 dolarów ...

  6. #26
    1 Attachment (s) Ten EA mam uruchomiony zbyt jego siatki skalpowaniaMartingale EA absolutnie najbezpieczniejszy działa tutaj na rachunku 1000 dolarów działa na 5 par ... Również nie konto cent standardowego ... Drawdown dla jednego tydzień 22% to żywotna ponad 35% jest zbyt wysoka, dla sieci do góry 8.15% to nie jest złe, wymaga zysków bardzo szybko też wyjść na małe wycofania czasami wychodzić, nawet przy ach otwiera się obie strony w obie strony handlując w obie strony bardzo bezpiecznie Jest to najlepsi kandydaci na moje konto na żywo, które nadejdą Oktober 20TH, mam też konto na 100000 centów.

  7. #27
    1 Załącznik (ów) To konto 4 to samo EA jako ostatni post ma dzień stracenia z jakiegoś powodu jak powiedziałem na ostatnim poście to EA ma małe zyski bth sposoby jestem pod wrażeniem małych ruchów, których potrzebuje też wyjść z niewielkim zyskiem jeśli trend jest zbyt duży, to wychodzi z małą ą, a nie z rozdmuchiwaniem konta ... Prawie jak ma mózg ... LOL, ale siedziałem dużo za dużo, żeby zarobić 1000 centów, miałem inne EA na tym koncie, ale złomowałem to było dobre, więc zaczęło się na 98500, więc zarobił 17 dolarów w tygodniu, 1,7% w przyszłym tygodniu ustawię wiele razy 5 razy to, co teraz jest, zobacz, czy może to zrobić jakiś zysk. ... Wróci pod koniec przyszłego tygodnia z wynikami .... Wyprzedaż tylko 4%, co jest miłe ... dla siatki ..

  8. #28
    Zamknąłem pierwszego EA i ustawiłem go z nowymi ustawieniami, stosując zabezpieczenie z poziomu 3 zamiast 8, tak, że handluje on w obie strony i sprawdza, czy to może przynieść lepsze zyski, że żywopłoty mają stoploss na poziomie 15 pipsów i kończą na 12 pips soo, gdy hedging jest w 12 pipsach, zyskuje na sile, dzięki czemu traci zyski w dryfowaniu stoplossa na dużych ruchach, a na wielu poziomach zyskujesz wiele wygranych w obie strony. Jedyną wadą jest to, że pozostaje w zasięgu 10-15 pipsów i zatrzymuje żywopłot, otwiera go ponownie i zatrzymuje go ponownie, ale nie wiem, co się dzieje zbyt często ... Z zabezpieczeniem od poziomu 3 nie ma niebezpieczeństwa dmuchanie konta co najmniej ...

  9. #29
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, już się spieszę i gdzie patrzę na gbpusd i obserwuję, jak się zachowuje i doszedłem do wniosku, że mam zamiar za bardzo handlować 1 spektakularny sygnał i insidebar breakeout, albo gdy zaczynam trendować, a trend wciąż się rozwija. też używaj ciasnych przystanków przy 2 pipsach nie ryzykując więcej, 2-3% pr. handluję też idę też nie blisko transakcji poniżej 3 pipsów i ustalam cel na 25 pipsów nawet nigdy nie miałem wymiany handlowej za 15 pipsów Soo będę śledzić moje zatrzymaj się agresywnie po 5 pipsach i zatrzymaj się na 3 pipsach po 10 pipsach i ustawię na 7 po ...
    Wewnątrz barów może być opłacalne, jeśli podszedł do właściwej drogi Tak - systematyczne, jeśli 10-letni nie może zrozumieć, co robisz, to jest zbyt skomplikowane. Myślę, że w moich wcześniejszych badaniach pojawiały się podczas wysokich oczekiwań, teraz potrzebny jest skaner, dobry broker ecn lub stp, nie powinieneś używać animatora rynku do tego typu transakcji, nawet wybrany przez Ciebie broker może określić, czy jesteś opłacalne czy nie. Dla przykładu, powiedzmy, że jedna z twoich zasad dotyczy każdego niedźwiedzia wewnątrz paska, który tworzy na początku poprzedniego paska, tylko szuka możliwości sprzedaży, a te, które tworzą się na dole, jako zwyżkowe w kratkach, będą szukały tylko długich okazji. Następnie musisz śledzić wszystkie okazje kupna, aby zobaczyć, jak zareagowali kontra sprzedawcy, a następnie te, które poniosły y, jakie metody odzyskiwania byłyby idealne, aby odzyskać ewentualne y, gdy odwiedzają jako rezydent, powinieneś powitać ich z planem. Używam, aby wymienić te wybuchy jako moją pierwszą egię i jej świetną wersję na ecn i stp, jak na marketmakera, to inna historia, której nie powiem. Używam, aby uzyskać średnio 50 pipsów, niektóre z nich osiągnęłyby 100 plus w zależności od zarządzania handlem i potrzebnego celu. Te wewnętrzne pręty były najlepiej odbierane od h1 do cotygodniowo osobiście, ponieważ są one wyższe pod względem czasu, w którym czas ukończenia również odzwierciedlał czas, jednak nagroda była słodka. Ci, którzy robią odłamki zakresów od m15 do h1, w rzeczywistości handlują kratami o wyższych ramach czasowych ...
    Bądź wewnętrznym barkiem King, skup się na tym i nic więcej, a będziesz zaskoczony wynikami, zobaczmy, co zrobisz w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Staraj się nie powtarzać zbyt często, chyba że masz plan wzrostu, aby zwiększyć konto do określonego poziomu. 5: 1 wcale nie jest taki zły, ale jak często to się dzieje i czy dostajesz wszystkie bary, aby uchwycić dobry mix transakcji. Spójrz na przykład na zdjęciu: pierwszy handel był niedźwiedzim harami (nie masz pewności, czy rozmiar twojego knota jest ważny) idziemy niedźwiedzim krokiem, potem mieliśmy kolejną konfigurację, jednak wzór nie był idealnym obrazem idealnej konfiguracji ... Ta trzecia była optymistyczną konfiguracją i co nas poruszyło. Te proste reakcje nie zawsze mogą się zdarzyć, ale jeśli jest to systematyczne, możesz mieć e.a. które zamieściłem w innym wątku z kilkoma obrazkami. Jeśli mógłbyś śledzić tę egię, aby mieć ją jako skaner dla wszystkich ram czasowych, byłoby to warte twoich wysiłków. Wkrótce będziesz uśmiechał się na stoisku zbierając dla swoich czasopism bez troski na świecie o swoje transakcje ... vps przejmuje.


  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zrobione na tydzieńweekend ostatnia transakcja, którą wziąłem na 3 pipsy przeszedłem 10 pipsów więcej Jestem tak zmęczony wydostaniem się za wcześnie, ale kiedy zostanę w handlu, toczy się wokół mnie, czasami po prostu bankuję jakiś zysk, nawet jeśli małe, ale jeśli ja też jestem w 2- Oktober 2 - 300%, to wracam, co straciłem, i ja też podejmuję większe ryzyko ..... Moim marzeniem jest też moja emerytura i zrobienie 1500-2000 na boku przez handlując soo mogę opuścić czasopismo, ale od teraz potrzebuję też sprzedać jeszcze więcej magazynów, a także codziennie wpłacać pieniądze, ponieważ stracę je z powodu zbyt ...
    Zgadzam się z tą metodą: dobrze byłoby, gdybyś podzielił się swoją metodą lub wykresem i przejrzałem ją, aby zobaczyć, czy widzę to samo, jeśli nie, to nie jest systematyczne ... Nie powinieneś robić tego ręcznie ... ponieważ jest to część czasu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.