Problem z handlem społecznym
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z handlem społecznym

  1. #1
    Nie handlowałem liderem ani obserwatorem żadnej platformy handlu społecznościowego, ale rozważam to.

    Zanim zacznę, zauważyłem potencjalny problem i zastanawiam się, jak radzą sobie z nim inni handlowcy.

    Po pierwsze, gdybym był rodzajem przedsiębiorcy, który umieścił jedną transakcję i czekał, aż przyniesie zysk, lub przestanie tracić i wyszedł z tego, wtedy nie będzie problemu.

    Jeśli jednak jesteś typem handlowca, który prowadzi martyngały lub tworzy transakcję (nie ma porady przeciw martyngałowi, to jest osobna dyskusja), twoje transakcje są w toku. Może być jeden lub dwa lub sto wpisów w tej sprawie. Być może istnieją pozycje zabezpieczone, pozycje stopniowane, 3 lub więcej kombinacji handlowych itp., Aby osiągnąć ten zysk, po którym wszyscy jesteśmy.

    Co się dzieje, gdy inwestor dołącza po zainicjowaniu transakcji? Co się stanie, jeśli nowy obserwator dołączy do końca transakcji, a jego jedna lub kilka transakcji, które skopiował, zostanie rozliczonych nie dlatego, że były one szczególnie korzystne, ale były to tylko elementy wcześniej zaplanowanych i zrealizowanych transakcji?

    Ktoś zmierzył się z tym problemem? Jakieś rozwiązania? Zapytałem przedstawiciela jednego z takich brokerów, a on powiedział, że egie handlowe i ich ewolucja nie jest ich problemem. Gdybym miał założyć serwis społecznościowy, byłby to problem i musiałbym się z nim zmierzyć, ale nie, nie oni brokerzy. Po prostu widzą to jako sposób na zarobienie więcej pieniędzy.

    Moim jedynym rozwiązaniem jest napisanie oświadczenia wyjaśniającego problem i pozostawienie go podopiecznemu, aby poradził sobie z wejściem do strumienia. Rozejrzałem się po kilku handlarzach liderami i nie widziałem nikogo, kto by o tym wspominał. Jeśli ktoś zgodzi się wejść, to być może będą y za pierwszy tydzień lub dwa, dopóki sprawy się nie uspokoją, a następnie będą realizować wszystkie transakcje, ale jak wiemy, ludzie są niecierpliwi i będą cię osądzać na podstawie pierwszego wrażenia i wtedy wyjdą i napiszą ci paskudny komentarz i ocenią cię nisko. Sądzę, że platformy handlu społecznościowego nie dbają o takie rzeczy.

    Wkładki, sugestie, linki do innych wątków dotyczących tego itp. Byłyby docenione.

    Pomocna byłaby także każda opinia na temat legalności handlu społecznego. Handel społeczny jest jak sugerowanie, aby wejść do handlu, zwłaszcza jeśli otrzymasz za to wynagrodzenie. Handel społeczny jest w pewnym sensie handlowaniem cudzymi pieniędzmi. Czy ktokolwiek wie o jakichkolwiek zastrzeżeniach lub zatwierdzeniach agencji regulacyjnych w tej sprawie?

  2. #2
    Sądzę, że sposób handlu społecznego jest warty dla każdego, kto ma podstawową wiedzę na temat rynku forex, aby zacząć zarabiać. Mogą także uczyć się, gdy podążają za mistrzem forex.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.