EURJPY - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: EURJPY

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Brak zwycięzców. Wciąż czekam na dobry ruch, żeby dać kierunek. Bias wciąż w dół.
    Naprawdę kocham, jak działa cena. Widać tutaj wiele wad, aby poprawić lub powrócić na niższe.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Naprawdę uwielbiam, jak działa cena. Widać tutaj wiele wad, aby poprawić lub powrócić na niższe.
    Miesięczny chce być niższy, ale Daily stawia dobrą walkę. Oczekiwano jednak testu 131.x

  3. #33
    Witaj zobacz mój profil i dołącz do kanału telegramu, aby uzyskać najlepsze sygnały
    https://www.forex-instant.com/discus...r-3-study.html

  4. #34
    1 Załącznik (-i)
    Dobry dzień. To jest moja rekomendacja. SL wynosi 131,775. TP 132,365

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {Obraz} Dzień dobry. To jest moja rekomendacja. SL wynosi 131,775. TP 132,365
    It's issed stop loss o 3 pipsy i odbiła w tej chwili 23 pipsów. 20 dodatkowych pipsów, aby czerpać zyski.

  6. #36
    Niedźwiedzie jeszcze się nie skończyły.

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Niedźwiedzie jeszcze się nie skończyły.
    6 godzin po rekomendacji i EJ wynosi tylko 11 pipsów od tp. TP w końcu trafiła na EJ.

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} 6 godzin po rekomendacji, a EJ to tylko 11 pipsów od tp.
    EJ vs UJ ... który poruszałby się szybciej? Dlaczego zamiast tego wybierasz EJ? Twoje zdrowie.

  9. #39

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} EJ vs UJ ... który wzrósłby szybciej? Dlaczego zamiast tego wybierasz EJ? Twoje zdrowie.
    Nigdy nie wymieniłem UJ, chociaż może być silnie skorelowane. Robię wiele badań nad korelacją i pięknie jest zobaczyć, jak to działa. Osiągnąłem długą pozycję, ale przed sprzedażą czekam na spadek do 131,808. Czy masz wpisy o wysokiej dokładności, sir?

  10. #40
    Zarejestruj się na tej stronie, a otrzymasz 20 $ i udostępnij swój link swoim znajomym. Zysk możliwy do wypłacenia w dniu 14 marca do portfela Bitcoin
    http://pm7.pm/ico/979da88e

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.