Nowa egia - wymaga ulepszeń
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nowa egia - wymaga ulepszeń

  1. #1
    Cześć chłopaki,
    W weekend odkryłem egię. Zakodowałem go w EA (tylko podstawowy rdzeń EA). W przypadku analizy historycznej w okresie 12 miesięcy, w zasadzie robi to niewiele ponad 10% miesięcznie.
    Byłbym wdzięczny za twoją pomoc w tej sprawie. Są pewne okresy na rynku, na których występują fałszywe ruchy i jeśli uda mi się znaleźć sposób na ich wyeliminowanie lub zredukowanie, będzie to dobra, opłacalna egia.
    Potrzebne wskaźniki:
    - 2 wykładnicze średnie ruchome (okresy 6 i 15). Testowałem je i działają jak dotąd najlepiej.
    - ADX, okres 14.
    Strategia:
    Jeśli szybkość EMA (6) jest wyższa niż wolna EMA (15) i ADX (14) jest powyżej wartości 25, umieść transakcję (Long).
    Jeśli szybki EMA (6) znajduje się poniżej wolnego EMA (15) i ADX (14) jest powyżej wartości 25, umieść transakcję (krótką).
    Weź Profit = 60.
    StopLoss = 20.
    Sprawdź to, działa bardzo dobrze. W tej chwili nie mam czasu na publikowanie zrzutów ekranu, ale działa dobrze.
    Powiedz mi co myślisz. Będę publikował zrzuty ekranu jutro.
    Pomóż mi ulepszyć tę egię.
    Bardzo łatwe do kodu.
    Z góry dziękuję.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć chłopaki, odkryłem egię przez weekend. Zakodowałem go w EA (tylko podstawowy rdzeń EA). W przypadku analizy historycznej w okresie 12 miesięcy, w zasadzie robi to niewiele ponad 10% miesięcznie. Byłbym wdzięczny za twoją pomoc w tej sprawie. Są pewne okresy na rynku, na których występują fałszywe ruchy i jeśli uda mi się znaleźć sposób na ich wyeliminowanie lub zredukowanie, będzie to dobra, opłacalna egia. Potrzebne wskaźniki: - 2 wykładnicze średnie kroczące (okresy 6 i 15). Testowałem je i działają jak dotąd najlepiej. - ADX, okres 14. Strategia: ...
    Cześć, Daubert. Witamy w Fabryce. Nie odkryłeś egii. Odkryłeś jeden aspekt egii, którym jest wpis. Powinieneś również wziąć pod uwagę dobór pozycji, miejsce zatrzymania y, czas dodania i czas, w którym chcesz wyciąć wyraźnego przegranego, zanim trafi on w stop. Jeśli chodzi o twoje zgłoszenie, do czasu, gdy 6 przekroczy 15, a ADX przekroczy 25, jesteś na drugim etapie trendu. Zauważysz, że będziesz miał już co najmniej jeden pullback, więc trochę się spóźnisz. Jeśli jesteś w korekcie pierwotnego trendu, to dostaniesz tylko dwie nogi i zostaniesz zatrzymany. Postaraj się zrozumieć, co dzieje się z segmentami cenowymi, które powodują, że warunki są opłacalne i stamtąd.

  3. #3
    Lubię twój styl JMN, naprawdę, słyszę, skąd przybywasz. W jaki sposób możesz mnie wesprzeć w lepszej egii? Mam nadzieję, że wkrótce się odezwę. Dziękuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.