Pozwoliłem Pro handlować moim kontem
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Pozwoliłem Pro handlować moim kontem

  1. #1
    Hai wszystkim,

    Chcę rozpocząć nowe czasopismo. powód, dla którego to robię jest prosty. Chcę prowadzić dziennik wszystkich moich działań handlowych. chociaż nie jestem tym, który handluje. Pozwoliłem profesjonalistce na moje konto.

    to daje mi tyle wolności z mojej strony. nie muszę poświęcać czasu na analizowanie wykresu. co rano po przebudzeniu otwieram MT4 w telefonie i widzę, ile zarobiłem.

    to konto wynosi 10 tys. USD. Stworzyłem również eksploratora handlu. to konto działa już od 6 miesięcy. cóż, możesz przyjrzeć się szczegółom w eksploratorze handlu.

    Nie sądzę, aby wielu handlowców było na tyle odważnych, by załączyć swoje konto na żywo do eksploratora handlu

    jeśli jest jakieś pytanie, po prostu zapytaj mnie tutaj w tym wątku.

  2. #2
    Mam inne konto zarządzane przez profesjonalnego sprzedawcę. to jest 1k USD konto. Stworzę także eksploratora handlu dla tego konta. chciałbym zachować przejrzystość na moim rachunku transakcyjnym. Jestem wforex-instantod dłuższego czasu. i wszyscy wiemy, że jest tak wiele wspólnego systemu handlu i większość z nich nie daje spójnego wyniku. przynajmniej pozwalając profesjonalistom zarządzać swoim kontem, jest bardzo spójny i mogę konsekwentnie wypłacać pieniądze. nie wspominając już o całym wolnym czasie, w którym bym mógł się dobrze bawić i jak wolny jest stres.

  3. #3
    Właśnie dodałem moje konto 1K USD w eksploratorze handlu, przekonasz się, że handel jest dokładnie taki sam. dzieje się tak, ponieważ zarządza nim ten sam profesjonalny przedsiębiorca. przejdź do mojego profilu, aby zobaczyć konto 1K USD

  4. #4
    1 Załącznik (-i) Dzień dobry wszyscy przedsiębiorcy !!! więc tak zaczyna się mój dzień, budzę się, sprawdzam MT4 w telefonie i ... jest! mamy zysk 138 USD! (patrz załącznik lub eksplorator handlu) Zarabiam te pieniądze bez żadnego wysiłku, bez patrzenia na wykres, bez analizy, bez stresu! prawie codziennie na moim koncie będzie zysk. Mam już dość handlu Forex i oczywiście nie mam umiejętności w handlu. Wymieniłem tak wiele systemów tutaj w FF, ale żaden z nich nie dał mi bardzo stałych zysków. ale ponieważ pozwoliłem, aby moje konto było zarządzane przez profesjonalnego handlowca, zarabiam na stałym zysku przez Forex. Tak, nie mogę kupić Lamborghini z tym kontem o wartości 10 000 USD, ale uzyskuję bardzo stały przychód w wysokości 1K USD miesięcznie u tego profesjonalnego sprzedawcy. tak czy owak, kto tu wforex-instantzaczyna handlować na rynku Forex za 100 USD lub 1K USD, a po kilku latach może kupić Lamborghini z zyskami z rynku Forex? ŻADEN.

  5. #5
    ciekawy wątek. pośrednio promując usługę przez tego profesjonalnego sprzedawcę. Może jesteś profesjonalistą ... który wie, jestem pewien, że dostaniesz PMS w tle. Może dostaniesz cięcie dla każdej osoby, która zarejestruje się. Jestem w punkcie, w którym nie daję już gówna na temat tych podstępnych ruchów. ale jestem pewien, że ludzie widzą, że jest to komercyjny cel z odległości mili ... Powodzenia

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ciekawy wątek. pośrednio promując usługę przez tego profesjonalnego sprzedawcę. Może jesteś profesjonalistą ... który wie, jestem pewien, że dostaniesz PMS w tle. Może dostaniesz cięcie dla każdej osoby, która zarejestruje się. Jestem w punkcie, w którym nie daję już gówna na temat tych podstępnych ruchów. ale jestem pewien, że ludzie widzą, że jest to cel komercyjny z odległości mili ... Powodzenia
    zobacz, to jest problem tutaj w FF. Prowadzę dziennik dla siebie. a tu pojawiają się hejterzy. koleś, jeśli nie lubisz mojego dziennika, po prostu trzymaj się z dala od człowieka. być odrobinę profesjonalnym człowiekiem. co ci zrobiłem źle? czy wziąłem twoje pieniądze? dla innych osób, które czytają mój dziennik. to jest mój osobisty dziennik. Nic tu nie sprzedałem. nie podoba ci się to, co widzisz? zablokuj mnie. Naprawdę nie potrzebuję twoich pieniędzy.

  7. #7
    mogę wiedzieć, kto handluje dla ciebie? 10 procent jest całkiem dobre

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    mogę wiedzieć, kto handluje dla ciebie? 10 procent jest całkiem dobre
    Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą

  9. #9
    1 Załącznik (y) w zeszłym tygodniu dostałem około 450 USD i wycofałem cały zysk. łącznie wycofano 1,6 tys. USD. patrz zdjęcie poniżej, również wypłacam wszystkie zyski z mojego konta 1K. w tym tygodniu zaczynamy świeże. zobacz, ile mogę zarobić, nie robiąc nic.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą
    Chciałbym również wiedzieć, proszę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.