Pozwoliłem Pro handlować moim kontem - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Pozwoliłem Pro handlować moim kontem

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zgadzam się i zgadzam! To się dzieje każdego dnia tutaj w fabryce. Przestałem też dawać 2 sh * ts. Bagno NIE MOŻE być oczyszczone, gdy nie ma granic, a zasady otwartych drzwi dla oszustów mogą się rozwijać. Moja ot bitwa bojowa ze sługamiforex-instanti Broker, która rozpoczęła się w czerwcu 2018 r., Dobiegła końca. Zdarzyło mi się Nocne Wydarzenie Życia, które dało mi inną perspektywę na moje własne życie i na czym muszę się skupić. tj. na nowo zdefiniowane priorytety. p.s. NIE nazywam OP oszustem ... tak jak ty, nie dam więcej f * ck ....
    crack night to piekło nocy, kiedy mówią ... lol jk, ale do PO, bez obrazy. moja początkowa odpowiedź jest prawdopodobnie jak przedwczesny wytrysk, tylko trochę za wcześnie. Ale ton nitki sprawiał, że wyglądało to jak ... ha, spójrz na to, jak łatwo to jest ... Ty, idioto, nie próbuj niczego załatwić ... i siedzę w piżamie, a pieniądze po prostu pokazują się ... bahahaah, wydaje się, że jest późno Nocny tandetny tonu commerical, ale ufam, że inni ludzie mówią, że nie ma intencji handlowych. Ale jestem bardzo ciekawy, jak musiała wyglądać reakcja premiera. oh testuję tego faceta aż do odwołania? ... mam na myśli menedżera funduszy zarabiającego coraz więcej funduszy na handel ... no cóż, powodzenia. nadążyć ... nic ... nic nie robiąc?

  2. #22

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} id lubi wiedzieć
    Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą

  4. #24
    wreszcie z powrotem online opublikuje aktualizację mojego konta handlowego, ale jestem pewien, że większość z was może to zobaczyć z mojego eksploratora handlu

  5. #25
    Bez wątpienia ten gość wygląda na dobrego handlarza z dużą dyscypliną i dużą dokładnością. ale proszę, pomóż mi zrozumieć, dlaczego dobry przedsiębiorca miałby zarządzać kontem 10 000? zero ryzyka po swojej stronie?

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Bez wątpienia ten gość wygląda na dobrego handlarza z dużą dyscypliną i dużą dokładnością. ale proszę, pomóż mi zrozumieć, dlaczego dobry przedsiębiorca miałby zarządzać kontem 10 000? zero ryzyka po swojej stronie?
    Czy to naprawdę ma znaczenie? Wydaje mi się, że dzięki eksploratorowi handlu wystarczy i opowiadana historia, o ile nie narusza reguł zarządu, powinna być w porządku. Wszyscy szanujemy kogoś, kto prowadzi przez przykład.

  7. #27
    Tak, koleś, to ważne, ponieważ jestem zainteresowany, nie ślepo pozwalacie komuś innemu obchodzić się z pieniędzmi. @ Catextract89 pm mi więcej szczegółów też, dzięki.

  8. #28
    Najważniejszą rzeczą jest to, że ten profesjonalista handluje twoimi pieniędzmi z EssenceFX, ponieważ nie ma żadnych prawdziwych i wartościowych recenzji w Internecie i jest oparty na Port Vila, Vanuatu ... Brzmi dla mnie szkicowo

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Najważniejszą rzeczą jest to, że ten profesjonalista handluje twoimi pieniędzmi z EssenceFX, ponieważ nie ma żadnych prawdziwych i wartościowych recenzji w Internecie i jest oparty na Port Vila, Vanuatu ... Brzmi dla mnie szkicowo
    To jest ważny punkt. Jednak jego transakcje są publikowane w czasie rzeczywistym i to się liczy. Ma średnio 22 pipsy zysku, zanim go straci, a jego dd% jest bardzo surowe. Broker ma
    z tym panem, z całym szacunkiem.

  10. #30
    kiedy zdajesz sobie sprawę, że nawet jeśli facet daje ci dużo zysku, nie możesz wycofać swoich pieniędzy, wróć do mnie i powiedz, że broker nie ma z tym nic wspólnego, przepraszam za mój zły angielski, bez obrazy dla ciebie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.