Pozwoliłem Pro handlować moim kontem - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Pozwoliłem Pro handlować moim kontem

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} id lubi wiedzieć
    Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą
    thx dla twojego pm po prostu pozwól wszystkim wiedzieć, że extract89 nie wysłał linku polecającego ilub nie sprzedaje niczego

  3. #13
    wczoraj nie było handlu. być może dlatego, że rynek jest powolny. lub może warunki rynkowe nie spełniają wymogu menedżera funduszy. kto wie? wiem, że nie tracę czasu na przeglądanie wykresu przez godzinę. Najgorsze, jeśli spędzisz godziny oglądając wykres, otworzysz transakcję, a handel pójdzie w złym kierunku.

  4. #14

  5. #15
    Bardzo chciałbym również dowiedzieć się więcej na ten temat i kto, jeśli to możliwe. Wspaniała robota.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy mogę wiedzieć, kto to jest?
    Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Bardzo chciałbym również dowiedzieć się więcej na ten temat i kto, jeśli to możliwe. Wspaniała robota.
    skoro jesteś młodszym członkiem, nie mogę wysłać ci po południu.

  8. #18
    jeszcze dzień do tej pory nadal handlujemy na tym koncie.

  9. #19
    1 Załącznik (s) małe zyski na wczorajszym GU wciąż, zysk to zysk. Przekażę każdy zysk lub ę otrzymane od menedżera funduszy

  10. #20
    Otrzymano PM. Żadne linki ani polecone odsyłacze nie próbowały mi niczego sprzedać. Dzięki extract89. Mile widziane. Twoje zdrowie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.