Trend Trading - 50 x 200
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Trend Trading - 50 x 200

  1. #1
    4 Załącznik (-i) Witajcie handlowcy,
    Chciałbym podzielić się systemem, który rozwijam od kilku tygodni. Wykonałem ręczną analizę historyczną i do tej pory wygląda całkiem nieźle.

    ZASADY REJESTRACJI NA TE NITI (należy przeczytać przed wysłaniem)

    - Nie dodawaj żadnych nowych wskaźników.
    - Każdy wykres, który chcesz opublikować, zrób to za pomocą mojego szablonu.
    - Brak negatywnego i złego zachowania.
    - Bez dyskusji na temat EA
    - Nieprzestrzeganie zasad spowoduje pojawienie się BAN.

    Cieszmy się i baw się dobrze! Nie mam żadnego interesu w sprzedaży systemu lub sygnałów.

    Załącznik 2954595


    Wskaźniki: Używamy 02 prostych średnich kroczących do wprowadzania, a ATR (14) do podejmowania zysków.

    KUP SYGNAŁU: Czekamy na 50SMA blisko powyżej 200SMA. Od razu nie bierzemy handlu, ponieważ doprowadzi to do whispaws i utraty pieniędzy. Musimy poczekać na potwierdzenie, że trend jest silny i rośnie. Aby to zrobić, wystarczy spojrzeć na 3 rzeczy:

    - 50SMA skierowana w górę co najmniej pod kątem 45 stopni
    - 50 SMA oddziela od 200SMA. Powinieneś mieć co najmniej 5-7 świec stałego ruchu separacji po średnim ruchomym krzyżu.
    - Cena powyżej 50SMA

    * Przeciwieństwo dla SPRZEDAŻY TRADY.

    Oto przykład. 50sma przekroczył 200sma. Po krzyżu masz co najmniej 5-7 świec, kiedy linie dalej się oddzielają. A także kąt 50sma wygląda bardzo dobrze.




    Take profit: 1,5 razy ATR. Eksperymentowałem z różnymi konfiguracjami i możesz przejść od 1 do 2 razy ATR. To zależy od twojego stylu handlu.
    Stop loss: polecam 3 razy ATR lub punkt wsparcia lub oporu, taki jak 50 lub 200 sma




    Działa w dowolnym przedziale czasowym i na dowolnej parze. Będę go wymieniać za pomocą wykresu 4h, ponieważ daje bardzo dobre i wiarygodne sygnały i nie chcę spędzać całego dnia przed komputerem. Otwieram konto demonstracyjne o wartości 1000 USD, aby przetestować tę egię i będę używał rozmiaru 0,03 części. Będę udostępniał TradeExplorer tak szybko, jak to możliwe, na wypadek, gdybyś chciał śledzić moje postępy.

    W tej chwili patrzę na CADCHF, dobrze wyglądam. Jeśli średnia ruchoma dalej oddziela, prawdopodobnie wprowadzę pozycję. Zobaczmy, jak to się stanie w ciągu najbliższych kilku godzin:





    SZABLON: Załącznik 2954595

    POCZUJ SIĘ ZADAĆ JAKIEŚ PYTANIA !!


    Kolejny przykład, tym razem na SYGNAŁ SPRZEDAJĄCY


  2. #2
    1 Załącznik (y) Dokładnie za USDCAD też:

  3. #3
    1 Załącznik (-i) Również patrząc na gbpnzd. Kiedy obie średnie kroczące zbliżają się bardzo blisko, ale nie dotykają, uważam, że krzyż, więc też szukam sygnałów wejściowych. W tym przypadku 50sma schodzi w dół, również 200sma schodzi w dół, co jest BARDZO SILNYM SYGNAŁEM kontynuacji trerndu.

  4. #4
    Zajęło krótkie GBPNZD. Wpis 1.9230. TP przy 1,4180 (używając 1 razy ATR jako tp)

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zajęło krótkie GBPNZD. Wpis 1.9230. TP przy 1,4180 (używając 1 razy ATR jako tp)
    Sprawdź liczby, może 1,9180? Jeśli możesz, otwórz konto demo i skonfiguruj jako Trade Explorer dla bardziej interesującego wątku Dziękuję za udostępnienie, mam 200 EMA na wykresie, więc dodam 50 i zobaczę, czy uda mi się złapać kilka

  6. #6
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Sprawdź liczby, może 1,9180? Jeśli możesz, otwórz konto demo i skonfiguruj jako Trade Explorer dla bardziej interesującego wątku Dziękuję za udostępnienie, mam 200 EMA na wykresie, więc dodam 50 i zobaczę, czy uda mi się złapać kilka
    Cześć, dziękuję za odpowiedź. Stworzyłem eksploratora handlu z kontem demo. Możesz teraz za mną iść
    W rzeczywistości liczby są poprawne. A także wziął CAD CHF. W tej chwili:

  7. #7
    1 Załącznik (y) CADHCHF TP osiągnął: 17 pipsów. Dobry początek!

  8. #8
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    CADCHF TP osiągnął: 17 pipsów. Dobry początek! {obraz}
    Bardzo dobrze, ale myślę, że po cierpliwym wyczekaniu bardzo długich MA do przekroczenia, zmniejszasz zyski krótko Wiem, że nie powiedziałeś już żadnego wskaźnika, ale tutaj jest taki, który daje odczyt ATR (14) Może również go pomnożyć przez ustawienie użytkownika, np. 2 za 2 razy W tym przykładzie CADCHF, 2 razy to 38 pipsów, w tym momencie co najmniej Powodzenia

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Bardzo dobrze, ale myślę, że po cierpliwym czekaniu na bardzo długie MA, aby przejść, zmniejszasz zyski krótkie Wiem, że nie powiedziałeś już żadnego wskaźnika, ale tutaj jest taki, który daje odczyt ATR (14) Może on również wielokrotne ustawienie według użytkownika, np. 2 za 2 razy W tym przykładzie CADCHF, 2 razy to 38 pipsów, w tym momencie co najmniej Powodzenia {image}
    Dzięki za indi
    Możesz użyć dowolnego rozmiaru TP, którego chcesz .. Ale zwiększenie go spowoduje zmniejszenie twojego wskaźnika wygranych. Wolę brać szybkie zyski, to tylko mój styl. Twoje zdrowie

  10. #10
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki za indi
    Możesz użyć dowolnego rozmiaru TP, którego chcesz .. Ale zwiększenie go spowoduje zmniejszenie twojego wskaźnika wygranych. Wolę brać szybkie zyski, to tylko mój styl. Twoje zdrowie
    Okay, proszę bardzo, wypróbuj to

    https://www.forex-instant.com/attach...1303651664.zip

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.