Trend Trading - 50 x 200 - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Trend Trading - 50 x 200

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} OK, proszę bardzo, wypróbuj to
    {plik}
    Dzięki

  2. #12
    Cześć Cocolizo67, Czy wypróbowałeś swoją konfigurację na towarach lub zapasach? Jeśli tak, czy daje dobre wyniki podobne do par walutowych? Z góry dziękuję,

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} OK, proszę bardzo, wypróbuj to
    {plik}
    Jak korzystać z ADR i ATR w połączeniu z 50 i 200 SMA. Czy strzałka na wykresie oznacza również kierunek trendu?

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jak korzystać z ADR i ATR w połączeniu z 50 i 200 sma. Czy strzałka na wykresie oznacza również kierunek trendu?
    Cześć, po prostu użyj ATR, aby ustawić TP i SL Strzałka na wykresie oznacza miejsce, w którym brałem transakcje.

  5. #15
    1 Załączniki Tutaj jest pulpit nawigacyjny do śledzenia zwrotów zgodnie z ustawieniami użytkownika, znajdź go po nazwie na rynku ZA DARMO Ups, nadal używam EMA i lubisz SMA


  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto pulpit nawigacyjny do śledzenia zwrotów zgodnie z ustawieniami użytkownika, znajdź go po nazwie na rynku ZA DARMO Ups, nadal używam EMA i lubisz SMA
    {obraz}
    Cześć Czy to desce rozdzielczej gdzieś w FF? Nie udało mi się go znaleźć. Czy możesz to opublikować tutaj, jeśli nie masz nic przeciwko.

  7. #17
    1 Załącznik (s), co TF jest najlepszydokładny, aby użyć indi? Prześledziłem to z EU H1 i okazało się, że nie znaleziono sygnału.


  8. #18
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Czy to desce rozdzielczej gdzieś w FF? Nie udało mi się go znaleźć. Czy możesz to opublikować tutaj, jeśli nie masz nic przeciwko.
    Nie możesz go znaleźć na FF, ponieważ nie wspomniałem o tym naforex-instant- powiedziałem, znajdź to na RYNKU Nie mogę tego opublikować tutaj - musisz nauczyć się używać Metatradera Dobrze, jestem na misja edukowania ludzi w zakresie korzystania z Metatrader Po pierwsze, czy pamiętasz zapisanie się do społeczności MQL po otwarciu Metatradera? Przejdź do Narzędzia - Opcje - Społeczność, aby się zalogować lub zarejestrować Teraz możesz przejść do zakładki RYNEK, którą wspomniałem w tym poście, zaznacz to Na liście wybierz DARMOWE i Szukaj średniej ruchomej zwrotnicy Powinieneś zobaczyć jako na poniższe zdjęcia, oprócz tego, że powinieneś mieć przycisk Pobierz Kliknij to i zainstaluje się, bardzo łatwe. Teraz, kiedy potrzebujesz wskaźnika, wypróbuj kartę Market, a także zakładkę Codebase, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz W Codebase, kliknij prawym przyciskiem myszy, aby pobrać. Najlepsze, co one wszystkie działają, w przeciwieństwie do wspólnego wskaźnika naforex-instantPonadto możesz wyszukiwać dokładnie te same wskaźniki na stronie internetowej i czytać o nich -
    https://www.mql5.com/Powodzenia, pamiętaj, aby polubić, skomentować, udostępnić i subskrybować



  9. #19
    [quote = ; 11407609] {quote} Nie możesz go znaleźć na FF, bo nie wspomniałem o tym naforex-instant- powiedziałem, znajdź to na RYNKU, nie mogę go tutaj opublikować - musisz się nauczyć używać Metatrader Dobrze, jestem na misji edukowania ludzi, aby korzystać z misji Wielkie dzięki dziękuję

  10. #20
    W tej chwili przyglądamy się EURAUD-owi, który ma wkrótce przejść.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.