Czy zrezygnowałbyś z obywatelstwa, aby płacić mniej podatku? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Czy zrezygnowałbyś z obywatelstwa, aby płacić mniej podatku?

  1. #11
    Dla mnie, Szwajcaria wygląda najlepiej na tej liście wikipedia przy 13,2% podatku dochodowego Bośnia i Macedonia na 10%, ale te paszporty są prawdopodobnie dogszami dla ruchu światowego, a te niższe, nie mogłem żyć w bananowej republice, ale Szwajcaria jest dotknięta przez nowe orzeczenia ESCA, ale nie mogę zrozumieć, dlaczego wciąż nie mogę skorzystać z mojego australijskiego pośrednika ... muszę nauczyć się francuskiego.

  2. #12
    Szwajcaria wygląda coś, biorąc pod uwagę życie tam.

  3. #13
    Możesz również ponownie zarejestrować swoją firmę w innym kraju o niższym podatku ..

  4. #14
    Nie sądzę, żebyście rozumieli podatki. Jeśli masz firmę, gdziekolwiek się znajdujesz, aby faktycznie wydać pieniądze, musisz zapłacić podatek dochodowy od osób fizycznych.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dla mnie, Szwajcaria wygląda najlepiej na tej liście wikipedia przy 13,2% podatku dochodowego Bośnia i Macedonia na 10%, ale te paszporty są prawdopodobnie dogszami dla ruchu światowego, a te niższe, nie mogłem żyć w bananowej republice, ale Szwajcaria jest dotknięta przez nowe orzeczenia ESCA, ale nie mogę zrozumieć, dlaczego wciąż nie mogę skorzystać z mojego australijskiego pośrednika ... muszę nauczyć się francuskiego.
    Przypuszczalnie masz na myśli ESMA. Szwajcaria nie jest częścią UE.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Przypuszczalnie masz na myśli ESMA. Szwajcaria nie jest częścią UE.
    Tak, ESMA. I podejrzewałem, że to, ale zbyt leniwy, aby google to. Szwajcaria ma wysoką stawkę podatku dochodowego, ale istnieją wyzwania i przeszkody w uzyskaniu obywatelstwa. Rozważam także Makau na poziomie 12%. Nic tak jak budzenie się w Chinach każdego dnia. Lub w Hongkongu.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Tak, ESMA. I podejrzewałem, że to, ale zbyt leniwy, aby google to. Szwajcaria ma wysoką stawkę podatku dochodowego, ale istnieją wyzwania i przeszkody w uzyskaniu obywatelstwa. Rozważam także Makau na poziomie 12%. Nic tak jak budzenie się w Chinach każdego dnia. Lub w Hongkongu.
    Zyski w Wielkiej Brytanii na spread betting są wolne od podatku. Nie jest to najlepsze miejsce do życia, ale ma zalety.

  8. #18
    Jakie jest traktowanie podatkowe na rynku Forex w Wielkiej Brytanii? (ale nie w biznesie z wymyślonymi słowami, przepraszam)

  9. #19
    Masz rację. Zdecydowanie uważam, że NIKT nie będzie tam, aby zająć się mną w moim starszym wieku ... będzie to przypadek, kiedy zabraknie pieniędzy, które umrzesz. Nie planuję na wyczerpaniu pieniędzy. Moim głównym celem handlowym jest kilka milionów odsetki banków, cokolwiek robię więcej, niż na dziwki i wódkę.

  10. #20
    Czy kiedykolwiek słyszałeś o kraju zachodniego świata, w którym spada całkowite opodatkowanie? Czy naprawdę sądzisz, że płacone przez ciebie podatki zostaną kiedykolwiek obniżone? Jeśli jesteś dziś w wieku 40 lat, ile emerytury, czy przyjdzie ci rząd, kiedy nadejdzie czas? I w jakim wieku będziesz w stanie, finansowo, przejść na emeryturę? Ta dyskusja naprawdę nie polega na wzbogacaniu się i unikaniu podatków, chodzi o wzięcie na siebie prawdziwej odpowiedzialności za własną finansową przyszłość i rodzinę. Jedynym uczciwym i realnym rozwiązaniem jest odejście z kraju, przeniesienie się gdzieś, gdzie będziesz w stanie zatrzymać więcej swoich zarobków i gdzie faktycznie możesz to zrobić. Na szczęście wciąż dostępnych jest kilka opcji. Te opcje są w rzeczywistości jedyną przyczyną, dla której podatki w twoim ojczystym kraju (jeśli mieszkasz w Europie Zachodniej) nie osiągnęły już 100% i dopóki będą istnieć, będą jedyną gwarancją względnej uczciwej dystrybucji. Jak myślisz, dlaczego UE chce powstrzymać wyciek? Jeśli uda im się zlikwidować opcje uchylania się od opodatkowania, co według Ciebie stanie się z podatkiem, który płacisz w UE ...? Tak więc, aby odpowiedzieć na twoje pytanie, byłbym gotów zrzec się mojego obywatelstwa w każdy dzień tygodnia. Czas spojrzeć na numer jeden, zanim będzie za późno. Jako przedsiębiorca zachęcam do obejrzenia filmu dokumentalnego Broke'a Michaela Covela. To powinno ci pomóc ... :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.