Czy zrezygnowałbyś z obywatelstwa, aby płacić mniej podatku?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Czy zrezygnowałbyś z obywatelstwa, aby płacić mniej podatku?

  1. #1
    Jestem pewien, że ten pomysł jest uważany za uchylanie się od podatków przez zachodnie narody.

    Pozostaje tam nieskończona lista krajów, które są o wiele mniej zachłanne za pieniądze, które zarabiają ludzie o wysokiej wartości netto.

    Czy odrzucisz swoje obywatelstwo i zwrócisz paszport, aby mieszkać w kraju, który prosi o znacznie mniejszy podatek?

    Wikipedia dostarcza listę, którą możesz posortować według procentu (przewiń w dół do listy)

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s_by_tax_rates

    Handluję jako jednoosobowa firma, nie wierzę w integrację z biznesem takim jak handel, ponieważ nie ma prawdziwych zapisów podatkowych, które możesz zrobić. A nawet jeśli to zrobisz, to twój podatek od przedsiębiorstw, nadal nie możesz umieścić go we własnej kieszeni i kupić dom bez płacenia pełnej stawki podatkowej. W Australii premier chce 50%

    Mógłbym pojechać do Nowej Zelandii z minimalną papierkową robotą i wciąż mówiącym językiem angielskim, a zaoszczędzić 20% na wysokich kosztach moich ojczyzn.

    Mógłbym mieszkać w Monako na francuskiej riwierze i zapłacić 0% podatku dochodowego.

    Jeśli braliście 6 milionów rocznie i co roku musieliście przekazać ponad 3 miliony podatków ... czy weźmiecie nowe obywatelstwo gdzie indziej?

  2. #2
    Czy zrezygnowałbyś z obywatelstwa, aby płacić mniej podatku? Nie! To głupi pomysł. Istnieje wiele lepszych rozwiązań. Na przykład, możesz zarejestrować firmę (LTD) w lokalizacji offshore. Jest wiele wysp z zerowym podatkiem od zysków kapitałowych. Lub możesz zrobić inne magiczne sztuczki ..... ale nie pytaj mnie, jakie one są. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że wszędzie są luki w systemie! Te luki nie są przypadkowe. Tworzone są dla bogatych, aby ukryć swoje prawdziwe pieniądze.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie! To głupi pomysł. Istnieje wiele lepszych rozwiązań. Na przykład, możesz zarejestrować firmę (LTD) w lokalizacji offshore. Jest wiele wysp z zerowym podatkiem od zysków kapitałowych.
    Wydaje mi się, że zmiana obywatelstwa na znacznie korzystniejszą dla krajów stawkę podatkową jest najbardziej szczerym, uczciwym i szczerym sposobem na zminimalizowanie tego podatku. Zawsze mogę jeszcze wracać do Australii 6 miesięcy w roku, nie, żebym to zrobił. Będę mieszkać w tajlandzkiej willi z widokiem na zatokę phucket z basenem bez krawędzi za 1200 USD za noc. USD I nie chcę włączać, chcę mieć pełny dostęp do pieniędzy, które robię bez śliskich gier, (jeśli wiesz co ja to znaczy, nienawidzę księgowych lub innych pochopnych fachowców, którzy znajdują się między mną a tym, co moje). Dla mnie nie ma firmy, nie ma księgowego, nie trzeba płacić przejrzystego podatku i to wszystko. Mogłem komplikować rzeczy poza rozumem. Fortuny prześlizgują się przez palce jak nić gotowanego spaghetti.

  4. #4
    I zdajesz sobie sprawę, że kiedy włączysz, twoje pieniądze są teraz twoimi firmami, zamkniętymi na wyspach kajmanów. Aby je zdobyć, musisz zapłacić indywidualnie i zgadnąć, jaka stawka podatku jest płatna. Frabkly, ja nawet nie rozumiem, dlaczego ktoś to zrobił, masz swoje złoto zamknięte w pudełku i jedynym sposobem na wydanie go jest płacenie podatku
    Co roku płacisz podatek od firmy, a następnie płacisz podatek dochodowy od pieniędzy, które wypłaca ci Twoja firma. Kajmany lub kraj ojczysty, nadal płacisz 50% podatku, aby wydać pieniądze. To dlatego nie mam do czynienia, nie ma nic więcej, aby odpisać z Forex i nadal płacić podatek od podatku od przedsiębiorstw. Możesz uciec kupując kilka zabawek pod nazwą swojej firmy, ale na tym poziomie wcześniej czy później twój 12-milionowy jacht zostanie poddany audytowi. nie warte gier.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    I zdajesz sobie sprawę, że kiedy włączysz, twoje pieniądze są teraz twoimi firmami, zamkniętymi na wyspach kajmanów. Aby je zdobyć, musisz zapłacić indywidualnie i zgadnąć, jaka stawka podatku jest płatna. Frabkly, ja nawet nie rozumiem, dlaczego ktoś to zrobił, masz swoje złoto zamknięte w pudełku i jedynym sposobem na wydanie go jest płacenie podatku
    Rozwiń swoje myślenie! Rząd nie może wziąć twoich pieniędzy, jeśli jesteś mądry. To tak, jak handel na rynku! Jeśli myślisz jak wszyscy inni - zapłacisz za to!

  6. #6
    Fajnie, ale nie możesz mnie o tym przekonać. Nie interesuje się kurwa z rządem w jakikolwiek sposób w formie lub formie.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem pewien, że ten pomysł jest uważany za uchylanie się od podatków przez zachodnie narody. Pozostaje tam nieskończona lista krajów, które są o wiele mniej zachłanne za pieniądze, które zarabiają ludzie o wysokiej wartości netto. Czy odrzucisz swoje obywatelstwo i zwrócisz paszport, aby mieszkać w kraju, który prosi o znacznie mniejszy podatek? Wikipedia dostarcza listę, którą możesz posortować według procentu (przewiń w dół do listy)
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s_by_tax_ratesHandluję jako jednoosobowa firma, nie wierzę we włączanie się do biznesu takiego jak handel ...
    Ja bym. Australia to nie Australia, w której mieszkałem 10 lat, a nawet 20 lat temu. Jest to bagno trzeciego świata. Wasze podatki, korekty, pieniądze wyłudzeń trafiają do komunistów, którzy prowadzą ten kraj. Jest wiele krajów, które przyjmują osoby o wysokich wartościach bez uciążliwych wymuszeń.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Chciałbym. Australia to nie Australia, w której mieszkałem 10 lat, a nawet 20 lat temu. Jest to bagno trzeciego świata. Wasze podatki, korekty, pieniądze wyłudzeń trafiają do komunistów, którzy prowadzą ten kraj. Jest wiele krajów, które przyjmują osoby o wysokich wartościach bez uciążliwych wymuszeń.
    To feministki, te szalone sukinsyny powinny być sądzone za zdradę ... ale w każdym razie nie jesteśmy bezradni i możemy dokonywać wyborów, które najbardziej nam odpowiadają.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy zrezygnowałbyś z obywatelstwa, aby płacić mniej podatku? Nie! To głupi pomysł. Istnieje wiele lepszych rozwiązań. Na przykład, możesz zarejestrować firmę (LTD) w lokalizacji offshore. Jest wiele wysp z zerowym podatkiem od zysków kapitałowych. Lub możesz zrobić inne magiczne sztuczki ..... ale nie pytaj mnie, jakie one są. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że wszędzie są luki w systemie! Te luki nie są przypadkowe. Tworzone są dla bogatych, aby ukryć swoje prawdziwe pieniądze.
    Najgorszym scenariuszem jest po prostu transmisja na żywo w Monaco lub Dubaju. nie musisz rezygnować z obywatelstwa. w rzeczywistości, jeśli można sprzedać swoje obywatelstwo, jest wielu, którzy zapłacą za to miliony.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} najgorszy scenariusz to premiera w Monako lub Dubaju. nie musisz rezygnować z obywatelstwa. w rzeczywistości, jeśli można sprzedać swoje obywatelstwo, jest wielu, którzy zapłacą za to miliony.
    Wydaje mi się, że minister spraw zagranicznych twojego kraju dałby ci kilka problemów, gdybyś próbował sprzedać swoje obywatelstwo lol. Mówisz, że mógłbym złapać samolot, wyjechać do Monako lub Dubaju, a mój kraj, w którym mam konto bankowe, nie dba o żadne dochody Robię i nie chcę mnie opodatkować?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.