Dlaczego 99% handlowców traci pieniądze
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Dlaczego 99% handlowców traci pieniądze

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    pomówmy tutaj, dlaczego większość ludzi traci pieniądze.

    Mam opinię, że większość transakcji traci pieniądze, bcs nie mają żadnego planu na wygraną.
    spójrzmy na wszystkie księgi handlowe, większość dyskusji, wszędzie jest powiedziane, że nie powinieneś ryzykować więcej niż x% twoich pieniędzy. Że się zgodzę, musisz zarządzać ryzykiem. Ale najważniejszą rzeczą jest, że nikt nie ma zwycięskiego planu.

    Powiedzmy w ten sposób, wiele osób mówi, niech zwycięzcy biegną. to może punkt, ale nie plan. Prawie nikt nie chce założyć firmy bez biznesplanu. Wiem, że w przeszłości było kilka projektów na kistarterze lub jakiś startup internetowy, gdzie to działało. Ale ogólnie 99% trderów ma pracę. Większość z nich nie jest samozatrudniona. Większość z nich po biznesplanie z zarządzania.

    W handlu jesteś swoim własnym menedżerem. Musisz stworzyć swój własny plan. Plan businees jest zawsze planem. Nikt z nich nie wypełni się w porę, nie polegaj teraz. To jest jak pięcioletni plan z Rosji w minionych komunistycznych latach. Żaden plan nie został spełniony. Ale to nie jest moim zdaniem pytanie. Wredne jest to, że musisz mieć plan. Plan powinien mieć cele. Cele te muszą być trudne do zdobycia, ale nie mogą być impossibe.

    Pozwól mi zostać na zewnątrz, większość funduszy hedgingowych zarabia 10 do 100% rocznie. Fundusze w 100% możesz liczyć na jedną rękę.

    Jaki jest cel? Czy celem jest znalezienie dziennego zysku? kiedy tak, ile dziennego zysku?
    Co przychodzi po dziennym zysku? co się stanie, jeśli przejdziesz dzienny zysk?

    Myślę, że plan musi zawierać więcej niż jeden cel, jak np. </P> dzienny zysk tygodniowy zysk miesięczny zysk roczny proft 2 lata zysk 3 lata zysk 5 lat zysku i cele te muszą być regularnie monitorowane w odniesieniu do dziennych, tygodniowych , miesięczna, roczna baza.

    Dlaczego myślę, że powinieneś to zrobić?
    patrzy na dzienny zysk, tak, możesz go przekazać, także przez 4 dni w tygodniu, ale możesz osiągnąć swój tygodniowy cel.
    możesz podać swój tygodniowy cel 3 tygodnie w miesiącu i możesz dotrzeć do celu,
    nawet ty możesz to kontynuować.

    ale generalnie powinieneś dotrzeć do celu. Jeśli nie możesz przybyć do niego ciągle, być może będziesz musiał to przyjąć.
    jeśli zdasz cel, spojrzy na następny i sprawdź, czy możesz go osiągnąć. jeśli następny wyższy nie jest możliwy, przyjmuj swoje cele.

    zachęcamy do dyskusji

    amando

  2. #2
    więcej niż a pieniędzy, według brokerów. Jestem pracownikiem, ale wiem, jak prowadzić małą firmę. Powiedziałbym, że handlowanie jest najłatwiejsze, ponieważ wszystko, co musimy zarządzać, to KONTO Lol. wszystko to jest w teorii, ponieważ gt, 99% ludzi robi ogromne depozyty podczas procesu uczenia się.

  3. #3
    99% handlowców traci pieniądze poprzez prowizje i spready. 1% handlowców nie płaci prowizji ani zawyżonych spreadów. Ktoś może stracić 200 dolarów na rzecz swojego brokera w ciągu miesiąca, ale zarobią na swoim koncie 1800 USD PL.

  4. #4
    Ludzie tracą pieniądze z wielu powodów - ponieważ są niedoświadczeni, ponieważ są ignorantami, ponieważ są lekkomyślni, czasami tracą pieniądze, ponieważ ich brokerzy są niewiarygodni, itd.

  5. #5
    Ponieważ a pieniędzy jest cholernie prosta, a przede wszystkim dlatego, że nie chcemy stracić pieniędzy, nie pozwalamy naszym przegranym biec. To jest to, co widziałem tak wiele razy i zawsze jest głównym powodem oblania konta po zbyt słabym handlu.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ... ponieważ nie chcemy stracić, trzymamy naszych przegranych ...
    Lub jeszcze gorzej: dodawanie do przegranych, zamiast dodawać zwycięzcom. Mentalność niedoświadczonegonowego przedsiębiorcy to: Nie ma problemu z przegranymi. Ponieważ rynek w końcu wróci. Ale zamyka pozycję, gdy tylko osiąga niewielki zysk, ponieważ rynek natychmiast zwróci się przeciwko mnie. Spóźnianie się i zmniejszanie zysków jest jednym z głównych powodów, dla których tak wielu przedsiębiorców traci pieniądze, zamiast redukować przegranych i pozwalać wygranym.

  7. #7
    MW108, to dobry punkt, niech przegrani uciekają, ale dlaczego? Używam Stop Loss, aby to chronić. SL jest najważniejszą rzeczą. Nawet myślę, że nie jest to dobra okazja, aby spowodować y taniej i dodać nową pozycję. Dlaczego powinienem to zrobić. Luźniejszy to wejście w złym kierunku, może się zdarzyć. Ale to jak kobiety, nie trzymam się złego związku i szukam innych okazji. Jeśli jest źle, muszę wyjść na spotkanie wszystkich ludzi, którzy mówią, tracą pieniądze na temat swojego brokera? tak to serce to bardzo często, ale generalnie jest to wina brokera? jeśli uważasz, że Twoim brokerem jest problem, dlaczego go nie zmieniasz? są tam dobrzy brokerzy amando

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ludzie tracą pieniądze z wielu powodów - ponieważ są niedoświadczeni,
    To wszyscy ludzie. Koniec opowieści.

  9. #9
    Dailyfx i FXCM przeprowadziły wspólne ćwiczenie, aby dowiedzieć się, co powoduje, że inwestorzy tracą pieniądze. Przyczyną nr 1 są y większe niż zwycięzcy. I wcześniejszy zysk. Uważam, że istnieje przewidywalny trend rynkowy. Zmierz ryzyko nagród i zaplanuj swoje postoje.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dailyfx i FXCM przeprowadziły wspólne ćwiczenie, aby dowiedzieć się, co powoduje, że inwestorzy tracą pieniądze. Przyczyną nr 1 są y większe niż zwycięzcy. I wcześniejszy zysk. Uważam, że istnieje przewidywalny trend rynkowy. Zmierz ryzyko nagród i zaplanuj swoje postoje.
    To ma sens. Większość ludzi obawia się utraty pieniędzy i nie sądzi, że utrata płynności to prawdziwa a.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.