Dlaczego 99% handlowców traci pieniądze - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Dlaczego 99% handlowców traci pieniądze

  1. #21
    Nawet ponad 1% zarabia, ale nie znajdziesz ich tutaj. Wydaje mi się, że około 10% zarabia (w daytradingu na rynku Forex) Wiem, że sporo, w tym ja. Po prostu odbyłem ciekawą rozmowę z facetem z czołowej pozycji znanego pośrednika, który powiedział mi, że najlepsi handlowcy są jak duchy, starają się zmotywować ich do przyłączenia się do wydarzeń, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, ale wolą pozostać incognito. Nie znajdziesz ich nigdzie w pobliżu, bez wydarzeń, bez forum, bez strony internetowej. Niektóre zasady kciuka, większość nie wieśledzi. konsystencja. Potrzebujesz jasnych reguł, powtarzając je setki razy, nie dotykając ich, bez zmian, nie ufaj swoim jelitom, tylko swoim regułom. Jest to o wiele łatwiejsze dzięki EA - byłbym okropnym handlarzem ręcznym, zmniejszając koszty, dokonując pewnych badań, w zależności od tego, co handlujesz i jak długo (spread, prowizja, zamiana), korzystasz z cashbacka, niektóre są idealne do daytradingu, inne do handlu swingowego , niektóre tylko dla FX niektóre dla Indicies zmniejszają poślizg, jak? nie używaj (do wielu) zleceń. wyższy współczynnik wygranych jest lepszy. Pomyśl o ograniczeniach czasowych. Spróbuj wyjść, jeśli to dobra cena. Ograniczenia zatrzymania nie są najlepszym rozwiązaniem w przypadku poślizgu. stabilne ryzyko nie zwiększaj ryzyka podczas wypłaty. nie ma znaczenia, jakiego ryzyka używasz, po prostu trzymaj się swojego wyboru, myśl po wyjęciu z pudełka, próbuj znaleźć przewagę, o której inni nie myślą, wzmocnij swoje siły. Znalazłem swoją przewagęsiłę dzięki sezonowości, ale mogłem wymienić jeszcze trochę, ale to wszystko na teraz.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dailyfx i FXCM przeprowadziły wspólne ćwiczenie, aby dowiedzieć się, co powoduje, że inwestorzy tracą pieniądze. Przyczyną nr 1 są y większe niż zwycięzcy. I wcześniejszy zysk. Uważam, że istnieje przewidywalny trend rynkowy. Zmierz ryzyko nagród i zaplanuj swoje postoje.
    Dokładnie, z wielu powodów. Gdyby to było proste, każdy mógłby być bogaty, gdy siedzieliby przed komputerem przez 4 godziny dziennie.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć David, przeczytałem wiele waszych ważnych wpisów. Nawet je zebrałem (mozolnie) jako moje osobiste odniesienie. Chciałbym, żebyś zaczął je skondensować w plikach pdf, aby czytelnicyhandlowcy mogli łatwo zbierać. Dziękuję Ci.
    FWIW Zacząłem tworzyć listę linków do moich ulubionych postów (niektóre napisane przeze mnie, niektóre przez innych członków FF) w sekcji ”Porady, uwagi i zastrzeżenia dotyczące egii” tutaj.

  4. #24
    Musisz pamiętać, że każdy z brokerów był człowiekiem biznesu .. są tam, aby wziąć pieniądze .. w ich systemie jest napisane, aby wziąć wszystkie swoje pieniądze, korzystając z możliwej mocy obliczeniowej dostępnej na rynku .., jej trudnej drodze do wygrania .. Ale tam 5% - 10% tam, którzy ciągle wygrywają ... ci ludzie byli dyscypliną, dobrze wyszkoleni ... i naprawdę czytają dalej ... i słuchają rad. .. i powyżej dobrze zaplanowali zwycięstwo

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} FWIW Zacząłem tworzyć listę linków do moich ulubionych postów (niektóre napisane przeze mnie, niektóre przez innych członków FF) w sekcji ”Porady, uwagi i zastrzeżenia dotyczące egii” tutaj.
    Dziękuję obficie David. Niech cię Bóg błogosławi.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} FWIW Zacząłem tworzyć listę linków do moich ulubionych postów (niektóre napisane przeze mnie, niektóre przez innych członków FF) w sekcji ”Porady, uwagi i zastrzeżenia dotyczące egii” tutaj.
    Dziękuję bardzo Hanower! Rozumiem, jest to doskonały wątek (który udostępniłeś); więc nadszedł czas, aby spędzić tutaj więcej czasu i zaktualizować moje umiejętności handlowe! Dzięki jeszcze raz.

  7. #27
    Powód # 1 (imho) to: BRAK KRAWĘDZI. Jeśli twoja moc predyktywna wynosi 0, po prostu próbujesz szczęścia. R-Squared o wartości co najmniej 0.02 może cię gdziekolwiek zabrać. Powodem nr 2 jest: Nie pozwól, aby zwycięzcy działali ilub pozwalali przegrywać. 99% ludzi wolałoby raczej stracić wszystkie konta w systemach martingale-grid-add-to-stracić niż zabrać swoich przegranych. Powód nr 3: Nie obchodzi (lub nie są świadomi) ryzyka związanego z ich planem handlowym (wypłaty, zmiana pozycji, koszty transakcji).

  8. #28
    Prawdziwi inwestorzy zarabiają średnio 100% w długim okresie. Pozostali są po prostu amatorami, pragnącymi, chociaż niektórzy mają czasami doskonałą wiedzę handlową, którzy udają handlarzy. Więc tak naprawdę nazwa nici powinna brzmieć: Dlaczego amatorzy, którzy wygłupiają się w handlu, tracą pieniądze w 100% przypadków ?.

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Prawdziwi inwestorzy zarabiają średnio 100% w długim okresie. Pozostali są po prostu amatorami, pragnącymi, chociaż niektórzy mają czasami doskonałą wiedzę handlową, którzy udają handlarzy. Więc tak naprawdę nazwa nici powinna brzmieć: Dlaczego amatorzy, którzy wygłupiają się w handlu, tracą pieniądze w 100% przypadków ?.
    Nie sądzę. Ponieważ nie ma nic w 100% w handlu na rynku Forex, więc nie wiem, jak przeciętni inwestorzy mogą zarabiać 100%. Oczywiście długoterminowi handlowcy mogą zarobić maksymalny zysk stąd, ale nie zawsze z pewnością.

  10. #30
    Cóż, większość ludzi wchodzi do handlu z powodu marzeń zarabiających szybko, bez ciężkiej pracy. Nie wchodziliby oni w obrót, gdyby się tego nie spodziewali. Nowo przybyli spodziewają się uzyskać o wiele szybszy i większy dochód, który mogą generować dzięki innym działaniom. Handel to okrutna gra dla ludzi z tym marzeniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.