Czy warto handlować z brokerem, oferując niską spread lub szeroką rozpiętość?
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Czy warto handlować z brokerem, oferując niską spread lub szeroką rozpiętość?

  1. #1
    Zauważyłem, że w Internecie jest wielu brokerów, ale zastanawiam się, jakiego brokera powinienem wybrać, ponieważ, znalazłem wiele spreadów dla brokerów na poziomie 0,1 pipsa, to jest świetne, ale drugie, takie jak FXCM lub oferta Forex.com rozprzestrzenia się na poziomie 2-5 pipsów, ale czuję się pewniej, otwierając konto w tych firmach. Mam więc nadzieję, że wszyscy na tym forum mogą mi pomóc, lub proszę, powiedzcie mi, że są to prawdziwi brokerzy, którzy oferują niski spread dla handlu, więc szansa na zdobycie pieniędzy jest większa!
    Z góry dziękuję!

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zauważyłem, że w Internecie jest wielu brokerów, ale zastanawiam się, jakiego brokera powinienem wybrać, ponieważ, znalazłem wiele spreadów dla brokerów na poziomie 0,1 pipsa, to jest świetne, ale drugie, takie jak FXCM lub oferta Forex.com rozprzestrzenia się na poziomie 2-5 pipsów, ale czuję się pewniej, otwierając konto w tych firmach. Mam więc nadzieję, że wszyscy na tym forum mogą mi pomóc, lub proszę, powiedzcie mi, że są to prawdziwi brokerzy, którzy oferują niski spread dla handlu, więc szansa na zdobycie pieniędzy jest większa! Z góry dziękuję!
    Po pierwsze, jeśli musisz zadać to pytanie, zdecydowanie nie jesteś gotowy na wykorzystanie swoich pieniędzy na prawdziwym koncie na żywo. Po drugie, wszystkie rzeczy są równe, oczywiście chciałbyś handlować z brokerem oferującym najniższe spready. Oczywiście, wszystkie rzeczy nie są równe na rynku Forex, więc musisz wziąć pod uwagę inne rzeczy: Jaka jest reputacja brokera wśród inwestorów? Czy są zarejestrowane w jakichkolwiek organach regulacyjnych? Czy segregują fundusze klientów? Czy handlują ze swoimi klientami? Jak łatwa jest ich platforma handlowa? Czy oferują eczne wielkości partii? To tylko kilka pytań z mojej głowy. Jest o wiele więcej, o które możesz zapytać. Przeczytaj to forum i poznaj doświadczenia innych osób z różnymi brokerami. Następnie możesz zdecydować, który broker będzie dla Ciebie najlepszy.

  3. #3
    jeśli masz 10k. jeśli nie z OANDĄ, czuję się z nimi dobrze

  4. #4
    Całkowicie zgadzam się z innymi, ponieważ stare przysłowie mówi, że dostajesz to, co płacisz za brokerów, którzy używają niskich spreadów, aby przyciągnąć klientów. 99% czasu okazuje się być niewłaściwym posunięciem.

  5. #5
    Właściwie to się zgadzam .... sposób, w jaki zadajesz pytania, sugeruje mi, że jeśli założysz konto na żywo, możesz zepsuć konto. To wrażenie mam co najmniej. Jak długo handlujesz na koncie demonstracyjnym? Jestem też nowy w tej grze ..... id, powiedz, wybierz pośrednika z niskimi spreadami, ale upewnij się, że korzystasz z platformy do momentu, w którym naprawdę wiesz o tym, z powrotem do przodu. Zauważyłem, że platformy przełączające nawet na demo mogą stracić pieniądze tylko dlatego, że platforma jest nowa dla Ciebie .. Życzę szczęścia bro ..

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    jeśli masz 10k. jeśli nie z OANDĄ, czuję się z nimi dobrze
    Jeśli mam więcej niż 10 000 $, dlaczego nie powinienem otworzyć konta w Oanda? Jako propos powiedzenia o brokerze, mam problem, że w moim kraju nie wolno nam przesyłać pieniędzy poza granice kraju bez pozwolenia. Mogę więc sfinansować tylko moje konto za pomocą mojego polecenia zapłaty. Więc proszę, powiedzcie mi kilku brokerów o niskich spreadach i zaakceptujcie finansowanie za pomocą karty kredytowej!

  7. #7
    W tym poście chciałbym przesłać moje podziękowania StockKJay i mam nadzieję, że jeśli przeczytasz ten post, daj mi swój e-mail lub nick na Yahoo, abyśmy mogli się skontaktować, a ja mógłbym odpowiedzieć na wszystkie twoje interesujące pytanie, które mi dałeś!

  8. #8
    CHEMI, proszę, nie bierz tego w niewłaściwy sposób, ale zgadzam się z In2Blues i Navi, którzy, jak sądzę, zaoferowali doskonałą poradę. Jestem nowy w tej grze, ale twoje pytanie sprawia, że ​​jest to oczywiste nawet dla mnie, początkującego, który nie jest gotowy do wpłacania pieniędzy. Po wyszukaniu kilku miesięcy zdałem sobie sprawę, że rozkładówki to tylko jedna z wielu rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze brokera. Dla mnie to, co pomogło mi wybrać brokera w kolejności pierwszeństwa, było następujące: 1. Czy broker jest regulowany w moim kraju (ważne dla niektórych nie jest kwestią dla innych handlowców)? 2. Jaki jest ich kapitał własny netto zgłoszony przez organ regulacyjny mojego kraju. 3. Reputacja wśród handlowców. 4. Obsługa klienta (dostępność, różne metody, takie jak telefon i czat, reakcja i chęć pomocy). 5. Łatwość użytkowania platformy. 6. Eczność platformy (np. Czy mogę składać zamówienia o wartości 0,06 lub 2,5 części - moje testowanie i prezentacja demonstrują, że jest to ważne dla mojego systemu). 7. Możliwości tworzenia map platformy (lub czy jestem gotów poświęcić to i korzystać z innej usługi tworzenia wykresów). 8. Dostępne waluty. 9. Spread. 10. Opcje depozytów. 11. Opcje wypłat. 12. Mobilność handlowa (czy mogę handlować z dowolnego miejsca). Zwróć uwagę, że umieszczam spread na 9 pozycji, ale nie przekroczył on piątego. Dzieje się tak dlatego, że system, którego używam, korzysta z dłuższego czasu. W rezultacie spread nie jest dla mnie najważniejszy. Gdybym korzystał z ram czasowych krótszych niż jeden dzień, bardzo bym się nad tym zastanowił. Mimo to staram się nie handlować walutami o spreadach powyżej 10, a nawet wahać się, czy handlować z spreadami powyżej 8. Cenię sobie również bardzo, jak eczna jest platforma w obsłudze mojego systemu i daje mi najlepszą możliwość zarobienia pieniędzy. Na przykład, jeśli mój system wymaga zatrzymania na końcu, OANDA może nie być brana pod uwagę, ponieważ nie obsługuje automatycznych zatrzymań końcowych (przynajmniej ostatnio sprawdzałem). Ostatecznie wylądowałem na wybieraniu maklera z regulaminem NFA z regulacjami NFA. Po raz kolejny nie jestem ekspertem, ale moje podejście wydaje mi się logiczne. Chemi, po prostu ciekawa, w jakim kraju mieszkasz, że musisz uzyskać pozwolenie na przelanie pieniędzy? Zdaję sobie sprawę, że wiele krajów ma takie zastrzeżenie, ale człowiek, który musi ssać. Powodzenia w handlu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.