wzór blokady dla zmiennej globalnej w MT4
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: wzór blokady dla zmiennej globalnej w MT4

  1. #1
    Czy ktoś ma dobry wzór blokowania dla zmiennych globalnych, które działają w MT4?

    Chciałbym tylko jeden ea na raz, aby przeczytać, napisać, a następnie zaktualizować zmienną globalną.

  2. #2

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    co to jest wzór blokujący?
    W programowaniu wzorzec jest ogólnie powtarzalnym rozwiązaniem powszechnego problemu. Coś jak szablon, który można wykorzystać w wielu miejscach. Szukałem wzoru blokującego. W innych językach programowania istnieją wzory, których programiści używają do blokowania zmiennej, dzięki czemu można zagwarantować, że tylko jedna rzecz zmienia ją jednocześnie. Pomyślałem, że ktoś opracował najlepszy sposób na zrobienie tego w MT4 ze zmiennymi globalnymi. Odkąd napisałem oryginalny post, znalazłem funkcję GlobalVariableSetOnCondition (), która może pomóc w tym, chyba że ktoś ma lepszy pomysł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.