Lost Sock Evolution - zautomatyzowany
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Lost Sock Evolution - zautomatyzowany

  1. #1
    3 Załącznik (e) Hej wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku !!

    Czas na powrót w gąszcz rzeczy, typowy dla mnie styczniowy okres oczekiwania jest oficjalnie zakończony i wykorzystuję niektóre przestoje do pracy nad nowymi pomysłami ...

    Załączony - Lost Sock EA i TMG CG Mladen Indior.

    Wyewoluowało to z wcześniej opublikowanych TMA1 i egii handlu utraconymi skarpetami.

    Lost Sock Strategy wywodzi się z mojego pomysłu na pranie. Nigdy nie możemy być pewni, gdzie kończą się utracone skarpety - podkładka czy suszarka, ale jestem przekonany, że jeśli nadal będziesz wyrzucać utracone skarpetki z powrotem do prania, w końcu odnajdą swojego partnera. Ta wersja E, która jest dołączona, jest zgodna z tą logiką, ponieważ będzie ona zarówno kupować, jak i sprzedawać w oparciu o logikę trendów, określać wyzwalanie oparte na wskaźniku TMG CG i będzie wstrzymywać transakcje, jeśli uzna, że ​​cykl zmian się zmienił ... dopóki nie zobaczy możliwych oznak odwrócenia w celu uśrednienia kosztów.

    Jak to się rozwinęło?

    Zakładając, że podczas prania możesz stracić więcej niż jedną skarpetkę, za każdym razem, gdy wyrzucisz niedopasowane podkoszulki z powrotem do prania, w końcu odnajdą swojego partnera. Sooooooooo ... Ewolucja tego polega na tym, że zamiast wrzucać remedy pary z powrotem, wyeliminuje je z mieszanki.

    Co??

    Tak, zamiast czekać na WSZYSTKIE niedopasowane pary, aby znaleźć wiązanie, a potem je wszystkie wyciągnąć, zostaną wyzerowane pary.

    Zgodnie z logiką handlu ... NIE WSZYSTKIE TRADY czekają, aż osiągną całkowity zysk, zanim się podekscytują. Suma dotychczasowych transakcji w zyskach zostanie zamknięta i nastąpi nowa możliwość uśredniania kosztów lub dodatkowych zysków.

    Pomysł - Aby spróbować i zminimalizować ilość netto losowania i liczbę aktywnych transakcji.

    Ma zastosowanie tylko w zeszłym tygodniu - jak w eksploratorze handlu dołączonym do wątku.

    CORE CODE zostało wydane przez Voldermar227 jakiś czas temu i ponieważ robi rzeczy w taki sposób, aby współpracować z pomysłami, zamiast próbować ponownie pisać, właśnie wykorzystałem moje pomysły, by zrealizować moje cele.

    Ogromne podziękowania dla Voldermara za Rdzeń i dla Mladena za logikę TMA CG za uruchamianie.

    Domyślne ustawienia dotyczą wykresu M1, ale możesz swobodnie się bawić i zobaczyć, co wymyślisz.


    Zasady wątku:
    1. NIE WOLNO POCZĄTKOWAĆ BACKTESTÓW !!

    Konta testowe grup:
    Energetyczny
    mrdfx
    Telac - M15
    abusaad412
    haemdoc
    vipbabariya M1

    https://www.myfxbook.com/members/vip...k-e-m1/2417942
    vipbabariya M5

    https://www.myfxbook.com/members/vip...k-e-m5/2425008


    Baw się dobrze!
    Zarabiać pieniądze!!

    https://www.forex-instant.com/attach...2131354266.zip

    https://www.forex-instant.com/attach...1217794960.zip

    https://www.forex-instant.com/attach...1764272597.mq4

  2. #2
    1 Załącznik (y) z ostatniego tygodnia - GA - piątek. Trochę był chwiejny dzień - LSE pracowało nad utrzymaniem trendu, a zyski sięgają między długie a szorty.

  3. #3
    1 Załącznik (y) Codzienne wykupienie i Oversold został napisany ponownie przy użyciu wskaźnika TMA CG, aby zachować EA od kupowania wierzchów i sprzedaży spodów. Świetny przykład - ostatni tydzień - piątek - telewizja kablowa.

  4. #4
    1 Załącznik (y) AUDUSD - EA została złapana w cyklach sprzedaży od wcześniej. Nie automatycznie kontynuuje sprzedaży, ale oczekuje, że rynek wykaże kierunkową słabość i możliwość poniesienia średnich kosztów transakcji.

  5. #5
    1 Załącznik (s) Oto pomysł na to, jak LSE osiągnie częściowy zysk - lub - Usuń pary nowo dopasowanych skarpet. Bardzo Kewl!

  6. #6
    Dziękuję za udostępnienie, ... Sprawdzę to w tym tygodniu ...

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za udostępnienie ... Sprawdzę to w tym tygodniu ...
    Cześć Bracie Bazze !! Dobrze widzieć, że wciąż go kopiesz. Daj mi znać, jak postępujemy przez cały tydzień, nie wahaj się rzucić TE dla odniesienia. \ m

  8. #8
    1 Załącznik (-i) Elgappo! Zapomniałem o tym wspomnieć, ale jest wyraźnie pokazane w tych sekwencjach transakcji ... Ponieważ LSE jest przeszkolony do czekania na odpowiednią pozycję i nie będzie chciał przyjrzeć się natychmiastowemu obrotowi rynku, w transakcjach EURAUD pokazanych poniżej można zobaczyć, że była okazją do podjęcia dodatkowych krótkich transakcji, ale ze względu na to, co uważano za rynek FLAT, EA wyłożyła tę paczkę. Zamiast tego, na rynku, zwiększyło zyski z tego, co zostało pominięte przy zmianie trendu z poprzedniej. Nie ... nie zawsze będzie działać na twoją korzyść ... ale trochę kewl kiedy to zrobi.

  9. #9
    1 Załączniki Dodano folder szablonu do pierwszego postu. To jest EA View. Logika oparta na dołączonych szablonach i wskaźnikach. Powinien wyglądać jak poniżej po zastosowaniu.

  10. #10
    Dzięki za mistrza EA! Mam zamiar przetestować czas 4H z tym EA. Złe wyniki pojawiają się po tygodniu lub 2. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.