Dziwactwo MT4
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dziwactwo MT4

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    Będąc nowicjuszem i wszystkim, co myślałem, że ktoś może mi dać kontrolę nad zdrowiem:

    1. Gdzie znajduje się strona metatrader.net? Wierzę, że jestbył domem metatradera. Nie mam do niego dostępu. - nie znaleziono strony? bardzo dziwny.

    2. Moje konto demo zostało zamrożone. Testowałem niektóre EA przez kilka dni. Transakcje są nadal otwarte, jak zakładam. Nadal je widzę, ale nie mam do nich dostępu i nie zostały one zaktualizowane, co prowadzi mnie do trzeciego punktu:

    3. Żaden z moich wykresów nie został zaktualizowany od wczoraj rano ..

    Rzeczy, których próbowałem:
    Pobrałem wszystkie pozostałe pliki serwera do obszaru konfiguracji i próbowałem innego brokera. Brak poprawy. chociaż mogę zalogować się i otworzyć konto demo z którymkolwiek z nich.

    Ponownie zainstalowano metatrader od zera. Brak poprawy.

    Uwaga: Moje połączenie internetowe jest w porządku i uruchomiłem skanowanie antywirusowe. Również ikona stanu połączenia (na dole po lewej) na MT4 pokazuje, że jestem połączony.

    Jestem otwarty na sugestie.

    Z góry dziękuję wszystkim pomocnym osobom


    Pozdrawiam Pawła.

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, bycie nowicjuszem i wszystkim, co myślałem, że ktoś może mi dać kontrolę nad zdrowiem: 1. Gdzie się podziała strona metatrader.net? Wierzę, że jestbył domem metatradera. Nie mam do niego dostępu. - nie znaleziono strony? bardzo dziwny. 2. Moje konto demo zostało zamrożone. Testowałem niektóre EA przez kilka dni. Transakcje są nadal otwarte, jak zakładam ... Nadal je widzę, ale nie mam do nich dostępu i nie zostały one zaktualizowane, co prowadzi mnie do trzeciego punktu: 3. Żaden z moich wykresów nie został zaktualizowany od wczoraj rano. próbowałem: Pobrałem wszystkie pozostałe pliki serwera do obszaru konfiguracji i próbowałem innego brokera. Brak poprawy. chociaż mogę zalogować się i otworzyć konto demo z którymkolwiek z nich. Ponownie zainstalowano metatrader od zera. Brak poprawy. Uwaga: Moje połączenie internetowe jest w porządku i uruchomiłem skanowanie antywirusowe. Również ikona stanu połączenia (na dole po lewej) na MT4 pokazuje, że jestem połączony. Jestem otwarty na sugestie. Z góry dziękuję wszystkim pomocnym osobom
    Pozdrawiam Pawła.
    Forex wyłącza się na weekend. Spróbuj ponownie w niedzielę wieczorem późno, w zależności od tego, gdzie mieszkasz Pete

  3. #3
    Dzięki za żwawą odpowiedź Pete. Myślałem, że metatrader nadal działa w weekend.

  4. #4

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Miał rację co do metatrader.net, mieli kiedyś stronę i teraz jej nie ma. Duńczyk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.