metoda sprawdzania tętna?
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: metoda sprawdzania tętna?

  1. #1
    Czy ktoś ma na to eleganckie rozwiązanie? Nie mogę być jedyny.

    M

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziś rano zalogowałem się na mój serwer, aby znaleźć nocleg, metatrader wyrzucił mojego EA z wykresu. Wciąż miałem aktywne transakcje tak oczywiste, że mogłoby to być problematyczne, gdyby nie zostało sprawdzone. to sprawiło, że zastanawiałem się nad sposobami poinformowania mnie o tym problemie. Mogłabym łatwo zaprogramować regularne powiadomienie na moim telefonie za pośrednictwem aplikacji, aby upewnić mnie, że nadal jest dobrze załadowana, ale szybko stałbym się odrętwiały, by otrzymywać stałe powiadomienia, że ​​wszystko jest w porządku. O wiele lepszym rozwiązaniem byłoby otrzymywanie powiadomień na wzór Shiiiiit .... nie słyszałem ...
    Możesz sprawdzić dla 1. Google dla mt4bar-. Możesz ustawić ticker danych i włączyć watchdog. Nie jestem pewien, czy spełnia on twoje wymagania zgodnie z EA, ale monitoruje twój mt4. Jeśli jakikolwiek powód to obniży, wznowi twój mt4. Jest film, ale nie pamiętam, co w nim było. Ten link Wstawiono wideo
    null2.
    https://www.fxblue.com/appstore/7/mt4-auto-restart4 tylko dla automatycznego restartu w
    https://www.fxblue.com/appstore/c2/t...pularitypage=2

  3. #3
    och, super, to naprawdę fajny program, dzięki. Mam już coś podobnego, co jest dostarczane z serwerem, więc jestem pewien, że metatrader zostanie zrestartowany, jeśli ulegnie awarii. to niestety czasami restartuje się z wszystkimi EA wyłączonymi z list przebojów lub gorzej, po prostu kopie ea off i zostawia metatrader

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    och, super, to naprawdę fajny program, dzięki. Mam już coś podobnego, co jest dostarczane z serwerem, więc jestem pewien, że metatrader zostanie zrestartowany, jeśli ulegnie awarii. to niestety czasami restartuje się z wszystkimi EA wyłączonymi z list przebojów lub gorzej, po prostu kopie ea off i zostawia metatrader
    Wypróbuj i zapisz szablon, a następnie zapisz wszystkie bieżące ustawienia handlu jako domyślny profil.

  5. #5

  6. #6
    pozwól swojemu EA na przesłanie czasu do Internetu, baza danych byłaby najlepsza, ale ftp lub upload pliku txt byłoby łatwiej Myślę, zrobiłem MySQL z mql4, ale nie plik txt, zakładam, że jest to wykonalne, następnie napisz mała aplikacja do telefonu, aby to sprawdzić.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś ma na to eleganckie rozwiązanie?
    Wstawiony kod void OnDeinit (const int reason) {if (reason == REASON_REMOVE) {//powiadom tutaj}}

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} void OnDeinit (const int reason) {if (reason == REASON_REMOVE) {//powiadom tutaj}}
    ahhh tak, to byłby dobry dodatek, dzięki! czy metatrader może się zawiesić i zrestartować bez załączonego ea i ominąć deinit, czy też zawsze deinitować?

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} czy metatrader może się zawiesić i zrestartować bez załączonego ea a pomijając deinit, czy też zawsze będzie deinit?
    nie ma możliwości powiadomienia bez żadnego programu (programów) (EAIndior) dołączonego do wykresu.

  10. #10
    1 Załącznik (y) Czy jest tutaj jakaś jednostka, która używa FX Blue Alert Forwarder dla MT4 lub innego innego spedytora dla MT4? Potrzebuję alertu ze wskaźnika przesłanego z vps jako alertu push. Wskaźnik ma tylko alert na ekranie. FX Blue Alert Forwarder dla MT4 ma przeskanować dziennik eksperta na podstawie wybranego TEKSTU. ale mam błąd sklepu ekranowego. Każda pomoc będzie doceniona, gdy moje oczy są napięte.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.